@Megasuper: mi kiedyś z UK paczkę wysłali przez pomyłkę do Kanady, patrzę na trackingu a tam zonk, Kanada a potem ktoś sortujący też miał zonka i pojawił się status redirected to destination
  • Odpowiedz
@Megasuper: widziałeś kiedyś sorter i ile paczek przez niego przechodzi? Tam nikt nie czyta twojej etykietki i nie analizuje co autor miał na myśli, tylko na podstawie kodu pocztowego idzie do kosza i na tira. Potem jak trafi zgodnie z kodem i trafi do kuriera to on to wywala do kosza zwrotów i wraca tam gdzie było nadane i tam decydują czy robić na to nową etykietę czy powrót do
  • Odpowiedz
#dpd Wysyłacie coś z kodem 'BLISKO'? Chce wysłać przez nadanie w punkcie coś wielkości pudelka od butów - piszę że wagowo nie moze przekraczac 2kg a mi przez wymiary wyrzuca błąd i nie da się ogarnąć etykiety.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak to jest jak się wchodzi w tyłek klientowi i zwraca kase, mimo że klient nie dochował staranności przy odbiorze. Przesyłka odebrana bez zastrzeżeń i w takim momencie ciężar udowodnienia, że szkoda powstała w trakcie przewozu spoczywa na adresacie.

Art. 76 (Prawo przewozowe):
Przyjęcie przesyłki przez uprawnionego bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia,
chyba że:[...] udowodnił, że szkoda powstała w czasie między przyjęciem przesyłki do przewozu a jej wydaniem."

Prawo
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wile: przecież te godziny to ściema kurier jak będzie to będzie jak nie to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tym bardziej nie ma obowiązku nosić na piętro żadnych paczek
  • Odpowiedz
@Wile: Niestety UPS według mnie najgorszy nawet numeru do kuriera nie mają i nie podadzą na support na Facebooku ale za to jak napiszesz żeby przekazali wiadomość dla kuriera to jakims cudem przekazują
  • Odpowiedz
@marcinkaminskicon:
Właściwie, to każdy, ale płacisz wtedy wg cennika danej firmy. Kurier przyjeźdza, wypisuje ręcznie list przewozowy i pobiera opłatę.
A i opcja pobrania na adres (nie przelew na konto) dostępna jest tylko w Pocztexie.
  • Odpowiedz
Nie było mnie w domu, więc kurier zostawił paczkę w przypadkowym sklepie. Z jednego go najwyraźniej wygonili, więc zostawił w innym.
Wróciłem o 12, ale kurier już zdążył napisać sms, że jest w sklepie. Bez żadnego dzwonienia, pytania.
Sklep zamykają o 17, ja pracuję dłużej.
Co to ma być za usługa jak trzeba szuka paczki po okolicznych sklepach?

#dpd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, prośba o poradę. Zmienił nam się kurier dostarczający paczki na rejonie (firma dpd) i ten nowy to jest straszny. Nigdy nie dzwoni, ze jest, tylko wrzuca paczke w krzaki. Potem wychodząc albo ja zauważę, albo nie. Złożyliśmy skargę i zmiana po niej jest taka, ze teraz dobiera paczke z sortowni i od razu wklepuje, ze nikogo nie było w domu. Poprosiliśmy znajomego kuriera żeby wzial od niego te paczki i nam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Login88922:
Złóż formalną reklamację, zarówno na awizowanie bez próby doręczenia, jak i pozostawianie przesyłek w przypadkowych miejscach. Jak to nie pomoże, to zgaszaj sprawę do UKE (możesz też od razu zgłaszać do UKE, jak wcześniejsza skarga nie pomogła).

ps. Po ostatniej zmianie prawa pocztowego, kurier nie musi już uzyskiwać pokwitowania odbioru przesyłki przez adresata.
  • Odpowiedz
@Napierii: Przeczytaj regulamin usługi, to się dowiesz.

Jeśli faktycznie gwarantują czas dostarczenia paczki (w co mocno wątpię), a sklep odmówi przyjęcia zwrotu (w co również wątpię - tam też pracują ludzie, pokażesz etykietę, że paczkę nadałeś i powinno być ok) to DPD powinno w teorii zwrócić Ci poniesione koszty (czyli wartość zwrotu).

W praktyce, różnie to bywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale myślę, że ze sklepem
  • Odpowiedz
@Napierii:
Trzy jest, jak nadasz u kuriera i doręczenie jest pod adres. Jak nadajesz w punkcie lub do punktu, to już dają sobie aż pięć dni na doręczenie.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jak to jest z kurierami? Niby pracują w w dni robocze, a status nieraz mi się zmieniał i w niedzielę. Np zamówiłem sobie z Chin z do Polski i dzisiaj dostałem 2 zmiany statusu że paczka wyjechała z Holandii. Podobnie w Polsce z zakupem. W niedzielę zamówiłem, było pakowane i chyba tego samego dnia wysłali a nazajutrz w poniedziałek była paczka u mnie.
#pytanie #inpost
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówiłem paczkę z niemiec. Osoba która ją wysyłała potwierdziła mi, że przesyłka będzie szła DHL więc zamówiłem ją sobie do punktu odbioru, niestety psikus, okazuje się, że DHL niemiecki przekazał paczkę do doręczenia Poczcie Polskiej. Paczka jest zaadresowana z moim imieniem i nazwiskiem + adres punktu + DHL POP. Czy paczka ma szansę być do odebrania w tym punkcie? Czy mogę coś zrobić żeby ją uratować czy zostanie odesłana? #dpd
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Whiskeyjack29:
Poczta niemiecka nazywa się Deutsche Post DHL i jest to narodowy niemiecki operator pocztowy.
Co do przesyłki to wszystko zależy od punku na adres którego została ona nadana. Jak przyjmą, to będziesz mógł ją tam odebrać, a jak odmówią, to wróci do nadawcy bez awizacji.
W Niemczech DHL to po prostu poczta.

ps. Doręczenie do punku DHL POP świadczone jest wyłącznie dla przesyłek krajowych. Nawet jakby paczkę w Polsce przejął DHL
  • Odpowiedz
@Whiskeyjack29:
To przesyłka listowa nierejestrowana, tyle że ze śledzeniem. Listonosz wrzuca ją do skrzynki, a jak się nie zmieści, to zostawia awizo. Jednakże w przypadku doręczenia do firmy (POP DHL to w końcu firmy), listonosz może zostawiać korespondencję pracownikowi.
Formalnie nie jest wykluczona z przekierowania, ale jak pisałem wyżej prościej będzie się dogadać z tym punktem odbioru.

A na przyszłość, nigdy nie zamawiaj przesyłki na adres punktu odbioru. Zawsze zamawiasz
  • Odpowiedz