Podpowie ktoś gdzie w Fenix 6 zmienić nadgarstek do odczytu pulsu? Chyba było to gdzieś w Connect, ale za żadne skarby nie mogę znaleźć. #garmin
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#garmin kupię gdzieś zamiennik paska do 6s pro szerokość 20mm? Nie chce oddawać na gwarancje i tracić zegarek na jakiś czas. Wszędzie gdzie szukam jest minimum 22mm.
@pateln1a: ja ostatnio kupilem do swojego forerunnera 20mm paski z shein. Rozne kolory, rozne materialy. Tylko ze skorzanych jestem niezadowolony, bo ten zaczep do zegarka jest jakis z-----y.
@pateln1a: na AliExpress jest dużo dobrej jakości zamienników. Sam zamawiałem do swojego Fenix 5 i jestem bardzo zadowolony
- 1
@dziki17: Prawdopodobnie odpowiadać predefiniowanymi odpowiedziami typu: Tak, Nie, Oddzwonię itp.
- 0
@dziki17: Nie wpadłbym na to, że masz iphone'a, za biedny jestem na iphone'y, ale mam Venu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Możliwości przy notyfikacjach:
iOS Notification Options
Incoming Calls: Answer or Decline
"Missed Calls: Dial (initiates call on phone), Clear
Voicemail: Call Back (starts
iOS Notification Options
Incoming Calls: Answer or Decline
"Missed Calls: Dial (initiates call on phone), Clear
Voicemail: Call Back (starts
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
No to ku mojemu zaskoczeniu serwis wymienił zegarek. Sprzęt jest wymieniony na odnowiony i wg zapewnień garmina jest jak nowy najważniejsze, że gwarancja jest liczona od nowa. Zegarek do serwisu trafił 20.09 i dzisiaj tj. 30.09 przyszedł do mnie więc wszystko trwało 10 dni. Także, jak ktoś ma jeszcze sprzęt na gwarancji a zauważył znaczne skrócenie czasu pomiędzy ładowaniami to warto skorzystać.
@Emill
@Emill
#garmin #fenix7 #mapy
Zmieniam 5 na 7. Czy opłaca się dopłacić 100pln za mapy topo? Słuchając jednej recenzji została podana informacja, że fenix 7 ma mapy tylko różnica jest taka, że w szafirach itp mapy są już wgrane a w reszcie trzeba pobrać samodzielnie.
Dlatego pytanie czy prawda jest to, że 7 ma mapy które trzeba pobrać i czy w związku z tym opłaca się dopłacić
Zmieniam 5 na 7. Czy opłaca się dopłacić 100pln za mapy topo? Słuchając jednej recenzji została podana informacja, że fenix 7 ma mapy tylko różnica jest taka, że w szafirach itp mapy są już wgrane a w reszcie trzeba pobrać samodzielnie.
Dlatego pytanie czy prawda jest to, że 7 ma mapy które trzeba pobrać i czy w związku z tym opłaca się dopłacić
- 6
@Smog_Warszawski: ja pobieram mapy z:
https://garmin.opentopomap.org/#poland
i w zasadzie tych od Garmina nie uzywam
https://garmin.opentopomap.org/#poland
i w zasadzie tych od Garmina nie uzywam
@Smog_Warszawski: map masz od wyboru do koloru darmowych
- 0
@Baczy: nie wiem jak to działa w 530 ale w 830 masz ekran podsumowanie okrążeń i tam na takim wąskim pasku masz opcje do przeklikania: średnie tętno/średni rytm/płynność/trudność/kalorie/śr prędk./max prędk/śred moc/NP (?)/max moc/całkowity wznios/całk. spadek/VAM okrąż.
Pod spodem w wierszach masz kolejno okrążenia jakie sobie ustawisz dystansem albo takie jak sobie klikniesz przyciskiem od okrążeń
Ale żeby wszystkie te dane były od razu na jednym ekranie to chyba nie da
Pod spodem w wierszach masz kolejno okrążenia jakie sobie ustawisz dystansem albo takie jak sobie klikniesz przyciskiem od okrążeń
Ale żeby wszystkie te dane były od razu na jednym ekranie to chyba nie da
- 1
@Baczy: oczywiście że się da. Można ustawić takie pola liczone dla aktualnego okrążenia jak: czas, dystans, średnia prędkość, średnie tętno, średnia moc, znormalizowana moc, czas pozostały do końca okrążenia (jak masz plan treningu wczytany) i pewnie jeszcze kilkanaście innych danych.
@tyu38: obejmuje, mi wymienili po roku bo ot tak sobie pasek postanowil peknac. oczywiscie wymieniony rowniez byl gowno warty i tez cos peklo. kilka lat temu kupilem pasek od chinczyka, za £6 i jest zajebisty, uzytkuje 2 rok ten sam a zegarek mam ok 3 lata
- 1
@tyu38: Wyslij reklamacje ze zdjeciami i od reki ci wysla nowy pasek
- 0
#garmin
Miał ktoś problem z zalogowaniem się do aplikacji windowsowej Garmin Express? Resetuje hasło, pisze że czynność wykonana poprawnie, przychodzi nawet mail informujący o tym fakcie, po czym nowe hasło nie działa ... I tak w kółko ;/
Miał ktoś problem z zalogowaniem się do aplikacji windowsowej Garmin Express? Resetuje hasło, pisze że czynność wykonana poprawnie, przychodzi nawet mail informujący o tym fakcie, po czym nowe hasło nie działa ... I tak w kółko ;/
- 0
- 0
@LaFlecheWallonne: dzięki, nie miałem takiego adaptera z Garminem.
- 0
@dzangyl: ok, dotarły do mnie. mocowanie tego adaptera do uchwytu garmina wygląda dziwnie, mam nadzieję, że to nie odkręci się przy wstrząsach...
Druga sprawa, mocowanie uchwytu lampki do tego adaptera też jest dziwne, bo na tej śrubie uchwyt i tak jest w stanie się poruszać góra/dół, z oporem ale mimo wszystko. Czy to nie będzie mi się ruszać przy wstrząsach? To znaczy wypoziomuję sobie ustawienie lampki, a ona i tak
Druga sprawa, mocowanie uchwytu lampki do tego adaptera też jest dziwne, bo na tej śrubie uchwyt i tak jest w stanie się poruszać góra/dół, z oporem ale mimo wszystko. Czy to nie będzie mi się ruszać przy wstrząsach? To znaczy wypoziomuję sobie ustawienie lampki, a ona i tak
- 0
Czy ktoś ostatnio może ma problem z tym, że jego #garmin nie może znaleźć trasy bo nie ma dróg jeśli się chce skorzystać z map openstreetmaps? Działało mi to na edge explore, teraz mam drugi egzemplarz i na tym już nie działa...
#garmin #rowery #pomoc #kiciochpyta
#garmin #rowery #pomoc #kiciochpyta
Czołem Mirki,
Jest tu jakiś posiadacz #garmin #venu2plus lub #venu ? Otóż kupiłem taki żonie(Veny2 Plus) ale strasznie miał problem ze złapaniem sygnału GPS przy aktywności. Odesłałem go i chce wziąć Venu 2S, tylko zastanawiam się czy będzie to samo. Na youtube nie znalazłem pokazu z biegania lub #outdoor
Pozdro
Jest tu jakiś posiadacz #garmin #venu2plus lub #venu ? Otóż kupiłem taki żonie(Veny2 Plus) ale strasznie miał problem ze złapaniem sygnału GPS przy aktywności. Odesłałem go i chce wziąć Venu 2S, tylko zastanawiam się czy będzie to samo. Na youtube nie znalazłem pokazu z biegania lub #outdoor
Pozdro
@JoannitaPL: venu 2 here. Pokazuje wszystko dość dokładnie
@JoannitaPL venu2 u mnie GPS pokazuje bardzo dokładnie. Jeśli chodzi o lapanie GPS, to max do 30 sekund
Mirki pomóżcie w wyborze zegarka.
Do tej pory jestem posiadaczem wysłużonego już Suunto traverse alpha stealth ale chciałbym go zmienić na coś nowszego, na pepperkowej okazji trafiłem amazfit T-Rex ale to kompletnie nie moja bajka i tryby sportowe nie działają w nim na zadowalającym poziomie dlatego T-Rex leci na sprzedaż i postanowiłem kupić coś sensownego ze stajni #garmin. Po wstępnym zbadaniu rynku w oko wpadły mi dwa modele a
Do tej pory jestem posiadaczem wysłużonego już Suunto traverse alpha stealth ale chciałbym go zmienić na coś nowszego, na pepperkowej okazji trafiłem amazfit T-Rex ale to kompletnie nie moja bajka i tryby sportowe nie działają w nim na zadowalającym poziomie dlatego T-Rex leci na sprzedaż i postanowiłem kupić coś sensownego ze stajni #garmin. Po wstępnym zbadaniu rynku w oko wpadły mi dwa modele a
@Wilson2231: 2 dni 2 dni kurna i bez zastanowienia kazalbym ci brac fenix 6X pro za 1500zl z amazonu.
Sledz peppera i poluj na okazje.
Na forerunnery wysokie 9xx rzadko trafia sie jakas znizka, ale moze te fenixy 6 po taniosci wroca. Przy twoich zastosowaniach, moim zdaniem, nie ma co dokladac 1000zl (jak nie wiecej) do nowszego modelu.
Jedyne co, to fenix i stalowy bezel nie kazdemu bedzie lezal, wtedy
Sledz peppera i poluj na okazje.
Na forerunnery wysokie 9xx rzadko trafia sie jakas znizka, ale moze te fenixy 6 po taniosci wroca. Przy twoich zastosowaniach, moim zdaniem, nie ma co dokladac 1000zl (jak nie wiecej) do nowszego modelu.
Jedyne co, to fenix i stalowy bezel nie kazdemu bedzie lezal, wtedy
@Wilson2231: F6Pro to samo co F945. F7 == F955. F955 ma wielopasmowy gps, dopiero F7 Solar Sapphire ma wielopasmowy. Fenix ma metalowa kopertę, mi sie bardziej podoba od FR. Ale przez to jest mniej dokładny od FR. Zobacz sobie je na żywo. Jak będziesz używał na nim map to warto dopłacić do F7 albo F955 bo maja dotykowy ekran. Lepiej sie mapę przegląda. Wydaje mi sie ze F955 ma tej
#garmin #garminconnect
Czy da się w apce przeglądać treningu pod kątem ilości powtórzeń? Np. kiedy miałem jakoś rekord. Albo jakiś wykres, który pokazuje progres?
Bo widzę tylko w kalendarzu dzień, w którym był trening i muszę ręcznie wchodzić w aktywność, żeby ilość powtorzen.
Czy da się w apce przeglądać treningu pod kątem ilości powtórzeń? Np. kiedy miałem jakoś rekord. Albo jakiś wykres, który pokazuje progres?
Bo widzę tylko w kalendarzu dzień, w którym był trening i muszę ręcznie wchodzić w aktywność, żeby ilość powtorzen.
- 0
- 1
@echelon_: W czasie pracy, więc samo się zrobiło. Jestem kurierem rowerowym xD
- 2
@Stormweaver: @Adrian00: 200km rowerem + 15k kroków
źródło: comment_1657804447fceJak2cYVGkjXK6qOeIYM.jpg
PobierzSiema,
Biegam i jeżdżę na rowerze, godzinka, dwie dziennie. Kupić applewatch 7 czy garmina fenix? AW jest tańszy. Zależy mi na GPS i podstawowych statystykach treningu.
#applewatch #apple #garmin #rower
Biegam i jeżdżę na rowerze, godzinka, dwie dziennie. Kupić applewatch 7 czy garmina fenix? AW jest tańszy. Zależy mi na GPS i podstawowych statystykach treningu.
#applewatch #apple #garmin #rower
Znowu Garmin Edge 530 w dobrej cenie na amazonie 749 zł
https://www.amazon.pl/dp/B07RZ95D6L/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_MY5E768Q7NA3JVD0NJ4X?_encoding=UTF8&psc=1&tag=ugcplpepper21-21&ascsubtag=342517801
#rower #szosa #gravel #garmin
https://www.amazon.pl/dp/B07RZ95D6L/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_MY5E768Q7NA3JVD0NJ4X?_encoding=UTF8&psc=1&tag=ugcplpepper21-21&ascsubtag=342517801
#rower #szosa #gravel #garmin
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PrzekliniakCQ: ja też nie jestem zadowolony z 530 ale mi się nie chce pisać, generalnie to jest spoko opcja jako entry level i „cokolwiek” co cię ponawiguje ale jak oczekujesz ciut więcej to serio warto co innego rozważyć Co kupić? Nie wiem.
Z największych wad 530:
1. świruje jak miniesz ślad o kilkanaście metrów i czasem zupelnie nie dojdzie do siebie - trzeba ładować ślad od nowa
2. nie można wgrać z telefonu
Z największych wad 530:
1. świruje jak miniesz ślad o kilkanaście metrów i czasem zupelnie nie dojdzie do siebie - trzeba ładować ślad od nowa
2. nie można wgrać z telefonu
@tomsiup: MapMyFitness i pozostałe z tej serii (np. MapMyRun, niby różne nazwy i apki ale można je używać zamienne). Ta apka "zastąpiła" Endomondo.
źródło: comment_1657605315GXKh7w8jHrIUHnNcrDkVuu.jpg
Pobierz@tomsiup: strava działa całkiem ok, tylko czasem zapominam włączyć/wyłączyć monitorowania treningu
#garmin fenix 6x pro.
Od jakiegoś czasu nie pokazuje powiadomień z messanger, whatsapp, telegram i innych komunikatorów.
W zegarku wszystkie powiadomienia są ustawione na "tak". W aplikacji na telefonie zaznaczone są wszystkie apki do notyfikowania.
Resetowałem zegarek i konfigurowalnym na nowo.
"Odpinałem" go od telefonu.
Nie mam już pojęcia co robić...
Od jakiegoś czasu nie pokazuje powiadomień z messanger, whatsapp, telegram i innych komunikatorów.
W zegarku wszystkie powiadomienia są ustawione na "tak". W aplikacji na telefonie zaznaczone są wszystkie apki do notyfikowania.
Resetowałem zegarek i konfigurowalnym na nowo.
"Odpinałem" go od telefonu.
Nie mam już pojęcia co robić...





























Czy da się jakoś importować bieganie ze stravy do garmin connect? Mam tylko garmin edge 530 i connect nie widzi biegania.