Wpis z mikrobloga

Twój kolega kupuje nowy telewizor LCD 43'' o rozdzielczości 4K. Co robisz?

a) Zastanawiasz się, skąd wziął na to pieniądze, w końcu jest studentem i nie pracuje
b) Kupujesz telewizor choćby o 2'' większy i zostawiasz karton na korytarzu w bloku
c) Przerabiasz swoją gierkę na natywne 4K, dodajesz obsługę analogowego pada i tagujesz na wykopie #visherdev ( ͡ ͜ʖ ͡)

Trzecia opcja moi drodzy, trzecia, a przynajmniej taki styl życia uprawiam ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obserwujcie #visherdev, postaram się do tygodnia wrzucić gameplay z pada, jak nie będzie przeszkód to 4K @ 60 FPS. Duża rozdzielczość na dużym ekranie jak dla mnie rozwala wszystko, zwłaszcza gdy siedzisz dwa metry dalej na kanapie z wyłożonymi nogami i padem w rękach. Zobaczycie też, jak fajnie działa dodany przeze mnie laserowy wskaźnik z wykorzystaniem ray castingu :-)

#heheszki bo się starałem i standardowo #gamedev #libgdx :)
#konsole #xbox #xboxone #playstation też może docenią, chociaż raczej będę celował tylko w PC/Android (ale jeśli się da na konsole, to spróbuję..)
Visher - Twój kolega kupuje nowy telewizor LCD 43'' o rozdzielczości 4K. Co robisz?
...

źródło: comment_VQut5gbN71H9gsR6Y8BheU14XwYYoX9z.jpg

Pobierz
  • 4
@Visher: Bierzesz karton po większym telewizorze i stawiasz na korytarzu. Gdy kolega pyta czy to twój z duma potwierdzasz i dodajesz ze właśnie go zwracasz bo ma martwe piksele i ogólnie do dupy jest. ( ͡ ͜ʖ ͡)