Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
- 2
Miałem CV z kreatora to babka myślała, że sam takie ładne zrobiłem i powiedziała nawet, że tak lepiej bo to co niektórzy potrafią wysłać to tragedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@Mishkaa: ja mam własne, czyste schludne.
Z perspektywy rekrutera mówię, że jeśli cv nie ma błędów, jest konkretne, wyjustowane, jedna czcionka, jeden rozmiar literek w wierszach, ma stonowane czytelne kolory, jest informacja o twoim doświadczeniu, o twoich umiejętnościach i są dane do ciebie ale bez dokładnego adresu i indormarji o stanie cywilnym - będzie się już wyróżniać ;). Pozytywnie! A, i bez maili "ruchator666"
Nie macie pojęcia co ludzie wysyłają.
Z perspektywy rekrutera mówię, że jeśli cv nie ma błędów, jest konkretne, wyjustowane, jedna czcionka, jeden rozmiar literek w wierszach, ma stonowane czytelne kolory, jest informacja o twoim doświadczeniu, o twoich umiejętnościach i są dane do ciebie ale bez dokładnego adresu i indormarji o stanie cywilnym - będzie się już wyróżniać ;). Pozytywnie! A, i bez maili "ruchator666"
Nie macie pojęcia co ludzie wysyłają.
#rekrutacja #cv #grafika
Witajcie
Poszukuję porządnej strony z fajnymi płatnymi bądź nie szablonami do CV. Macie jakąś godna polecenia?
A co myślicie o posiadaniu Imiennych wizytówek?
Chce się zacząć rozglądać za inna praca (IT, junior network admin) i chciałbym zrobić moje CV od nowa.
Witajcie
Poszukuję porządnej strony z fajnymi płatnymi bądź nie szablonami do CV. Macie jakąś godna polecenia?
A co myślicie o posiadaniu Imiennych wizytówek?
Chce się zacząć rozglądać za inna praca (IT, junior network admin) i chciałbym zrobić moje CV od nowa.
#anonimowemirkowyznania
Mam potrzebę wyżalić się anonimowo większej publiczności, więc zaczynamy.
Ogólnie jestem osobą którą przeorało życie i przez to gorzej znoszę kolejne porażki i niepowodzenia. Tym razem mierzę się ze swoją karierą a raczej jej brakiem. Na początku roku zrezygnowałam ze współpracy z moim poprzednim pracodawcą gdzie byłam mobbingowana i obrażana przy innych pracownikach. Kaprys pani kierownik, która na wakat po mnie zatrudniła swoje dziecko. Ogólnie przy niej nie ważne jak
Mam potrzebę wyżalić się anonimowo większej publiczności, więc zaczynamy.
Ogólnie jestem osobą którą przeorało życie i przez to gorzej znoszę kolejne porażki i niepowodzenia. Tym razem mierzę się ze swoją karierą a raczej jej brakiem. Na początku roku zrezygnowałam ze współpracy z moim poprzednim pracodawcą gdzie byłam mobbingowana i obrażana przy innych pracownikach. Kaprys pani kierownik, która na wakat po mnie zatrudniła swoje dziecko. Ogólnie przy niej nie ważne jak
@AnonimoweMirkoWyznania: naucz się śląskiej gwary
@AnonimoweMirkoWyznania: a tak na serio to albo masz trudny charakter albo najwiekszego pecha do ludzi
- 16
Tłumaczę CV na angielski i pytanko - jak to jest z nazwami szkół?
Pyknąć po naszemu Zespół Szkół im. Michała Białka w Poznaniu czy też się to jakoś tłumaczy?
Dodatkowo czy technikum infromatyczne można potraktować jako technical high school for computer science?
Inżynierskie studia zapisane jako: engineering studies (full-time study), a magisterskie jako: graduate studies (full-time study) będzie poprawne?
#cv #kiciochpyta #angielski
Pyknąć po naszemu Zespół Szkół im. Michała Białka w Poznaniu czy też się to jakoś tłumaczy?
Dodatkowo czy technikum infromatyczne można potraktować jako technical high school for computer science?
Inżynierskie studia zapisane jako: engineering studies (full-time study), a magisterskie jako: graduate studies (full-time study) będzie poprawne?
#cv #kiciochpyta #angielski
- 2
@zjemcimatke: Zespół Szkół im. Michała Białka xDDDD
- 2
- 2
@Szachu: Raczej bez znaczenie, klucz to żeby było czytelne
Czyli albo własny z odpowiednim podziałem na sekcje
Albo gotowe, z tym że większość gotowych jest beznadziejna => wyglądają ładnie, ale znalezienie tam kluczowych informacji zajmuje więcej czasu, lub brakuje na nie miejsca, CV służy do przekazania informacji a nie do pokazania jaki ładny szablon znalazłeś/zrobiłeś
No chyba że na stanowisko związane z grafiką/designem, wtedy kwestie wizualne mogą mieć jakieś znaczenie
Czyli albo własny z odpowiednim podziałem na sekcje
Albo gotowe, z tym że większość gotowych jest beznadziejna => wyglądają ładnie, ale znalezienie tam kluczowych informacji zajmuje więcej czasu, lub brakuje na nie miejsca, CV służy do przekazania informacji a nie do pokazania jaki ładny szablon znalazłeś/zrobiłeś
No chyba że na stanowisko związane z grafiką/designem, wtedy kwestie wizualne mogą mieć jakieś znaczenie
- 2
@Szachu: https://docs.google.com/document/u/0/?ftv=1 <- mają gotowe szablony do CV.
źródło: comment_N0hgMVZjY5RnaZ06QIrZYB6aESwcisbj.jpg
Pobierz- 1
Ostatnio zastanawia mnie jednak kwestia, dotychczas #cv składałem tylko do firm z tej samej branży więc się nad tym zbytnio nie zastanawiałem.
Czy w cv warto wpisywać kwalifikacje, nawet jeśli nie są przydatne w danej pracy?
Zastanawiam się jak na to patrzą osoby rekrutujące, "jest dosyć wszechstronny" czy raczej "na cholerę On to pisze, przecież to inna branża i te kwalifikacje nie mają znaczenia".
Z jednej strony, biedna rubryczka "kwalifikacje/umiejętności"
Czy w cv warto wpisywać kwalifikacje, nawet jeśli nie są przydatne w danej pracy?
Zastanawiam się jak na to patrzą osoby rekrutujące, "jest dosyć wszechstronny" czy raczej "na cholerę On to pisze, przecież to inna branża i te kwalifikacje nie mają znaczenia".
Z jednej strony, biedna rubryczka "kwalifikacje/umiejętności"
@RatedR: Lepiej wpisz. Ja zmieniłem branżę i mam lepszą pracę, bo w CV dodałem dodatkowe umiejętności i mój dzisiejszy szef uznał, że chce ze mną porozmawiać na temat innego stanowiska niż aplikowałem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Te dwie klauzule są poprawnie napisane? Niektóre firmy chcą aby wklejać ich gotowe klauzule w CV i zastanawia mnie czy są one zaktualizowane i spełniają m.in. RODO? Czy jednak coś w tych dwóch klauzulach brakuje?
1)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę XYZ moich danych osobowych dla potrzeb zarówno obecnej jak i przyszłych rekrutacji związanych ze stażami lub ofertami pracy. Przyjmuję do wiadomości i akceptuję, że administratorem danych osobowych jest XYZ z siedzibą
1)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę XYZ moich danych osobowych dla potrzeb zarówno obecnej jak i przyszłych rekrutacji związanych ze stażami lub ofertami pracy. Przyjmuję do wiadomości i akceptuję, że administratorem danych osobowych jest XYZ z siedzibą
- 13
Jak w ogłoszeniu o pracę jest
Czy dobrze rozumiem, że jakbym czegoś nie wiedział to że mnie przeszkolą? Czyli jak wymagają np. znajomości budowy buta
a tego nie znam, to czy mnie doszkolą w tym zakresie?
szerokie wsparcie szkoleniowe (materiały edukacyjne, szkolenia)
Czy dobrze rozumiem, że jakbym czegoś nie wiedział to że mnie przeszkolą? Czyli jak wymagają np. znajomości budowy buta
a tego nie znam, to czy mnie doszkolą w tym zakresie?
@KosmicznyPolityk jeżeli spełniasz warunek konieczny, a reszty cię nauczą, to składaj CV i nie szukaj sobie wymowek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jaki to rodzaj pracy i tak dalej (bo są wyjątki, a raczej jest bardzo dużo wyjątków) ale generalnie dzisiejszy świat wygląda tak, że to pracodawca sobie szkoli specjalistów, a nie specjaliści tworzą miejsce pracy.
Nie wiem jaki to rodzaj pracy i tak dalej (bo są wyjątki, a raczej jest bardzo dużo wyjątków) ale generalnie dzisiejszy świat wygląda tak, że to pracodawca sobie szkoli specjalistów, a nie specjaliści tworzą miejsce pracy.
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@MarcinDerk: nic
- 3
@MarcinDerk: nie, nie ma takich głupot
- 0
@relik: zgodnie z datą zakończenia pracy w danym miejscu
Aplikuję na staż studencki i oczekują tam listu motywacyjnego. Możecie polecić jakieś strony/poradniki z tym związane?
#listmotywacyjny #cv #praca #staz #studbaza
#listmotywacyjny #cv #praca #staz #studbaza
Czesc, jeżeli ktoś chcialby swój własny graficzny szablon CV, to mozna do mnie pisać. Razem mozemy coś potworzyc
#cv
#cv
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czasem pracodawca podaje klauzule do aplikacji w ogloszeniu
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac nieaktualna. Tu masz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
- 1
No nieźle się podziało... Postanowiłem dodać ogłoszenie po latach na znane mi serwisy z ogłoszeniami typu "freelancer podejmie się pracy" i ku mojemu zdziwieniu te co znałem... splajtowały. Klapa! Minęło kilka lat i już ich nie ma. Nie ma słynnego Jopillo, nie ma słynnego WooLuu i tak dalej. Pisze tego posta z pytaniem o to gdzie teraz najlepiej można dać tego typu ogłoszenie. Jakie znacie NAJLEPSZE serwisy? Szukam polskiego więc strony typu
źródło: comment_5zJyca0eVBj6JN462kcGZpDbCD6YRmfc.jpg
Pobierz@Bunch ja tu tylko zostawię, żeby potem wrócić i poczytać bo też szukam. Nie gniewaj się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
@Oo-oO: Nie wiem czy ktokolwiek powazny z klientow bedzie korzystal ze stronki przypominajacej forum PHPBB
źródło: comment_peu4Q1jz3BmShR5lEwW6sLOuXShW4ZT2.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 2
@baetky: no i zna zasady zachowania w lesie




























#pytanie #kiciochpyta #pracbaza #praca