Wpis z mikrobloga

@sophisticated7: Myślę, że z punktu widzenia pracownika jest to nawet dobre. Szczególnie jeśli nie powiesz, że tylko chciałeś sprawdzić ale powodem odmowy jest za niska stawka xD. Pracodawcy też często nie grają czysto, ja dostałem kilka dni temu propozycję stawki 7zł/h…
  • Odpowiedz
@r4do5: Nie no u mnie zazwyczaj to wyglada tak, ze ja porponuje jakies miesieczne wynagrodzenie, a oni ze spoko mordo elegancko, wiec stwierdzam ze i tak za malo zawsze proponowalem skoro nie chcieli nigdy negocjowoac xd
  • Odpowiedz
@sophisticated7: A weź, na twoje miejsce będzie X innych, idź dla sportu i trenuj. Na pytania dlaczego chciałbyś pracować odpowiadaj, że jeszcze nie wiesz czy byś chciał i że po po przyszedłeś żeby się dowiedzieć czy warto xD I tak jak kolega @r4do5, skoro Ci nie zależy proponuj wyższe stawki niż normalnie byś oczekiwał.
  • Odpowiedz
@bugg: Znaczy ja juz pracuje wlasnie w lipcu bedzie 2 lata jak pracuje w jednym miejscu (pierwsza praca) Wlasnie mialem tak pare razy juz xD Ze poszedlem totalnie od czapy na rozmowe o prace (jak wiesniak jakis w bluzie raz, bo zapomnialem o tym xD) pogadalem sobie z nimi, a oni na drugi dzien dzownia ze mnie przyjmuja i czy juz moga wystawiac na strone Wyniki naborow. Teraz bede chodzil
  • Odpowiedz