Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko122
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MarcinDerk
MarcinDerk

MarcinDerk

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5053
  • Znaleziska 228
  • Mikroblog 4825
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
Sossija
Sossija
6 min temu
  • 4
#ukraina #rosja #wojna
Likwidacja 84 (nie liczyłem) orków w okolicy Pokrowska.
18+
Sossija - #ukraina #rosja #wojna
Likwidacja 84 (nie liczyłem) orków w okolicy Pokrows...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk przed chwilą via Wykop
  • 0
@Sossija: Szkoda, że tylko tylu, martwy rusek = korzyść dla Polski
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
wczoraj, 14:52:53
  • 108
Niezmiernie mi nie przykro, bo Siergiej Iwanow, były minister obrony rosji (2001-2007), bliski współpracownik putina i jeden z potencjalnych następców, 26 czerwca 2026 roku w Moskwie w wieku 73 lat z dech.

#ukraina #rosja #bekazkacapow #tangodown
delulusional - Niezmiernie mi nie przykro, bo Siergiej Iwanow, były minister obrony r...

źródło: 20260626_164850

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk wczoraj, 16:41:07 via Wykop
  • 4
@delulusional: Każda śmierć rosjanina cieszy
  • Odpowiedz
Molestern
Molestern
przedwczoraj, 12:34:45
  • 16
Wykopki się cieszą, że rafinerie w Rosji płoną, a potem płaczą, bo pb 98 zaraz będzie po 10 złotych, sami na siebie bata kręcicie i nie widzicie gdzie jest realny wróg. Do tego zero refleksi #polska #rosja #ukraina
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk przedwczoraj, 18:38:30 via Wykop
  • 0
@Molestern: zgadzam się, powinni płonąć rosjanie, wtedy byłoby idealnie
  • Odpowiedz
MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 24.06.2026, 13:03:12
  • 1
Od 2 miesięcy "pracuję" w firmie, w której nic nie robię. No dobra, może mam robotę na max 30-60 min dziennie, ale bywały dni, że nie robiłem kompletnie nic, poza poruszeniem myszki co pół godziny. W międzyczasie szedłem na zakupy albo ogarniałem chatę. Gorzej jak się jest w biurze, bo ile można się gapić bez celu w ekran.

Jako, że bardzo lubię swoje obowiązki, te które wykonywałem wcześniej i które na papierze miałem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek361
marek361
przedwczoraj, 21:11:07 via Wykop
  • 0
@MarcinDerk: jaka branża?
  • Odpowiedz
MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 20.06.2026, 11:49:36
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andrzejek71
Andrzejek71
20.06.2026, 11:56:26 via Wykop
  • 11
@robertkk: Pokaż jak w europie wylał się na nas hejt
  • Odpowiedz
Filipterka25
Filipterka25
20.06.2026, 12:00:26 via Wykop
  • 5
Jakby, co nas obchodzi, co te ludzkie g* mówią na nas temat.


@MarcinDerk: Nas interesuje jaki będzie tego efekt, nie co tam gadają u siebie...
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
19.06.2026, 08:19:33
  • 889
#lekarz100k
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a pan lekarz sobie wtedy smacznie pospał, i jeszcze dostał zniżke na lexusa, bo sie uczył xD
PodniebnyMurzyn - #lekarz100k 
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a...

źródło: image

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 19.06.2026, 13:52:48 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: Przecież to tylko marketingowy zabieg, każdy ten rabat może dostać od reki
  • Odpowiedz
MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 11.06.2026, 18:51:14
  • 7
#mecz
MarcinDerk - #mecz

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyfon
Szyfon
11.06.2026, 18:40:34
  • 1
#mecz k---a, Iwańskim mnie na meczu otwarcia? TVP litości nie ma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 11.06.2026, 18:40:55 via Wykop
  • 3
@Szyfon: dobrze ze nie podolinski
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
11.06.2026, 16:16:33
  • 1
A Polska kiedy gra

#mecz #mundial2026
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 11.06.2026, 16:16:54 via Wykop
  • 8
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: awansujemy jak usuniesz konto
  • Odpowiedz
JeszczeNieTymRazem
JeszczeNieTymRazem
09.06.2026, 03:33:54
  • 215
Nie wiem co to znaczy „iść na spokojnie do pracy, odwalić swoje i do domu”. U mnie zawsze był i jest stres, wyzysk, z-------l i cyniczni, złośliwi współpracownicy.
#przegryw
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 09.06.2026, 04:59:52 via Wykop
  • 4
@JeszczeNieTymRazem: @Kimbo_slice u mnie odwrotnie, nic nie robię w korpo, przez ostatnie 4 dni pracy wysłałem łącznie mniej niż 10 mejli i zrobiłem prezentację na 2 slajdy, trzeba szukać nowej roboty
  • Odpowiedz
MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 09.06.2026, 05:52:05 via Wykop
  • 0
@KolegaCzlowieka: tylko że ja lubię robić rzeczy na tym stanowisku, tak jak w poprzednich firmach (marketing)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 12:28:03
  • 1
✨️ Jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym? Ⓘ
Czy ktos z was przezyl wypalenie zawodowe albo mial podobna sytuacje jak ja? Mam ogromny kryzys psychiczny, zwiazany jest on z moja praca i nie moge sobie z tym poradzic.

W skrocie, trafilem na pozycje ktora byla na tyle szeroka, ze jej zakres to jednoczesnie wszystko i nic - korpo... Do tego toksyczny menadzer ktory skupial sie tylko na bledach, co wprowadzilo mnie w taki stan
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 08.06.2026, 13:52:37 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: wysyłaj cv, nic to nie kosztuje a przynajmniej zrobisz krok do ewakuacji
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1086
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 08.06.2026, 09:10:56 via Wykop
  • 1
@Lolenson1888: u mnie w rodzinie, Wielkopolska mówiło się „za świat” jak na coś czego jest wystarczająco, nawet za dużo

- starczy tych pierogów dla wszystkich?
- za świat!
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
01.06.2026, 07:12:01
  • 3
✨️ Frustracja z bezrobocia: Jak radzić sobie w trudnych czasach? Ⓘ
Czytam o gościu co juz drugi miesiąc nie może znaleźć pracy. Ja już 10 miesiąc nie mogę znaleźć pracy w mieście wojewódzkim. 12 lat doświadczenia, certyfikaty, studia, następne certyfikaty, praca za granica. Jedyne propozycje jakie dostałem to bycie niewolnikiem za wypłatę sprzed 10 lat. Jak powiedziałem że jeżeli wziąć inflacje pod uwagę to zarabiałem wtedy więcej niż teraz mi proponują. To HR
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 01.06.2026, 08:59:14 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: ile cv wysłałeś
  • Odpowiedz
MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 31.05.2026, 15:51:00
  • 5
Włączyłem, usłyszałem Podolińskiego i wyłączyłem

#mecz
MarcinDerk - Włączyłem, usłyszałem Podolińskiego i wyłączyłem

#mecz

źródło: jose-mourinho

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
31.05.2026, 15:51:51 via Wykop
  • 0
@MarcinDerk: Pier**linski.
  • Odpowiedz
MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 24.05.2026, 19:01:59
  • 290
Nie mieszkam w Krakowie, ale trzeba być naprawdę łajzą, złodziejem, nieudacznikiem albo wszystko naraz, jeśli w polskich warunkach obywatele robią przeciwko Tobie referendum i jeszcze dostaniesz w nim w------l

Także gratuluję mieszkańcy Krakowa, że pozbyliście się cymbałów

#krakow #referendum #wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
24.05.2026, 19:04:20 via Android
  • 63
@MarcinDerk: Za same ceny biletów MPK i ceny parkingów bym gościa odwoływał ile się da
  • Odpowiedz
No_mad
No_mad
24.05.2026, 19:04:45 via Wykop
  • 125
@MarcinDerk: SCT przegięła pałę goryczy
  • Odpowiedz
MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 23.05.2026, 17:00:58
  • 11
Ekstraklasa jest tak wyjątkowa, że właściciel klubu wchodzi na boisku przy wyniku 6:0

#ekstraklasa #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
23.05.2026, 16:06:52
  • 3
#mecz Ci co piszą, że Nsame był na spalonym proszeni są o zmianę tagu na # przegryw, bo ewidentnie nie znacie zasad gry w piłkę kopaną
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 23.05.2026, 16:08:28 via Wykop
  • 0
@KebabZostrymSosem: Ci od zasad ortografii również
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
23.05.2026, 15:45:05
  • 0
#mecz hasło "pudel won" to pozdrowienia dla prezesa legły?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk 23.05.2026, 15:45:17 via Wykop
  • 0
@dominowiak: Naturalnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking