#anonimowemirkowyznania
Wstawiam ponownie, ostatnio dałem bez tagów i chyba mało osób widziało posta

Ostatnio naszła mnie ciekawa rozkmina. Może znajdą się osoby, które znają ten temat, bo podejrzewam, że to popularna przypadłość - może pojawią się jakieś ciekawe diagnozy - wątek puszczam nie po to żeby się żalić - raczej jestem świadomy, że nie do końca podoba mi się we mnie ta cecha i będę z tym walczył, jednak ciekaw jestem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są różne typy miłości. I to jest związane z tym jak rodzice Cię traktowali. Pewnie nigdy albo prawie nigdy Cię nie chwalili. I zawsze musiałeś zapracować na ich miłość. A miłość dziecku powinna się należeć zawsze i po prostu. To trudne, nie wiem czy bym dała radę tak postępować. Zaraz znajdę Ci gdzie i tym czytałam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli chcesz to zmienić to zmuszaj się do wychodzenia ze swojej strefy komfortu najczęściej jak możesz. Każdy moment, każdy dzień, masz traktować jak wyzwanie by wyjść ze swojej piwnicy. Patrz ludziom w oczy gdy do Ciebie mówią i uśmiechaj się. Tylko nie creepy, ale jakoś naturalnie, z sympatią. Poćwicz przed lustrem jak się obawiasz tego punktu. TYLE. Zrobisz tak 1000 razy i będziesz uzdrowiony.


Pozdro!
  • Odpowiedz
Amorfik (według charakterologii Heymansa i Wiersmy).
Typ osobowości charakteryzujący się niskim poziomem emocjonalności, a także natychmiastowym i szybko wygasającym oddźwiękiem, wywołanym w jego umyśle przez bodźce pochodzenia zewnętrznego. Amorfik zna tylko teraźniejszość, żyje chwilą obecną, jest niedbały, pozbawiony ambicji, traci czas na miałkie przyjemności i atrakcje. Lubiany przez otoczenie przez wzgląd na przyjazne usposobienie, optymizm.

#psychologia #charakter #osobowosc #nauka #ciekawostki #zainteresowania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jaki według was macie charakter? #ankieta

Ale tak w stylu D'n'D ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czyli ankieta na 9 różnych charakterów na 2 osiach, paworządnosć-chaotyczność i dobro-zło.

Opis charakterów
Gorion103 - Mirki, jaki według was macie charakter? #ankieta

Ale tak w stylu D'n'D...

źródło: comment_dsZ3GLelYvCprqmcqMr9u1brWf8UJEVr.jpg

Pobierz

Jaki masz charakter?

  • Praworządny Dobry 4.3% (3)
  • Neutralny Dobry 11.4% (8)
  • Chaotyczny Dobry 30.0% (21)
  • Praworządny Neutralny 11.4% (8)
  • Neutralny 4.3% (3)
  • Chaotyczny Neutralny 27.1% (19)
  • Praworządny Zły 8.6% (6)
  • Neutralny Zły 1.4% (1)
  • Chaotyczny Zły 1.4% (1)

Oddanych głosów: 70

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam pewną teorię:
jest brzydki facet i kompletnie brzydka kobieta (ale nie jacyś biedni, tylko klasa średnia). Zakładają rodzinę i po jakimś czasie rodzi im się córka. W między czasie ten brzydki facet i brzydka kobieta zakładają firmę. Firma po 10 latach przynosi im powiedzmy 100 mln $ rocznie, więc córka dojrzewa w bogactwie i bez żadnych kompleksów. Jak córka ma 25 lat to okazuje się, że jest z niej niezła rakieta
zloty_wkret - mam pewną teorię:
jest brzydki facet i kompletnie brzydka kobieta (ale...

źródło: comment_qs5OmehIrfHRO3iiQBHA13UvhLbhRNQO.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xyz_: a ch#@j go wie! Myślę, że zrób sobie listę rzeczy, które chciałbyś zrobić (może Cię nie kręcą tak totalnie, ale wydają się niezłe) i zacznij realizować listę, przy okazji może poznasz co lubisz... i to może być niekoniecznie z listy, tylko przez poznanych wtedy ludzi.
Na szybko moja lista (niekoniecznie rzeczy, których nie robiłem ;)):
-pojeździć na snowboardzie
-popływać na kajakach
-pójść do parku linowego
-postrzelać
  • Odpowiedz