Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki, tydzień temu wydałem swoją pierwszą grę mobilną, którą pomagaliście mi tworzyć, z tej okazji mam dla Was #rozdajo jedynego w swoim rodzaju Xiaomi Mi Band 2.
Opaska jest nowa, tylko sprawdziłem czy działa, wysyłka na mój koszt.

Będzie mi miło jak pobierzecie moją grę, pogracie i dacie znać w komentarzu czy się podoba:
Link Android
Link iOS

Zasady: Plusujemy wpis, w poniedziałek o 20:00 losowanie za pomocą mirkorandom, zielonki won ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zadarmo #xiaomi #miband #miband2 #chwalesie #gamedev #unity3d #ios #android
kamcc - Mirki i Węgierki, tydzień temu wydałem swoją pierwszą grę mobilną, którą poma...

źródło: comment_uF5sAq9R4z3kALSrNyouwWUO081LufTK.jpg

Pobierz
  • 50
@kamcc: Brak możliwości wyjścia z gry, trzeba ubić żeby zakończyć, muzyka też gra po wybraniu pauzy, to u mnie na nie. Tyle.

Na początku instaluję na tv box, sprawdzam 2x i nie widzę nowo zainstalowanej gry. Za trzecim razem widzę, że instalowałem cały czas na telefonie :) Piątek, kilka drinków po...
@Naciass: jak taki zawodnik propsuje to większego sukcesu chyba nie może być ( ͡° ͜ʖ ͡°) odezwij się na priv to może załatwimy jej jakiegoś fajnego skina :)
@feuer: spoko, ktoś Cię będzie musiał zastąpić jak przejdziesz na emeryturę... czyli za jakieś 5 lat jeżeli dobrze liczę ( )