Będąc #frontend co byście dołożyli / poszli, żeby praca była dobrze płatna, może być nudna, żeby nie trzeba było co chwila używać czegoś nowego?
#programowanie #pracait
#programowanie #pracait
wpisy
Najnowsze
Archiwum
umierającej branzy
źródło: temp_file2039312085327872131
PobierzNie wiem czy ja dobrze Cie rozumiem, ale jak to nie ma grida w Angular Material?
Mam same nieprzyjemne doświadczenia z angularowym materialem. Jeżeli masz możliwość, ucieknij na coś
źródło: temp_file3635154745692055580
Pobierz
źródło: og0image-raport-it
Pobierz– średnie wynagrodzenie (z widełkami) to 25k brutto
źródło: 4Wykres_1
Pobierz json\n{\n \"url\": \"[https://blablablaelease.local/wp-json/wc/v3/products](https://blablablaelease.local/wp-json/wc/v3/products)\",\n \"method\": \"GET\",\n \"headers\": {\n \"Authorization\": \"Basic Y2tfMjEDI0MGRhODljOTJjOWJiZDdkZGYw\"\n }\n}\n Ale tak, genenralnie front sie rozwinął mocno d tego czasu, i można też zrobić jakieś SPA w react czy innym jsowym badziewiu,
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Hej. Zrobiłem sobie stronkę prostą pod wesele. Jakies podstawowe info o weselu, slubie itp. Chcialem wrzucic tam przycisk do wysylania zdjęć do chmury. Testowalem pierw przez netlify wystlanie do dropbox ale zblokowala mnie ilosc przetwarzanych danych przez skrypt na stronie. Próbowałem z google ale znowu bez autentykacji jest lipa. Ma to wyglądać tak, że zdjecia wybierane są
Nie obawiasz się, że to może skończyć się dużą ilością przeróżnego syfu "hackerów"?
Jeżeli robiłeś już coś kiedy z JS, to ja bym poszedł w Cloudflare :)