Dwa rosyjskie reaktory atomowe zatonęły w morzu śródziemnym w pobliżu Hiszpanii. Prawdopodobnie zachodni wywiad dowiedział się o zakamuflowanym transporcie i ktoś statek "uszkodził". Statek przestał móc płynąć dalej więc rosjanie posłali go na dno. Obecnie mamy 2 reaktory atomowe na dnie morza śródziemnego.
Reaktory płynęły do Korei Północnej - prawdopodobnie była to zapłata za siłę żywą użytą na ukrainie.
Dziwne, że to w ogóle nie przeszło do mediów szerzej.
Materiał
Reaktory płynęły do Korei Północnej - prawdopodobnie była to zapłata za siłę żywą użytą na ukrainie.
Dziwne, że to w ogóle nie przeszło do mediów szerzej.
Materiał













#patologiazewsi #bekazpodludzi #bekazprawakow #konfederacja