@jarnunvosk: dziala znakomicie, bez problemu, Strava chyba tez na OSM jest. Polecam OSM, bo duzo wiecej szczegolow. Ale na poczatek mozesz jednak sprobowac aktualizowac mapy, ktore obecnie posaidasz w urzadzeniu (aktualizacja softu urzadzenai to nei to smao co aktualizacja map). W tym celu instaluejsz apke Garmin Express na kompie i za jej pomoca mozesz zaktualizwoac mapy. Co w sumie i tak powinienes zrobic poniewaz tej mapy bazowej od garmina nie
  • Odpowiedz
#polar #garmin #elektronika #bieganie

Hej, mam pytanko czy jeśli mam czujnik tętna w formie paska na pierś z Polara, to czy będzie on współpracował z zegarkiem Garmina np Fenix 6 pro? Pasek mam sprzed paru lat, póki co używam go z apka Polara na androida i działa ok. Z góry dzięki za pomoc ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy fenix 7 w wersji solar sapphire jest warty dopłaty okolo 1500 zł w moim przypadku względem fenix 6pro (przy założeniu że nie mam żadnego z nich, lady kupuje jako nowy i w sumie dysponuje budżetem na oba jednak rozsądek się odzywa czy trzeba wydawać te 1500 więcej) #garmin #bieganie #triathlon
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jadepobiegac: do czego ci ten zegarek, bo to jest podstawowe pytanie.
Jak bujasz sie po asfalcie, rower bieganie, nie potrzebujesz ultra dokladnych wskazan i miliona wspolczynnikow. To noze sie okazac ze 7 to nie jest gra warta swieczki.
Bo roznice orzeznaczysz na inny szpej, albo na jakies starty.

A moze jak ktos tu juz wspolmnial lepiej isc w fr955, ale to tez kwestia wygladu i potrzeb.

No i nie wiem
  • Odpowiedz
Witam szanowych użytkowników zegarków gramin, od 2 dni mam problem z zegarkiem, garmin enduro, mianowicie zegarek mimo ze czekam na złapanie fixa przed startem, to pokazuje w złym miejscu start i przez pierwsze 2-3km pokazuje błędną trase, a po tym czasie wszystko jest juz w porządku i rysuje idealnie, graficzne wyjasnienie w załączniku(czerwona linia jak faktycznie biegłem, niebieska slad garmina), czy miał ktos podobny problem, albo pomysł co zrobic zeby to poprawic?
Stormweaver - Witam szanowych użytkowników zegarków gramin, od 2 dni mam problem z ze...

źródło: comment_1656447258koLXTTDkzXCbWkYuxSIdWg.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystaliście z supportu? Macie z nim dobre wspomnienia?
Ja już od ponad miesiaca walczę z nimi, aby cokolwiek się dowiedzieć.
Praktycznie w każdej wiadomości proszą mnie o linki do treningów, mimo że wysyłam im je dostępne dla każdego + w pierwszej wiadomości podawałem swój numer zegarka + link do profilu.

Odpowiadają raz na tydzień i w zasadzie zero rozwiązania mojego problemu.

Dokładnie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczmarejloooo: mi tok temu brz problemu wymienili zegarek, jak przestał wykrywać sieci wifi.

A a propos problemu, to obejściem może być włączenie opcji korekty wysokości. Jak się zalogujesz do Garmin Connect na www, to po wejściu na aktywność na dole jest opcia skorygowania wysokości na podstawie mapy, to powinno pomóc. Niestety trzeba to robić dla każdej aktywności osobno. Oczywiście to tylko maskowanie problemu, gdyby Ci zależało na poprawnych statystykach.
Rain_Dog - @kaczmarejloooo: mi tok temu brz problemu wymienili zegarek, jak przestał ...

źródło: comment_16564438926WA63xqzVVT610dQeRmYd6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Panowie oraz Panie z tagów #strava #garmin #rower #szosa używał ktoś może Strava Beacon z zegarkiem Garmina? Rozchodzi mi się o to czy podczas udostępniania lokalizacji trzeba mieć włączoną nawigację w telefonie czy wystarczy mieć sparowany zegarek z telefonem który oczywiście będzie miał połączenie z internetem, ale bez włączonego GPS który żre baterie jak głupi.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dwa_koty_kastrowane: ja też polecam nylonowe paski, mam jeden oryginalny od Garmina i jeden jakiś tani z allegro, oba sprawiają się doskonale (ten z allegro jest tylko trochę, za krótki i ciężko się wkłada, ale daje rade)

z minusów, to jak @Rain_Dog napisał, pozostaje mokry, a do tego nie jest to najlepszy wybór na plaże - słona woda - sól będzie wychodzić, krem do opalania - plamy, naturalnie da się
  • Odpowiedz
Hej, mam od około dwóch lat #garmin fenix 6 pro.
Zaczął mi się resetować podczas treningu, pierwszy raz było to rok temu, a teraz zdarza się coraz częściej.
Zwykle jest to podczas zmiany piosenki ale bywa, że nic nie robie i też się resetuje. Uruchamia się ponownie, wczytuje mapy a potem przywraca trening.
Jest to troszkę wkurzające na sprzęcie za tyle pieniędzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie, że reset ustawień fabrycznych pomoże, czy od razu pisać do supportu w tej sprawie?


@yifizi: Jak bym już pomyślał tak, to bym od razu zresetował i zobaczył. Jeśli by to nie pomogło to gwarancja póki jest.

Nie, nie mam takich problemów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wieszał się Wam któryś EDGE z mapami OpenStreet? Po kilku nieprzewidzianych zjazdach z trasy chyba miał za dużo wrażeń i się zawieszał, do momentu zastopowania i zapisania trasy. W ogóle to porażka, żeby nowy Edge 1040 liczył trasę 3 minuty...
#garmin #rower
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@last_of_us: Dla mnie magią jest jak on w aktywności Siła rozpoznaje takie rzeczy i zlicza powtórzenia w pompkach czy pociąganiu na drążku. Przecież zegarek jest praktycznie bez ruchu.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew:
Z tym ci nie pomogę, trenowanie boksu jest niestety dla mnie obce, a szkoda :/.
Jeśli byś walił w worek czy robił jakieś kocie ruchy w powietrzu to chyba możesz mieć zegarek, gorzej w sparingu.
Są czujniki tętna zewnętrzne na pasku na klatę i łącza się z zegarkiem i są cenione za dokładność ale jak rozwiązać żeby mieć na sobie jakoś zegarek to nie wiem.

Fenix ma wersję z
  • Odpowiedz
Siema Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam do was pytanie, bo wy się znacie: czy odkąd biegasz to masz więcej energii w życiu codziennym?

Dla przykładu, robota biurowa, po robocie zakupy i nabite 3km. Po robocie zmęczanie. Zacząłeś biegać, robisz dyszkę załóżmy w 50 minut.

Czy odkąd biegasz to taki zwykły dzień w którym przejdziesz z 3-4km jest

Czy odkąd biegasz to taki zwykły dzień w którym przejdziesz z 3-4km jest dla Ciebie mniej męczący?

  • tak - mam więcej energii do życia 54.2% (26)
  • w sumie tak samo, dalej po robocie zmęczenie xD 29.2% (14)
  • nie - mam mniej energii do życia 16.7% (8)

Oddanych głosów: 48

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimny-jak-lod: zdecydowanie jestem bardziej "napędzony" do działania. Natomiast praca + treningi = niewiele czasu na inne rzeczy, dzień jest wówczas mega krótki. Trochę chodzę jak motorek w tygodniu roboczym a później odsypiam w weekend. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hardkorowymoksu: O patrz jaki zbieg okoliczności - też się przesiadam z 935.
A sprzedaję bo w lipcu lecę Runmageddon Ultra i mój 2,5 letni 935 nie pociągnie tyle czasu na baterii albo byłby na styk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzegiii widziałem Mirku, co prawda nie wiem co to ale poczekam. Poluje na instinct 2 solar, a już prawie brałem fenixa 6 pro solar ale chyba pass.
  • Odpowiedz
Przybliżam sobie mapę w garmin instinct tactical aby iść po śladzie. Lecz po około 10 sekundach oddala się. Jak zapisać żeby była ciągle przybliżona na maxa?
#garmin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sainti: no wiem, nawet są jakieś sample sprzed 4 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ogólnie taki reverse engeneering jest ciężki w nauce, wolałbym coś gdzie jest coś wyjaśnione bardziej. Przyzwyczaiłem się do czasów, gdzie tutoriale są fajnie interaktywnie zrobione i nauka z suchej dokumentacji niczym 15 lat temu mnie trochę zniechęca :)
  • Odpowiedz