
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
7
GRAFIK 3D - Jak zostać Grafikiem? Jaki program wybrać? #2/2

W drugim odcinku na temat grafików 3D rozwodzę się nad tym jak nim zostać, jaki program wybrać na start oraz opowiadam trochę o zarobkach w tej branży.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #

1057
Robię gry dla Ubi. AMA?

Tak od dekady prgramuje i projektuje gry dla różnych korpo. Obecnie jestem w Torontańskiej firmie od "patrzących psów", "dalekich płaczów" czy innych "duchowych zwiadów". Może macie jakieś pytania?
z- 559
- #
- #
- #
- #
- #
20
GRAFIK 3D - Co robi i jakie są specjalizacje? #1/2

Na jakie specjalizacje dzielą się Graficy 3D oraz jak można zostać jednym z nich.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#komputery #gamedev #unity3d #unreal
- 1
- 4
A jak ktoś chciałby się dowiedzieć jak Ubi Toronto męczy zwierzęta to zapraszam:
http://opowiesciradoslawa.pl/index.php/2017/07/12/o-tworcach-gier-okrucienstwo-wobec-zwierzat/
Albo gdy niszczy piękne, lokalne, industrialne dzielnice:
http://opowiesciradoslawa.pl/index.php/2017/07/12/o-tworcach-gier-jak-zepsulismy-bar/
#opowiesciradoslawa #gamedev #ciekawostki #toronto #kanada
źródło: comment_aHtcyYRC4Y2EEIX0PsndealNEhDE8jTG.jpg
PobierzMa plan na animację unikania kul taki, że jak Micheal Bay mu podejrzał portfolio, to od razu chciał to w nowych transformatorach realizować. Potem spojrzeliśmy na budżet.
@kamikatse: złoto, klasyczna sytuacja w tej branży. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Długo tam siedzisz? Rzeczywiście duże korpo robiące gry to fabryki gwoździ? Jak atmosfera?
#gamedev
- Strona: Homepage
- Android: Google Play
- iOS: App Store
- Browser: Play now
#gamedev #programowanie #googleplay #appstore
źródło: comment_jfpHnkduRJil0J4vEJBLQm3yCaZlqz0c.jpg
PobierzLeć Pan w gorące, życzę powodzenia w rozwijaniu projektu, trzymaj +.
- 2
- 1
#design oraz otaguję #gamedev może Wy znacie :-)
- 53
pomyslalem sobie ostatnio i powoli powoli wsio mi sie klaruje. Zaczalem sobie spisywac niby dzialy i niby zagadnienia. Wyglada to teraz tak:
1. Poczatek grafika 3D
- Jaka branza?
- Co chcesz robic?
- Software, czyli jaki i dlaczego nie Blender?
- Pierwsze tutoriale
- Czy to na pewno dla ciebie?
- #!$%@? studia
2. Portfolio i reputacja
- Fora branzowe
- Media spolecznosciowe
- Twoje pierwsze portfolio
3.
- 8
zależy mi na łatwości, bo niestety nie umiem into #gamedev
- 2
Poleciłbym Godot bo jest lżejszy i w całości darmowy. Ale pewnie łatwiej Ci będzie na Unity, bo ma więcej przykładów i gotowych skryptów.
- 25
- 12
Dodatkowo z tej okazji promocja 50% na Remove Ads ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli macie ochotę obczaić to gra jest dostępna za darmo:
http://limitlessgames.pl/upup/
#gamedev #grafika #unity3d #programowanie #indiegamedev #ios #android #upandup
źródło: comment_DzU1cD3qEmkxdo0NzNqH7WN3LiDyUxNN.gif
Pobierz- 0
- 15
Niby troche heheszki, ale pozwala dojść do większej grupy odbiorców i chyba coś za reklamy dają
Czy będziesz rozwijał w stronę team fight, rankedy itp.?
- 0
- 0
- 1
- 4
Jak zapewne wiecie zostaliśmy zmuszeni do przesunięcia premiery Car Mechanic Simulator 2018 z powodu problemów technicznych.
Staramy się, aby gra została wydana jak najszybciej, gra zostanie wydana w tym tygodniu.
Ponadto w ramach rekompensaty dla tych, którzy kupili wersje box planujemy przekazać dwa DLC za darmo.
Jeżeli więc kupiłeś wersję box, proszę napisz maila pod adres cms18@playway.com i załącz w nim kod z pudełka
Przepraszamy za zwłokę!
#carmechanicsimulator #playway #
3
Tworzymy NavMesh w Unity 3D cz 1

Kochane Cziczaki, dziś publikujemy wam pierwszy filmik nowej serii 4 poradników o NavMesh w Unity 3D. Mamy nadzieje, że będzie się wam podobał. Subskrybujcie! Nasze media: Facebook ► https://www.facebook.com/CziczakAcademy Twitter ► https://twitter.com/cziczakacademy
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 95




















