#anonimowemirkowyznania
Jak najlepiej wytłumaczyć luki w CV na rozmowie rekutacyjnej i ukończenie liceum w wieku 23at? Czy można jakoś to wypełnić bez konsekwencji? Nie chcę spowiadać się z całego życia, mam za sobą ciężki epizod depresyjny. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś coś doradził.
#praca #pracbaza #cv #hr

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PonuryNarrator: Co to za rak, że liceum w CV teraz się wpisuje?
Może jeszcze na rekrutacje przyjdziesz ze świadectwem aby pokazać oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Olej temat, jak o to zapytają to oznacza, że ktoś jest niepoważny.
A wymaganie podania daty urodzenia to dyskryminacja ze względu na wiek ( ͡° ͜ʖ ͡° )
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poradziłby mi ktoś na temat zawartości CV? Przygotowuję angielskojęzyczne (nie na polski rynek) CV i muszę zredukować je z 2 do 3 stron (tabularyczne). Usunąłem więc mało szczególny wolontariat, wątek liceum (gdzie wspomniałem, że to jedna z lepszych szkół w Polsce i miałem 98/100 centyl z rozszerzeń z matematyki i fizyki), jakaś nagroda za najlepszy referat uczelnianej konferencji na poprzednim stopniu naukowym i nietłumaczalne nazwy programów wsparcia dla utalentowanych studentów. Czy coś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polećcie jakiś dobry generator CV. Kiedyś parę osób pisało, że jak to tak, że najlepiej sobie samemu w wordzie przygotować. Ale jednak generatory są o wiele wygodniejsze i raczej nikt na to zwracać uwagi nie będzie.

#praca #pracabaza #cv
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szymon465 To weź generator albo szablon, ale najpierw sobie popatrz jakie są ograniczenia. W jednych jest np. mało miejsca na opis stanowiska, w innych jest wbite dużo szkół i jak masz mniej, to zostaje dziura, itd. W canvie możliwe że są jakieś szablony do cefałek, możesz tam luknąć, Google w Docsach miał kiedyś całkiem fajne.
  • Odpowiedz
@dom3: wypisz ladnie wszystkie swoje obowiazki w firmie. Chociażbyś kiedys dlugopis kierownikowi podal żeby fakturę podpisał to pisz "zapewnienie ciągłości procesow biznesowych"
  • Odpowiedz
Po co płacić za wygenerowane cv? Jak nie potrzebujesz nic wymyślnego to google drive ma gotowe szablony.

Jak nie masz lenia to sobie możesz wyklikać coś w canvie, tam też gotowe szablony są.

Jak już chciałbyś coś bardziej oryginalnego to sharexlatex.
  • Odpowiedz
Otwieram temat - kłamanie w CV i na rozmowie. Kłamaliście? Nie klamaliscie? Jakie kłamstwo jest ok?

Zacznę od tego, ze mówię z perspektywy osoby pracującej przy rekrutacjach. Są oczywiście różne sposoby weryfikacji, czy kandydat kłamie. Poważne certyfikacje można zweryfikować, można skontaktować się z byłym pracodawca, obczaić Linkedina... W dzisiejszych czasach już coraz rzadziej można zajrzeć do świadectw pracy ze względu na rodzaje umów. Ja stawiam tezę, ze większość kandydatów kłamie. Tylko tez
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież szukanie roboty to kłamanie z obu stron. Kandydat kłamie jaki jest zajebisty, a pracodawca jaka to firma jest super.
  • Odpowiedz
  • 1
Warszawa, otwieramy rekrutację! ✅
Wyślij CV pod e-mail: rekrutacja@e-dym.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez E-Dym.pl sp. z o. o. sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

#edym #rekrutacja #praca #cv #premixy #epapierosy #warszawa
E-DYM - Warszawa, otwieramy rekrutację! ✅
 Wyślij CV pod e-mail: rekrutacja@e-dym.pl
...

źródło: comment_1650972039GuMmexLVxEVRSROlLg89ev.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak lepiej w cv wpisac, po skonczonej edukacji staz w zawodzie jako pomocnik admina windows, sieci itp. pozniej kilka lat pracy nie za bardzo w zawodzie. (magazyn, bankowosc w sprzedazy, przedstawiciel) Pozniej w jednej pracy wdrazanie aplikacji, testowanie, obsluga uzytkownikow, taki mini helpdesk. To te prace niezwiazane z It pominac? Czy wpisac zeby nie bylo luki?

#pracbaza
#cv #hr #praca #pracait #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Jak najlepiej zawrzeć w CV informację, że zrezygnowałem ze studiów na ostatnim semestrze? Musiałem przerwać z powodów zdrowotnych. Teraz trochę ze mną lepiej, ale pracę znaleźć trzeba. Planuję wrócić i je skończyć za jakiś rok albo dwa.

#cv #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TłustyDrań: Wpisujesz w edukacja kierunek studiów i lata w których studiowałeś, nie piszesz nigdzie o dyplomach, uzyskanych tytułach mgr itp. Nikt mnie się jeszcze nigdy nie zapytał o pokazanie dyplomu a jestem w podobnej sytuacji, zresztą gadałem kiedyś o tym na spotkaniu z kilkoma znajomymi gdzie wszyscy maja dobrą prace w różnych warszawskich korpo i nikomu nie kazali przedstawić dyplomu podczas rekrutacji. jeśli zapytają to wtedy wytłumaczę sytuacje i powiem ze
  • Odpowiedz