No cześć, na głównej właśnie robię #rozdajo kluczy do mojej gry Trancelation. Jest to pierwsza i jedyna produkcja, w której Twoim zadaniem jest łączyć Damianowskiego z piwem, a Michaua z rogalami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wśród plusujących ten wpis rozdam 5 dodatkowych kluczy. Zasady znacie.

Po dodatkową szansę na wygraną
mhpk - No cześć, na głównej właśnie robię #rozdajo kluczy do mojej gry Trancelation. ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GlobalEliteShop: To wynika z tej niszowości :) Trancelation raczej nie konkuruje z indie arcade'ówkami, tylko z grami językowymi, których jest mało i kosztują właśnie w okolicach 10-20 dolarów. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że to dość wysoka cena ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Zbyt niszowe

@Jontek6: Wręcz przeciwnie, większość młodych ludzi na świecie uczy się obecnie przynajmniej jednego języka obcego. Takie rzeczy mają szansę trafić do dużo szerszego grona niż przeciętna gierka.
  • Odpowiedz
Hej Mirki i Mirableki!
Dodałem parę usprawnień do mojej gry - nie za dużo bo #mamzdrowomcurke (10-dniowa kluseczka). Zmieniłem sposób przemieszczania się zespołów najemników, nie trzeba już wybierać z menu kontekstowego za każdym razem opcji podróży. Można za to konkretnym najemnikom przypisać ich role w zespole. Kolejny krok to będzie implementacja podstawowego zestawu funkcji najemników - lekarz, trenowanie samoobrony, zwiad i takie takie.

Tag do śledzenia/czarnolistowania projektu: #zeroisnottrue
evaunit01 - Hej Mirki i Mirableki!
Dodałem parę usprawnień do mojej gry - nie za duż...

źródło: comment_p9nwmSKjjB260sQjeDYUF7mQpPJfm8pJ.gif

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwa dni temu premierę miała tworzona od przeszło czterech lat ciekawa gra Lucasa Pope (twórcy Papers Please) myślę, że z pewnością kogoś zainteresuje.

Moje któtkie tłumaczenie opisu fabuły gry:
W 1802 roku statek kupiecki Obra Dinn załadowany przeszło 200 tonami cennych towarów, wyruszył z portu w Londynie kierując się w stronę dalekiego Orientu. 6 miesięcy później, gdy nie zameldował się w wyznaczonym miejscu zostaje uznany za zaginiony w morzu. Kilka lat później w roku
Neurohaox - Dwa dni temu premierę miała tworzona od przeszło czterech lat ciekawa gra...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@intruzzz: 200k? Chyba nie wierzysz naganiaczom z bankiera? xD Przelicznik 70x komentarze nie ma tutaj zastosowania bo gry z taką ilością negatywów mają niższe przeliczniki. Osoby które sa niezadowolone z gry dużo częściej wystawią negatywną opinię. Dużo osób tez deklaruje, że zrobi refunda, wiec wystawiają negatywa i proszą o zwrot kasy. Podobnie było z Agony, tam też dużo komentarzy a sprzedaż niska. 100k pewnie jeszcze nie pękło, ale i tak
  • Odpowiedz
wyszła teraz strzelanka o nazwie World War 3 - jakoś mnie to zniesmaczyło. jest wiele gier o fikcyjnych konfliktach w naszych czasach, ale żadna swoją nazwą nie budziła tak silnych (a właściwie jakichkolwiek) uczuć. jakies call of duty, medal of honor, battlefield - raczej abstrakcyjne hasła, luźno kojarzące się z wojną, Trzecia Wojna Światowa to wchui mocna nazwa. Niepokój wywołuje wyobrażenie kolejnej wojny na światową skalę oraz faktu, że ludzie z chęcią
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gamedev #unity

Cześć wszystkim,

Po godzinach dłubie prostą gierkę w Unity. Wstępnie udało mi się stworzyć wersję prezentującą jak miałaby wyglądać podstawowa mechanika (
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mati2762: dobrą praktyką jest podawać odwróconą nazwę domeny jako początek czyli np pl.wykop.cośtam popatrz teraz jakbyś chcial zrobić drugą grę to miałbyś com.mateusz2762.innaGra co jednoznacznie pokazuje że jesteś autorem obu natomiast com.innaGra.mateusz2762 już nie, tutaj możesz poczytać o tym https://docs.oracle.com/javase/tutorial/java/package/namingpkgs.html bo jednak nazwa powinna być zgodna z konwencją (aczkolwiek rozumiem że jak robi się coś samemu i bez code review to można sobie pozwolić na robienie byle jak)
  • Odpowiedz
#unity #unity3d #gamedev

Czy jest możliwe aby ustawić różne kolory mgły na jednym terenie? Tzn. że będąc w jednym miejscu jest ona niebieska, w innym czerwona, a w jeszcze innym żółta? Dopiero zaczynam zabawę z Unity więc proszę o wyrozumiałość. I tak, szukałam już w Googlach :P
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@edcba: Zsumować wszystkie odległości, a następnie podzielić każdą z nich przez sumę, wtedy otrzymasz proporcję każdej z odległości. Następnie pobierasz każdy kolor mgły i mnożysz go przez (1 - proporcję) i sumujesz te kolory.
  • Odpowiedz
#programowanie #indiegamedev #unity3d #gamedev #tuning #samochody #gry #motoryzacja #csharp

Witajcie wykopowicze,
Od paru lat tworzę grę komputerową o tematyce motoryzacji i tuningu, wzorowanej głównie na street legal racing i need for speed underground. W głowie mam dużo różnych wizji, co do gameplayu, wyścigów czy grzebania przy aucie. Zdobywanie licencji (prawka) jak w Gran Turismo, eventy
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadchodzi zawsze taki dzień, kiedy swój twór pokazuje się szerszej publiczności


@koder: przecież "spamujesz" tym od dobrych kilku miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°

Ale żeby nie było popieram takie spamowanie i trzymam kciuki za sukces ( )
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu wpadła mi do głowy myśl i coś takiego mi wyszło ʕʔ. Aktualnie żadnej mechaniki nie ma, czysto wizualna rzecz. Myślałem czy by tego na jakąś logiczna gierkę nie przerobić.
#gamedev #unity3d
moje_bagno - Jakiś czas temu wpadła mi do głowy myśl i coś takiego mi wyszło ʕ•ᴥ•ʔ. A...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Było trochę przerwy, bo w zeszłym tygodniu byłem na #godot conf 2018 i GIC. To mi w sumie wycięło tydzień z kawałkiem, trzeba było jeszcze odrobić pozagrowe zobowiązania. Na dzień dzisiejszy status #deltav wygląda tak, że zrobiłem automatyczny system budowania binarek (bo teraz już jest ich 6 - wersja win/mac/linux plus w/m/l demo), a samo demko gry poszło do review #steam i niedługo powinno być publicznie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach