Mireczki możecie polecić jakąś dobrą przychodnię diabetologiczną/lekarza? Najlepiej na NFZ, ale na prywat w sensownych pieniądzach też może być. #cukrzyca #wroclaw #lekarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja ostatnio wyrywałem i krwawiło mi dłużej niż kilka godzin. To tyle, reszta normalnie. Pamiętaj o zimnych okładach w pierwszych godzinach!
  • Odpowiedz
@oydamoydam: Znowu mam Deja Vu po Twoim poscie. Jak wrzuciłes o sciąganiu ukraińskich uczniów do polskich szkoł to przypomniał mi się podobne do siebie reportaże Ukraincach werbowanych do polskich o młodych Polakach kuszonych przez niemieckie zawodówki.
Tu jest podobnie. Kiedyś była głośna sprawa jakiejś polskiej matki, która napisała emocjonalnego posta w którym pisała, że przez lata nie otrzymała pomocy dla swojego chorego dziecka a po tym gdy wyemigrowała do Holandii
  • Odpowiedz
#allegro #pytanie

Mirki nie ogarniam tej wyszukiwarki allegro
kiedyś wpisałem słowo dexcom to wyskakiwały mi tylko przedmioty z tym związane (dexcom to system ciągłego mierzenia poziomu cukru dla #cukrzyca)
dzisiaj wpisuję dexcom a tam kuźwa 220 stron z jakimś badziewiem :/
telefony, krótkofalówki i inne ampułki do
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lollo: Nie ma problemów na całym świecie, w większości miejsc nie musisz nawet tego pokazywać. Luk bagażowy może być nie ogrzewany, więc weź insulinę ze sobą na pokład.
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: nie, ja nie dyskredytuję tego z takiego powodu. Ciekawi mnie jak to się będzie sprawdzać, jaka będzie dokładność.
Informacje są takie, że roczny koszt sensorów jest o 3,5 tys. wyższy niż FSL (90 dni 2400 zł vs 14 dni 255 zł).
  • Odpowiedz
  • 2
Osoby spod tagu #cukrzyca Czy macie jakieś zniżki na insulinę lub inne leki ze względu na orzeczona chorobę? Czy coś odliczanie przy rocznym rozliczaniu PITów? #choroby
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ku@#a, wczoraj do snu dokument sobie z 2017 na #netflix o żarciu odpaliłem... Jaki hejt na jajka, na mięso.. Że #cukrzyca to nie od prostych węgli tylko właśnie od jaj, mięsa itp.( ͡° ͜ʖ ͡°)-
I kłopoty z sercem od jaj bo cholesterol... Buhahah WTF???!!!! #mikrokoksy obejrzyjcie bo w sumie już nie wiadomo komu wierzyć.. Szkoda tylko
tadocrostu - Ku@#a, wczoraj do snu dokument sobie z 2017 na #netflix o żarciu odpalił...

źródło: comment_XdRvjiUguLLUtNCpkhX8BCnFKmv9YbeQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tadocrostu: Netflix jest niestety lewacki, że tak się po wypokowemu wyrażę. Większość dokumentów o żarciu to propaganda wegetarianizmu/weganizmu.
Ja oglądałem "Forks over knives" - to samo. Mleko, mięso to zło, żryj trawę - będziesz zdrowy.
  • Odpowiedz