Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu pracuje nad moją drugą grą (na Androida) pt. The Great Pong (wiem nazwa jest świetna:), nie mogłem wymyślić niczego lepszego). Projekt jest w zamyśle klonem jednej z gier Atari. Poniżej podaje gif z gry. Pracę zbliżają się ku końcowi. W związku z czym chętnie wysłucham wszelkich opinii.

#gamedev #indiegames #indiegamedev #android #coronasdk #lua
LeD7 - Od pewnego czasu pracuje nad moją drugą grą (na Androida) pt. The Great Pong (...

źródło: comment_0EW3glVoeZTWrLEMTdGUTGbWAYLpEFmE.gif

Pobierz
  • 12
@FeniEnt @applicattura : Do podstawowej wersji gry dodałem kilka modyfikacji w tym
- możliwość zakupu różnych piłeczek za punkty zdobyte w czasie gry,
- piłeczka odbija się od wszystkich krawędzi boiska zamiast pojawiać się na środku po zdobyciu punktu,
- dodałem kilka efektów graficznych/cząsteczkowych
Nie wszystko jest widoczne na video we wpisie:) W kolejnym wpisie będę informował o możliwości udziału testach. Tak więc każdy będzie miał możliwość sam przekonać się co skrywa
@LeD7: Jeżeli to robisz tylko po to, żeby podszkolić umiejętności to w porządku. Jednak jeśli myślisz o pieniądzach z tego, no to niestety bez szans. Wpisz sobie pong w google play, oprócz tego że trzeba się czymś wyróżniać mocno to jeszcze trzeba się przebić przez te wszystkie apki.
@djzidane: Do niedawna Corona była dostępna była 3 wersjach. Dwie z nich były płatne. Bodajże od tygodnia dostępna jest za darmo jedna z płatnych wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°)