#kuchniamg78

Dziś na kanale pojawił się potężny sos tatarski. W kategorii sosów znajduje się grupie tzw. nadsosów.

Przepis prosty, filmik krótki i zwiastuje w niedługim czasie dania, które z tym sosem będzie można zjeść :D

#gotujzwykopem #czechy
MG78 - #kuchniamg78

Dziś na kanale pojawił się potężny sos tatarski. W kategorii s...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MG78: Wydaje mi sie, ze zbedne jest to dokladne opisywanie slowne ile kazdego produktu potrzeba jesli jest to juz pokazane na liscie obok Ciebie. Mysle, ze szybkie wymienienie skladnikow z nazwy wystarczy, a jesli ktos chce znac dokladne ilosci to i tak sobie ten filmik zatrzyma i spojrzy na liste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MG78: potężne gotowanie widzę xD Pokrój 4 składniki i wymieszaj z majonezem i pieprzem. Dzięki za film, bo sam bym sobie nie poradził.

Mam pomysł na następny: "Jak zrobić herbatę z cytryna" Podobnie skomplikwoane.
  • Odpowiedz
Posiada ktoś wiedzę na temat przekraczania granicy: polsko - czeskiej, następnie czesko - niemieckiej, aż w końcu niemiecko - polskiej? Jeśli ktoś mieszka w de lub cz i wie które przejścia pomiędzy tymi krajami są czynne, czy mógłby się tą wiedzą podzielić? Do czech firma wysyła mnie z towarem, z czech jechałbym na pusto po kolejny towar do niemiec, a później powrót do kraju. Nie pracuję w transporcie, nie wykonuje zawodu kierowcy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aarek:
Kumplu, po powrocie do Polsku będziesz musiał odbyć obowiązkową kwarantannę. Jako nie zatrudniony na stanowisku kierowcy prawdopodobnie nie łapiesz się na wyjątek zwalniający od kwarantanny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Taka ciekawostka, od naszych południowych sąsiadów #czechy. U nich też popularna stała się #hot16challenge2 gdzie zbierają na walkę z #covid19. U nich na czasie na #youtube też całe tym zawalone. Różnica jest taka, że my zebraliśmy 3mln na służbę zdrowia, wywalając 70mln na karty do głosowania, podczas gdy Czesi zbierają na lekarzy bez granic, bo u nich służba zdrowia działa ok.
Jako
tommit - Taka ciekawostka, od naszych południowych sąsiadów #czechy. U nich też popul...

źródło: comment_1590520163faRjNiDWmSxctDvOegJI5N.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co warto zobaczyć w tej okolicy? Podróż autem, jakieś max 6h od Wrocławia.
Lubię ładne widoczki, mało wymagający trekking, urokliwe miasteczka, klimaty takie jak Hallstatt, tylko trochę bliżej, nie musi być nad wodą.
Wiem, że Norymberga i Praga są ładne, ale szukam mniej oczywistych miejsc - takich, gdzie można sobie głęboko odetchnąć i pomyśleć: "jaki ten świat piękny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Saksonii, w okolicach Drezna,
advert - Co warto zobaczyć w tej okolicy? Podróż autem, jakieś max 6h od Wrocławia.
...

źródło: comment_1590409750LCa7jdXaebDiOMpudgl0UA.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach