Wpis z mikrobloga

Z brokuła nie korzystałam, ale miałam biały widelec. Przy jakiejś wakacyjnej promce wychodziło tanio i stosunek ceny do jakości był całkiem ok. Kilka razy mieli wpadkę z dostawą (a to zapomnieli o jednym posiłku/ nie dostarczyli wcale bo podobno był problem z programem), ale ogólnie może być
  • Odpowiedz
@mchmjszk: mam brokuła, żarcie zależy od dnia. Albo jest spoko, albo mega #!$%@?. Cały czas dają jakąś dziwną przyprawę do każdego dania. Ogólnie w smaku raczej na minus niż plus. Ale pewnie i tak będę przedłużał na 3ci miesiąc, bo to jest najtaniej. Reszta dobre 500zł droższa.
  • Odpowiedz
@stateknaniebie: @mchmjszk - polecam zerknąć na https://dietly.pl - mój mały projekt związany z cateringami dietetycznymi : ) Co do Brokuła i Białego Widelca - tak, oba są tanie, ale kwestia dyskusyjna czy dobre. Zależy jaki macie cel i czego szukacie. Proponuję zamówić sobie na próbę jeden dzień z każdego cateringu + jakiegoś z wyższej półki i porównać. Zobaczycie, jaka przepaść w jakości. Z tym, że wiadomo - cena gra rolę
  • Odpowiedz
  • 0
@zycietonowela: Ja jeżeli chodzi o jedz UE nie jestem jakiś wybredny, szukalem kateringu w którym nigdy nie dostanę ani ryby ani podrobów ale to już wgl cena idzie w górę za indywidualny jadłospis
  • Odpowiedz