konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Korzystaliście z kreatorów cv czy robiliscie sami? Bo tak patrze na swoje smutne cv i mysle czy by nie zmienic wzoru. Jak to u was jest?
#cv #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem CV z kreatora to babka myślała, że sam takie ładne zrobiłem i powiedziała nawet, że tak lepiej bo to co niektórzy potrafią wysłać to tragedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mishkaa: ja mam własne, czyste schludne.
Z perspektywy rekrutera mówię, że jeśli cv nie ma błędów, jest konkretne, wyjustowane, jedna czcionka, jeden rozmiar literek w wierszach, ma stonowane czytelne kolory, jest informacja o twoim doświadczeniu, o twoich umiejętnościach i są dane do ciebie ale bez dokładnego adresu i indormarji o stanie cywilnym - będzie się już wyróżniać ;). Pozytywnie! A, i bez maili "ruchator666"

Nie macie pojęcia co ludzie wysyłają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#rekrutacja #cv #grafika

Witajcie
Poszukuję porządnej strony z fajnymi płatnymi bądź nie szablonami do CV. Macie jakąś godna polecenia?

A co myślicie o posiadaniu Imiennych wizytówek?
Chce się zacząć rozglądać za inna praca (IT, junior network admin) i chciałbym zrobić moje CV od nowa.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mam potrzebę wyżalić się anonimowo większej publiczności, więc zaczynamy.
Ogólnie jestem osobą którą przeorało życie i przez to gorzej znoszę kolejne porażki i niepowodzenia. Tym razem mierzę się ze swoją karierą a raczej jej brakiem. Na początku roku zrezygnowałam ze współpracy z moim poprzednim pracodawcą gdzie byłam mobbingowana i obrażana przy innych pracownikach. Kaprys pani kierownik, która na wakat po mnie zatrudniła swoje dziecko. Ogólnie przy niej nie ważne jak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tłumaczę CV na angielski i pytanko - jak to jest z nazwami szkół?
Pyknąć po naszemu Zespół Szkół im. Michała Białka w Poznaniu czy też się to jakoś tłumaczy?
Dodatkowo czy technikum infromatyczne można potraktować jako technical high school for computer science?
Inżynierskie studia zapisane jako: engineering studies (full-time study), a magisterskie jako: graduate studies (full-time study) będzie poprawne?

#cv #kiciochpyta #angielski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szachu: Raczej bez znaczenie, klucz to żeby było czytelne

Czyli albo własny z odpowiednim podziałem na sekcje

Albo gotowe, z tym że większość gotowych jest beznadziejna => wyglądają ładnie, ale znalezienie tam kluczowych informacji zajmuje więcej czasu, lub brakuje na nie miejsca, CV służy do przekazania informacji a nie do pokazania jaki ładny szablon znalazłeś/zrobiłeś

No chyba że na stanowisko związane z grafiką/designem, wtedy kwestie wizualne mogą mieć jakieś znaczenie
  • Odpowiedz
Ostatnio zastanawia mnie jednak kwestia, dotychczas #cv składałem tylko do firm z tej samej branży więc się nad tym zbytnio nie zastanawiałem.
Czy w cv warto wpisywać kwalifikacje, nawet jeśli nie są przydatne w danej pracy?
Zastanawiam się jak na to patrzą osoby rekrutujące, "jest dosyć wszechstronny" czy raczej "na cholerę On to pisze, przecież to inna branża i te kwalifikacje nie mają znaczenia".
Z jednej strony, biedna rubryczka "kwalifikacje/umiejętności"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RatedR: Lepiej wpisz. Ja zmieniłem branżę i mam lepszą pracę, bo w CV dodałem dodatkowe umiejętności i mój dzisiejszy szef uznał, że chce ze mną porozmawiać na temat innego stanowiska niż aplikowałem
  • Odpowiedz
Te dwie klauzule są poprawnie napisane? Niektóre firmy chcą aby wklejać ich gotowe klauzule w CV i zastanawia mnie czy są one zaktualizowane i spełniają m.in. RODO? Czy jednak coś w tych dwóch klauzulach brakuje?

1)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę XYZ moich danych osobowych dla potrzeb zarówno obecnej jak i przyszłych rekrutacji związanych ze stażami lub ofertami pracy. Przyjmuję do wiadomości i akceptuję, że administratorem danych osobowych jest XYZ z siedzibą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak w ogłoszeniu o pracę jest

szerokie wsparcie szkoleniowe (materiały edukacyjne, szkolenia)


Czy dobrze rozumiem, że jakbym czegoś nie wiedział to że mnie przeszkolą? Czyli jak wymagają np. znajomości budowy buta
a tego nie znam, to czy mnie doszkolą w tym zakresie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KosmicznyPolityk jeżeli spełniasz warunek konieczny, a reszty cię nauczą, to składaj CV i nie szukaj sobie wymowek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jaki to rodzaj pracy i tak dalej (bo są wyjątki, a raczej jest bardzo dużo wyjątków) ale generalnie dzisiejszy świat wygląda tak, że to pracodawca sobie szkoli specjalistów, a nie specjaliści tworzą miejsce pracy.
  • Odpowiedz
Pracowałem w jednym miejscu w latach 2011-2017 i w drugim tylko przez 2013. Jak to wpisać chronologicznie w CV? Które pierwsze od dołu?
#cv #praca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesc, jeżeli ktoś chcialby swój własny graficzny szablon CV, to mozna do mnie pisać. Razem mozemy coś potworzyc
#cv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChceZYC_A_nie_Wegetowac nieaktualna. Tu masz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
  • Odpowiedz
No nieźle się podziało... Postanowiłem dodać ogłoszenie po latach na znane mi serwisy z ogłoszeniami typu "freelancer podejmie się pracy" i ku mojemu zdziwieniu te co znałem... splajtowały. Klapa! Minęło kilka lat i już ich nie ma. Nie ma słynnego Jopillo, nie ma słynnego WooLuu i tak dalej. Pisze tego posta z pytaniem o to gdzie teraz najlepiej można dać tego typu ogłoszenie. Jakie znacie NAJLEPSZE serwisy? Szukam polskiego więc strony typu
Bunch - No nieźle się podziało... Postanowiłem dodać ogłoszenie po latach na znane mi...

źródło: comment_5zJyca0eVBj6JN462kcGZpDbCD6YRmfc.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach