Mirki, macie jakieś doświadczenie z naprawą pogwarancyjną lub wymianą zegarka #garmin #forerunner? Wygląda na to, że mój fr645 ma wadę fabryczną. Na mocowaniach paska pojawiły się jakiś czas temu małe pęknięcia. Dziś koperta pękła. Niestety Garmin wymaga ode mnie paragonu, którego nie posiadam. Jakieś pomysły jak to można ogarnąć? W necie spotkałem się z informacjami, że zegarki z taką wadą były wymieniane nawet po gwarancji.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@JanHochwander: dzwon na infolinie, az trafisz na innego konsultanta.
Ostatnimi czasy natrafiam na info, ze serwis garmina sie mocno skiepscil i cos co kiedys bylo ogarniane od reki, teraz stanowi problem nie do przeskoczenia.
Jak kiedys podstawa reklamacji mogl byc pierwszy login urzadzenia do garmin connect, tak ostatnio znowu zadaja paragonow/faktur.
Pomijam kompletna olewke, na wszelkie srodki komunikacji, poza telefonem, bo nawet poziom zenady przekroczylo.
Znalazlem takie cos i program wymiany, niestety nie
Ostatnimi czasy natrafiam na info, ze serwis garmina sie mocno skiepscil i cos co kiedys bylo ogarniane od reki, teraz stanowi problem nie do przeskoczenia.
Jak kiedys podstawa reklamacji mogl byc pierwszy login urzadzenia do garmin connect, tak ostatnio znowu zadaja paragonow/faktur.
Pomijam kompletna olewke, na wszelkie srodki komunikacji, poza telefonem, bo nawet poziom zenady przekroczylo.
Znalazlem takie cos i program wymiany, niestety nie
- 0
@PurpleHaze: zostawiam info dla potomności, zaproponowano mi wymianę na nowy za 650 PLN, chyba wezmę i sprzedam, ten nowy będzie z gwarancją 2 lata
- 1
Chodzi mi po głowie jakiś Garmin, początkowo myślałem o Fenix 6, ale patrze że w sumie za połowe ceny mogę mieć Vivoactive 4, który do tego jest na tyle neutralny że po zmianie paska to od czasu do czasu i do czasu też przy koszuli by nie szczypał w oczy (Fenix jednak ma typowo sportowy wygląda).
I tu pytanie - Co ma Fenix czego by mi brakowało w Vivoactive?
Jeszcze musze gdzieś
I tu pytanie - Co ma Fenix czego by mi brakowało w Vivoactive?
Jeszcze musze gdzieś
źródło: comment_1659356261TRp3vD6XJeIt0WKSR9GRWH.jpg
Pobierz@Radus: tętno przy pływaniu, lepsza bateria, informacje o wytrenowaniu, jednak w sporcie lepsze przyciski jak ekran dotykowy (syn ma vivoactive i jakoś mnie dotyk nie przekonuje), obsługa smart trenażerów i wiele wiele więcej różnić.
Teraz wszystko zależy jakie sporty cię interesują.
Teraz wszystko zależy jakie sporty cię interesują.
@mirekwirek: Fenix 6 występuje w trzech wielkościach: S, zwykła i X. Oraz w dwóch wersjach: zwykła oraz Pro (z mapami). Możesz wiec mieć 6s pro. 6X występuje tylko w wersji Pro.
#garmin hej byłby ktoś zainteresowany kupnem fabrycznie nowym (nie otwartym) garmin instinct 1 bez solar z gwarancją jeszcze na 2 lata około? Kupiony w azymut. Ewentualna wymiana z dopłata z mojej strony na #applewatch
- 0
@czz17: Mam polara grit x pro wcześniej chyba z 7 lat m400 z pasem h7. Ogólnie sprzęt nie do zajechania. Ekosystem spoko choć słabe jest to ze nie da się w prosty sposób wrzucić aktywności nie generowanych z polara. Czyli masz zegarek, całodobowy pomiar tętna itd, ale na rowerze korzystasz z wahoo czy czegoś tam innego. W prosty sposób tej aktywności z wahoo nie wrzucisz do polar Flow tak aby
@czz17: Garmin może też korzystać ze znacznie lepszych map open source, OpenStreetMaps które według mnie są lepsze nawet od map Google.
- 6
- 1
@cult_of_luna: Teoretycznie tak, ale skoro miałbym gotowca...
- 0
Jest jakaś alternatywa do Garmina Instinct 2 Solar jeśli chodzi o:
- płatności nfc
- długa praca na baterii (powyżej 2 tygodni)
- powiadomienia
?
#smartwatch #zegarki #garmin
- płatności nfc
- długa praca na baterii (powyżej 2 tygodni)
- powiadomienia
?
#smartwatch #zegarki #garmin
@Krever: ale ty piszesz w o trybie po prostu smartwach, czy zakladasz jakies treningi/aktywnosci w uzytkowaniu?
Bo w trybie smart to stary fr935 wytrzymywal 2 tygodnie bez zadnej aktywnosci.
Bo w trybie smart to stary fr935 wytrzymywal 2 tygodnie bez zadnej aktywnosci.
- 0
@Krever: Zależy czego oczekujesz od zegarka. Mój stary 935 z rozjechaną baterią jak nic nie robi i nie mierzy tętna na nadgarstku to pewnie lekką ręką zrobi 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@suqmadiq2ama: łączą się
- 0
Jezdze z garminem w ktorym mam ślad wyznaczony przez komoot. Jak jade po prostej drodze to garmin co jakiś czas sygnalizuje ze niby będzie "skrzyzowanie" i mówi - wjedź na chodnik.
Tzn jeden problem jest taki że każe mi jechać chodnikiem a drugi problem ze dla niego wjazd na chodnik to skręt i mi to sygnalizuje dźwiękiem itd.
Da się to wyłączyć?
#rower #gravel #szosa #
Tzn jeden problem jest taki że każe mi jechać chodnikiem a drugi problem ze dla niego wjazd na chodnik to skręt i mi to sygnalizuje dźwiękiem itd.
Da się to wyłączyć?
#rower #gravel #szosa #
- 10
@koko_jumbo_i_do_przodu: Planujac trase na komoot sprawdzaj punkty, ktore zaznaczyles na mapie czy czasem nie dales na chodnik. Niestety gdy pracujesz na troche oddalonej mapie i zaznaczasz kolejne punkty to komoot lubi zaznaczyc chodnik zamiast drogi - powinni to poprawic. Czesto tak mam i musze pozniej sprawdzac punkty, ktore zaznaczylem i poprawiac jesli komoot stwierdzil, ze chodnikiem bedzie lepiej. Garmin nic do tego nie ma.
- 10
@dethklok: @koko_jumbo_i_do_przodu: druga opcja jest taka, że komoot sobie ubzdurał że jest w tym miejscu kawałek drogi rowerowej i chce na siłę na nią wjechać.
- 0
#zegarki #modadamska #garmin #zegarkiboners
Oglądam się za prezentem dla kobiety i zegarek wpadł mi do głowy bo wiem, że jej się podobał u kogoś taki ładny smartwatch chyba Garmina, który był smartwatchem, ale ze wskazówkami i generalnie w tych modnych złoto/różowych kolorach. Widzę, że jest taki Garmin za 800 zł (w linku niżej), ale oceny ma takie sobie. Możecie polecić coś podobnego, albo coś
Oglądam się za prezentem dla kobiety i zegarek wpadł mi do głowy bo wiem, że jej się podobał u kogoś taki ładny smartwatch chyba Garmina, który był smartwatchem, ale ze wskazówkami i generalnie w tych modnych złoto/różowych kolorach. Widzę, że jest taki Garmin za 800 zł (w linku niżej), ale oceny ma takie sobie. Możecie polecić coś podobnego, albo coś
- 1
@Maver87: zegarek hybrydowy
https://www.ceneo.pl/85560972
Może taki, ale to już jest dołóż i nie do końca taki jaki chcesz https://www.amazon.pl/dp/B0966VD91N
https://www.ceneo.pl/85560972
Może taki, ale to już jest dołóż i nie do końca taki jaki chcesz https://www.amazon.pl/dp/B0966VD91N
@Maver87: Style to z grubsza ten sam zegarek, ale w lepszej wersji. Ma kolorowy wyświetlacz, płatności Garmin Pay i trochę odporniejsze szkło.
Vivomove 3S to pomniejszona wersja Vivomove 3, więc ma mniejszą baterię.
Vivomove 3S to pomniejszona wersja Vivomove 3, więc ma mniejszą baterię.
- 0
- 1
#garmin
HRV, funkcjonalność znana m.in. z najnowszego Forerunnera 955, powoli trafia pod strzechy czyli do starszych modeli Fenixa 6!
https://www.dcrainmaker.com/2022/07/garmin-previews-hrv-status-on-the-fenix-6-series-watches.html
HRV, funkcjonalność znana m.in. z najnowszego Forerunnera 955, powoli trafia pod strzechy czyli do starszych modeli Fenixa 6!
https://www.dcrainmaker.com/2022/07/garmin-previews-hrv-status-on-the-fenix-6-series-watches.html
- 1
@Cinekk: Sam poleciałem jeden bieg z 935 + HRM Run a na drugiej ręce 955. Dopóki biegłem spokojnym, jednostajnym tempem było ok. Jak przycisnąłem interwał prawie na 100% 955 zagapił się, że przyśpieszyłem bo tętno wzrosło znacznie później. Jak już zwolniłem tętno dalej było wywalone w górę o dobrych 10 punktów więcej niż wskazywał pas.
źródło: comment_1658840808bYyHeZxJFlR0TFj7R89kOn.jpg
Pobierz@echelon_: ok spoko ale ja porównywałem 6x do 7x. Większe i cięższe, więcej latają na ręce i wg mnie jednak 7x bardziej dokładny ale na pewno nie lepszy od pasa.
Siemanko przychodzę z głupim pytaniem pokroju co lepsze pepsi czy cocacola
Zastanawiam się nad wyborem komputerka rowerowego, przeczytałem masę podobnych tematów i obejrzałem masę porównań na YT i dalej nie mogę się zdecydować który wybrać:
- Wahoo Bolt v2
- Garmin 530
Czy
Zastanawiam się nad wyborem komputerka rowerowego, przeczytałem masę podobnych tematów i obejrzałem masę porównań na YT i dalej nie mogę się zdecydować który wybrać:
- Wahoo Bolt v2
- Garmin 530
Czy
- 0
W jaki sposób posługiwać się śledzeniem treningu na rowerze, a konkretniej z jego zatrzymywaniem w zegarku Garmin? W aplikacjach typu strava tego nie doświadczyłem, a w Vivoactive 4 po 30 minutach od pauzy, trening z automatu się kończy i zapisuje :(
Jadę na obiad podczas 8 godzinnej jazdy, mam np. przerwę na obiad, która trwa 45 minut. Nie ma opcji jak to obejść?
#garmin #vivoactive #rower
Jadę na obiad podczas 8 godzinnej jazdy, mam np. przerwę na obiad, która trwa 45 minut. Nie ma opcji jak to obejść?
#garmin #vivoactive #rower
@flookir: jak wciśniesz pauzę to pokazuje się menu gdzie masz w opcjach coś w stylu 'wznow później'. Jak to wybierzesz to się nie zakończy z automatu. Automatyczne zapisywanie po jakimś czasie po wciśnięciu samej pauzy pewnie ma służyć temu żeby ktoś nie zapomniał zapisać i mu się nie skasował trening
- 0
@ZdeformowanyKreciRyj: Dzięki wielkie!
Szukam zegarka do monitorowa swojej aktywności, bieganie oraz siłowania. Wybór padł na forerunner 245. Czy jest sens dopłacać do wersji 255? Miał ktoś okazję już testować ten model? Czym w praktyce się różnią? I czy w tym nowszym modelu będą lepsze pomiary?
#garmin #forerunner
#garmin #forerunner
miraski, czy ktos z Was tez ma problem z odparzeniami od zegarka #smartwatch #garmin ? mam go od kilku lat, kiedys nie mialem z tym problemu i moglem go nosic praktycznie caly czas. A teraz wystarczy dzien i juz mam czerwona swedzaca skore. Nie widze zeby pasek byl jakos zuzyty, ale moze starla mu sie jakas ochronna warstwa?
@bastianbastiante ja przekładam na noc na drugą rękę i zdejmuje do wszystkich "mokrych" zajęć, żeby się woda pod zegarek nie dostawała przy codziennych czynnościach, kiedy nie potrzebuje aktywności. Pomaga.
Kupiłem fenixa 6 i tak jak ogólny Vibe z zegarka jest świetny, tak czujniki na nim w moim przypadku to żart. Miałem GPS + glonas,jutro przetestuje coś innego, ale zaczął pomiar z ulicy obok (xD) a później wchodził na budynki po drugiej stronie ulicy. I to była kwestia 20-30 metrów od nitki która bieglem... Fakt, bylem koło linii ele, ale mieszkam w mieście i ciężko tego uniknąć. Hr sensor jest akceptowalny przy
- 4
@alverini: nikt kto bierze odczyty na powaznie nie uzywa pomiaru tetna z sensora zegarka, tylko z pasa
- 4
@alverini: Link or didn't happen.
A w kwestii jakości sensorów to też trzeba umieć test wykonać. Bo jak recenzent zrobi sobie spokojne wybieganie jednostajnym tempem to potem chwali jaki to ten zegarek cudowny. Niech interwały zrobi to pogadamy.
A w kwestii jakości sensorów to też trzeba umieć test wykonać. Bo jak recenzent zrobi sobie spokojne wybieganie jednostajnym tempem to potem chwali jaki to ten zegarek cudowny. Niech interwały zrobi to pogadamy.






























Czy ktoś się orientuje, czy do roweru elektrycznego z Shimano E6100 da się dołożyć port USB? A najlepiej dwa, z przodu i z tyłu, bo mnie wkurza osobne ładowanie #garmin i oświetlenia wiedząc, że przecież mam jebutną baterię w rowerze.
Znaczy, wiem że się da - podpinasz się pod przewód od elektryki
źródło: comment_1659375051oJOzElfcSxnlKrpp8jhNxP.jpg
Pobierz