Wpis z mikrobloga

Tak moja paczka jeździ po Polsce #dpd Pomyliłem o jedną cyferkę kod pocztowy (była już w moim mieście w Szczecinie) Więc na stronie DPD zmieniłem na poprawny. i aktualnie paczka jest w Krośnie RKR xD A wystarczyło jakoś przetransportować paczkę z jednego magazynu w Szczecinie do drugiego w Szczecinie. Ogólnie nie mam pretensji ale śmieszne to jest #kurier #kurierzy Na #!$%@? oni ja do Krosna wysłali
Megasuper - Tak moja paczka jeździ po Polsce #dpd Pomyliłem o jedną cyferkę kod poczt...

źródło: temp_file8286896008601590881

Pobierz
  • 2
@Megasuper: mi kiedyś z UK paczkę wysłali przez pomyłkę do Kanady, patrzę na trackingu a tam zonk, Kanada a potem ktoś sortujący też miał zonka i pojawił się status redirected to destination
@Megasuper: widziałeś kiedyś sorter i ile paczek przez niego przechodzi? Tam nikt nie czyta twojej etykietki i nie analizuje co autor miał na myśli, tylko na podstawie kodu pocztowego idzie do kosza i na tira. Potem jak trafi zgodnie z kodem i trafi do kuriera to on to wywala do kosza zwrotów i wraca tam gdzie było nadane i tam decydują czy robić na to nową etykietę czy powrót do nadawcy.