Dzisiaj w końcu dodałem naprawianie statku. Zgodnie z założeniami, można części albo wymienić na nowe, albo po prostu naprawić. Wymiana jest szybsza no i statek jest jak nowy - ale jest też nieprzyzwoicie droga. Komplet części do statku kosztuje zwykle znacznie drożej, niż nowy egzemplarz - no ale to od dawna wiadomo, że dealerzy zarabiają na serwisie.

Naprawa w warsztacie jest znacznie tańsza - kosztem czasu, no i nie da się systemu
koder - Dzisiaj w końcu dodałem naprawianie statku. Zgodnie z założeniami, można częś...

źródło: comment_dJexPysMTVRGzjXvLCemqJz4MfjjIuDc.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak w unrealu zrobić tak, że podczas gry latam sobie swobodnie kamerą jak np w unity w sceneview? w sensie chciałbym mieć dwa okienka, jedno z widokiem z kamery z gry, drugie z widokiem mapy ze wszystkimi postaciami #gamedev #unrealengine #unity #ue4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale to wiecie że w AC już niedługo pełen cykl dobowy 24h? Plus dynamiczna pogoda?
Rusek się nie p------i w tańcu, bierze łyk swojaka i nie zastanawia się jak coś zrobić, tylko po prostu to robi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kolejnym krokiem ma być poprawienie apki serwerowej aby wszystkie te bajery działały sprawnie online. A na końcu pewnie wszystko zostanie wbudowane domyślne w Content Manager

Heh #
TheSznikers - Ale to wiecie że w AC już niedługo pełen cykl dobowy 24h? Plus dynamicz...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gratuluję ukończonego(prawie) projektu, nie grywam w gry mobilne więc ciężko mi coś o rozgrywce powiedzieć. Mam za to uwagę co do trailera - gracza mało interesuje nazwa firmy i to jaki "tytuł prezentuje" - tylko sama mechanika/wygląd gry. Czekanie na to ponad 10 sekund nie zachęca :)
  • Odpowiedz
Ktoś z was reklamował grę mobilną w innych grach/na facebooku/ instagramie?

Chcę spróbować swoich sił jako wydawca i interesuje mnie, ile kosztuje pozyskanie w ten sposób jednego gracza. Aby mniej więcej wiedzieć, jaki budżet reklamowy jaką ilość graczy może przyciągnąć. Oczywiście, ten sam budżet i dwie różne reklamy tej samej gry mogą dać skrajnie różne wyniki, ale na chwilę obecną nie mam żadnego punktu odniesienia. Nie wiem, czy wydając X złotych powinienem
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjde_z_piwnicy: Uszanowanie. Na wstępie zaznaczę, że będę mówić o F2P, jeżeli chcesz wydawać P2P to zupełnie inna para kaloszy i zupełnie inaczej prowadzi się marketing. Tak jak napisał @URANUSs, jakoś gry ma ogromne znaczenie - wbrew pozorom znacznie łatwiej przepchnąć słabą grę marketingiem na PC czy konsole niż mobilniaka F2P. Jeżeli ludziom nie będzie podobać się gra, nie będą płacić choćbyś ściągnął ich miliony. Natomiast odpowiedź na twoje
  • Odpowiedz
@wyjde_z_piwnicy porywasz sie troche z motyka na slonce, ale zaczac trzeba.

Interesuje cie CPI - koszt per uzytkownika. Ilosc zmiennych jest tu ogromna. Gatunek, artstyle, theme, jakosc i typ creatives, kraj. User moze sie zwrocic np po 2 tygodniach.

Sciagniecia ios vs gp to 1:20. Ios ciagle wiecej zarabia.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś lubi gamedev i konkursy, to właśnie wystartowała czwarta edycja mojego GameDev Challenge (tym razem we współpracy z LiveOverflow).
Szczegółow jest dość sporo, więc zachęcam do rzucenia okiem na mojego bloga:
https://gynvael.coldwind.pl/?lang=en&id=697

Powodzenia :)

Garść tagów: #javascript #html5 #gamedev #programowanie oraz (bo WASM) #cpp #cplusplus #rust
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Postanowiłem wrzucić jeszcze jedną partię kodów do Mars Power Industries dla tych co prosili o to tutaj:

https://www.wykop.pl/link/4710349/nasza-gra-o-budowaniu-kolonii-na-marsie-juz-na-android/

Jak nie udało wam się złapać to zgodnie z obietnicą jeśli wejdziemy na główną rano wrzucę kolejną dużą partię i zawołam plusujących ten wpis.

Zostawcie
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach