#polskaczechykoronawirus [2020.05.15]
Polska (separacja społeczna od 14 marca, obowiązkowe maski od 16 kwietnia)
Czechy (separacja i obowiązkowe maski od 19 marca)

założenia:
- okres inkubacji Koronawirusa wynosi przeciętnie 5 dni, a więc po 5 dniach od wprowadzenia ograniczeń powinny być widoczne pierwsze efekty tych ograniczeń
k.....x - #polskaczechykoronawirus [2020.05.15]
Polska (separacja społeczna od 14 ma...

źródło: comment_15896307009mk6g6towSGLg4Ml4VwC3o.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tekon: Głównym założeniem "projektu" była obserwacja zmiany trendu po wdrożeniu obostrzeń. Co nie przeszkadza, żeby w dalszym ciągu, od czasu do czasu wrzucić porównanie.
//
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Binuska to

  • Upośledzone chore dziecko 11.1% (3)
  • Upośledzony chory dorosły 88.9% (24)

Oddanych głosów: 27

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chwilowo wycieczki do Czech nieco utrudnione, ale mam dobrą wiadomość dla fanów knedlików! Możecie je zrobić sami w domu! :)
Wychodzą rewelacyjne, a do tego gulasz! ()

#czechy #gotujzwykopem #gotowanie #kuchnia #jedzenie #tymrazempl

Wdzięczność oddaję za kopnięcie! https://www.wykop.pl/link/5496765/jak-zrobic-czeskie-knedliki-czeski-specjal-w-twoim-domu/
jakub-juszynski - Chwilowo wycieczki do Czech nieco utrudnione, ale mam dobrą wiadomo...

źródło: comment_1589275082rh6MmgTLI3z9oFYn2L18iL.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 422
@glogovianin: głównie chodzi o to że podczas ww2 wybito nasza inteligencję niemal całkowicie. Po 45 do władzy doszly osoby o niskiej inteligencji i łatwo sterowalne. Potem lata 80te i do władzy dochodzi elektryk i solidarność, która w większości składa się z ludzi z podstawowym lub technicznym wykształceniem. I tak to się dalej toczy, potrzeba jeszcze ze dwa pokolenia żebyśmy normalnie zaczęli funkcjonować.
  • Odpowiedz
#karkonosze
#czechy
#gory
Mirasy, wiecie jak to jest z przekraczaniem granicy czeskiej szlakiem? of kors bez łażenia głębiej w Czechy, ale gdzieś we mgle czy zejdę ze szlaku to już się będzie na mnie czaiło pepickie komando? zamkną mnie w kotłowni hiltona z rachunkiem po 14 dniach jak za penthouse? Będę chyba dzwonił jutro do straży granicznej, ale się zastanawiam czy do Czechów samych nie dzwonić.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wislowunsz czasami się zdarza że ktoś przekroczy granicę przez przypadek. Jak nie będziesz uciekać przed patrolem i będziesz miał coś do zakrycia ust i nosa, to skończy się na upomnieniu.
  • Odpowiedz