Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde. Dziwny uczuc kiedy robisz w #gamedev jako bizdev i zazwyczaj #yolo i do przodu, a tu nagle korespondujesz z Grupa Powaga Kowalski & Nowak i zaczynaja pisac do Ciebie per pan. Kiedys przeczytalem, ze CEO duzych firm odpisuja bardzo krotko na maile (zaden ceo tu xD) i czasami odpisuje na maile typu 'panie pawle bla bla bla' cos w stylu ' Tak.' albo 'oczywiscie'.

Ciekawe co ci
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amisobad: Nigdy nie bylem zajebisty w tym, co najwyzej ok-dobrym rzemieslnikiem. Szklany sufit to byla kwestia czasu. A za szklanym sufitem jest oczywiscie ograniczona pensja. Wykorzystalem szanse, ktora kiedys dostalem w jednej firmie i zmienilem specjalizacje w producenta, a potem w bizdeva. Sufit przesunal sie bardzo wyzej, pensja i mozliwosci tez.
  • Odpowiedz
Uszanowanko, Mirki i Mirabelki!
Czas na kolejny wpis o kulisach tworzenia MMORPGa z serii “100 dzienników challenge Na Przekór Wszystkiemu”! Dzisiejszy temat:

Dziennik 10 – Balansowanie walki w MMORPG pod skill gracza

Od samego początku projektu chcieliśmy, żeby Gloria Victis była unikatowym doświadczeniem w średniowiecznym świecie. Zdecydowaliśmy się zatem na system walki non-target (ta, jesteśmy freakami na punkcie Mount & Blade), który promuje umiejętności samych graczy.
bartold - Uszanowanko, Mirki i Mirabelki!
Czas na kolejny wpis o kulisach tworzenia ...

źródło: comment_wfy082Qc6Pb93VzSLTRG626YnM4Fmzg3.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartold: Akurat w styczniu mam składać nowy PC, więc już wiem że wydam więcej niż chciałem żeby sobie to na maksymalnych puścić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale patrzac po trailerach może się opłacić :D
  • Odpowiedz
Chcielibyście by tworzenie prezentacji było tak satysfakcjonujące jak tworzenie gier?
Czy nie byłoby pięknie gdyby do jej wykonania, użyto programu z pozoru kompletnie się do tego nienadającego?
Czy używanie do tego PowerPointa jest dla was zbyt mainstreamowe?

Otóż mam dla was program, który świetnie sprawdzi się do tworzenia nowoczesnych prezentacji, a jest nim Godot Game Engine XD.

Nie
q.....n - Chcielibyście by tworzenie prezentacji było tak satysfakcjonujące jak tworz...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niepodszywamsiepodbiauka: to w sumie nie jest takie p------e. Biorąc pod uwagę chociażby jakie funkcje mają inne toole do robienia prezentacji to sporo się pokrywa. Tu obrazek, tam przejście... Jakiś filmik.;d
  • Odpowiedz
#python #programista15k #gamedev
siema od dłuższego czasu uczę się programowania w pythonie, i chciałem zacząć robić jakieś proste gierki 2D.
Jaka będzie najlepsza biblioteka do tego? Trafiłem póki co na Pygame, ale widziałem też opinie, że jest to już przestarzała biblioteka.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach