Kto z #gdynia #sopot zna się na #laptopy? Potrzebuję wymienić pastę termoprzewodzącą (po 3 latach od nowości), sprawdzić wiatrak (chyba nie działa) + ew. wymienić + dołożyć jedną kość RAM.

Laptop to Lenovo Z51-70. Co do terminu, to w czwartek chciałbym go podrzucić i najpóźniej dzień później odebrać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Podzieli się ktoś namiarem na stolarza, który umie pracować z drewnem, a nie tylko z płytą MDF? Planuję zrobić mebel, który jednocześnie będzie podestem pod 2 biurka i będzie musiał utrzymać ich wagę + minimum 2 osób. Niestety, umiejętności większości stolarzy, z którymi miałem do czynienia nie wychodziła poza przycięcie płyty MDF, co w tym przypadku stanowczo za mało.

#gdynia #trojmiasto #gdansk #sopot #tczew #lebork #wejherowo #stolarstwo #pomorze #meble
Zainspirował mie wpis pewnego mirka, który po rozpadzie związku na mirko szukał znaojmych/przyjaciół.

Mnie też spotkało to cholerstwo jakim jest rozstanie po 8 latach bycia razem. Ale to już powiedzmy odchorowałam, przeżyłam.

Od jakiegoś czasu mieszkam w Słupsku, nie mam tu absolutnie ani jednego znajomego/znajomej. Jak byłam w związku to każdy wolny czas był dla niego. Utrzymywałam stare kontakty z przyjaciółmi, ale o nowe jakoś nie miałam siły (ochoty?) zabiegać. Ale mam
Jakie macie opinie o sprzęcie z Cex? Szrot i lepiej samemu szukać na OLX czy można im zaufać, że szmelcu nie skupują? Chciałem kupić sobie jakieś #ps3 by nadrobić braki, a i ewentualnie sprawdzić czy będzie mi się w ogóle chciało grać na konsoli (potem bym może kupił PS4 lub Switcha). Nie mam zaufania do januszy z allegro czy olx, a liczę że może w takim sklepie chociaż zadbane sztuki mają.
Konkretnie
@AgentGecko jak porownywalem ceny ps4 to CeX ma drożej niż nowe w sklepie. Także używane ps3 też pewnie sporo drożej niż na OLX. Zawsze możesz podjechać i obejrzec jak wygląda konsola i pad. No i od razu po człowieku też poznasz jak wygląda i jak szanowana ta konsola była wcześniej :D
Ponawiamy prośbę, bo ostatnio nie wyszło

#motomirko z #trojmiasto Szukamy kogoś z upierdzielonym motocyklem, np. crossem. Testujemy nowy preparat do czyszczenia moto (szczególnie do usuwania błota, śladów po owadach i zanieczyszczeń oleistych), który świetnie sprawdził się za granicą i chcemy go wprowadzić u nas. Sprawa jest prosta, przyjeżdżasz do nas (do Rębiechowa) swoim moto, robimy krótkie testy, a w zamian od nas dostajesz pełny produkt (nowy) i wkrętarkę albo zestaw kluczy (do
@filtrytotupl: Zgodnie z obietnicą krótka recenzja z mojej strony. Po piątkowym teście u Was - spryskanie ubrudzonej powierzchni środkiem i jedynie ściągnięcie mikrofibrą zabrudzeń - efekt był bardziej niż zadowalający. Na powierzchni (matowa czarna folia / biały plastik) nie było żadnych śladów brudu w postaci smug o błotnym zabarwieniu, a całość miała nawet jakby lekko błyszczące wykończenie.

W sobotę zimny motocykl został gruntownie wyczyszczony, a poszczególna ze stron w dany sposób: