Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
javelin

javelin

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3848
  • Znaleziska 534
  • Mikroblog 3314
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 39
anoonek95
anoonek95
anoonek95
10.06.2026, 23:58:54
  • 30
W końcu mem o sortowaniu śrubek stał sie faktem xdd Co rykłem na początku filmu to moje xd Czego ten człowiek nie wymyśli żeby nie robić kampera albo chociaż dokończyć tego ulepa co kupił na albanie...

#korsir
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 11.06.2026, 00:11:46 via Wykop
  • 22
@Korsir nie robi kampera, bo gdyby go zrobił, to musiałby nim jeździć na wyprawy. A skąd pomysł, że on ma na to ochotę? Dobrze jest tak, jak jest.
  • Odpowiedz
javelin
javelin 09.06.2026, 15:42:19
  • 1
Gdzie w IBKR znajdę aktualnie dostępne IPO? Chcę się zapisać na #spacex oczywiście

#ibkr #interactivebrokers #inwestowanie #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klawiszwpace
Klawiszwpace
09.06.2026, 16:11:23 via Wykop
  • 2
@javelin: Zapraszam na #meczennicyspacex, #spcx, tag spacex w sprawie rakiet
  • Odpowiedz
levzor
levzor
09.06.2026, 16:40:37 via Wykop
  • 1
@dobrodziejstwo_inwentarza: też mi się tak wydaje, ale to tylko dla brytoli reszta europy jest w irlandzkim oddziale
  • Odpowiedz
bafu2203
bafu2203
bafu2203
07.06.2026, 13:18:36
  • 45
#korsir ja pie**ole, co chłop zrobil z tą posiadłością rodziców to hit xDD Przecież teraz tam ledwo przejście jest za domem. Bus, quad, kros, trzy złomy, jeep i jeszcze przyczepka, do tego cały zwalony garaż h*j wie czym, kontener, hałda złomu za garażem, i niedokończony strych
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 07.06.2026, 21:18:18 via Wykop
  • 1
ale jak teraz miał wywieźć to mówił że on nie ma przyczepki i czeka na swoją


@izoxis123: To trzeba zrobić raz a porządnie!
  • Odpowiedz
javelin
javelin 07.06.2026, 19:35:37
  • 0
Będę się rejestrował w Interactive Brokers, czy coś warto wiedzieć wcześniej?
#ibkr #interactivebrokers #inwestowanie #gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin
Autor
07.06.2026, 20:41:14 via Wykop
  • 0
Tak nie da się wpłacić pieniędzy


@krash: Dlaczego?
  • Odpowiedz
javelin
javelin
Autor
07.06.2026, 21:12:00 via Wykop
  • 0
@Asceus: Rejestrować się w domenie .ie?
  • Odpowiedz
Maciejo94
Maciejo94
04.06.2026, 09:21:25
  • 6
#gielda
Mój portfel
Maciejo94 - #gielda 
Mój portfel

źródło: 1000070894

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 05.06.2026, 15:30:58 via Wykop
  • 0
@maniek74 patrz następny wykopek z dużą liczbą spółek, twoja psycha klęka
  • Odpowiedz
MirkujeOd2009Roku
MirkujeOd2009Roku
MirkujeOd2009Roku
04.06.2026, 00:21:14
  • 3
#gielda naprawdę ładujecie się w spółki Po takich wzrostach? Zero instynktu samozachowawczego¯\(ツ)/¯
MirkujeOd2009Roku - #gielda naprawdę ładujecie się w spółki Po takich wzrostach? Zero...

źródło: 1000048343

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 04.06.2026, 00:48:05 via Wykop
  • 0
sprzedaje takim co wykresu nie potrafią oddalić


@MirkujeOd2009Roku: A po co sprzedajesz?
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
02.06.2026, 20:11:36
  • 111
#321685 Huop ma tak zielono w ogrodzie. Sam kiedyś robił z ojczymem automatyczny system nawadniania ogrodu. Co roku też trawa jest wertykulowana i aeratowana. Nawożona też jest. I tak o to wygląda. Zielono mi.
Milanek93 - #321685 Huop ma tak zielono w ogrodzie. Sam kiedyś robił z ojczymem autom...

źródło: 1000015123

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 02.06.2026, 20:16:50 via Wykop
  • 6
@Milanek93: żaden huop nie ma takiego wypielęgnowanego trawnika. Pokaż, co masz w garażu. Zwykły oskarek jesteś
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
24.05.2026, 20:57:59
  • 1
Chamath przedstawia argumenty za SpaceX wartym 2 biliony dolarów.

Argumentuje, że spółkę należy wyceniać nie przez pryzmat obecnych zysków, lecz wielokrotności przychodów (P/S, ang. Price-to-Sales), dokładnie tak jak wyceniano technologiczne spółki wzrostowe w ich wczesnych fazach dominacji rynkowej.

- Starlink: najważniejszy projekt infrastruktury internetowej od czasu powstania samego Internetu

-
Cyberdyne - Chamath przedstawia argumenty za SpaceX wartym 2 biliony dolarów.

Argume...

źródło: 1000097660

Pobierz
Cyberdyne - Chamath przedstawia argumenty za SpaceX wartym 2 biliony dolarów.

Argume...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 24.05.2026, 22:12:50 via Wykop
  • 0
Będzie on skalowany do setek milionów użytkowników


@Cyberdyne: No tak, setek milionów, a nie miliardów. Ja już mam światłowód w domu i LTE w telefonie. Są tanie i nawet za szybkie. Po co mi Starlink?
  • Odpowiedz
Codon
Codon
20.05.2026, 17:31:32
  • 6
#gielda było pytanie, co nie wyszło w portfelu EUR, więc wrzucam screena.

Novo Kurvisk, LVMH, Zeiss - problemy przejściowe, odbija się na przestrzeni 5 lat.

Stellantis - tutaj może być over, ale pozycji nie likwiduje - albo wyjdę na mały %, albo wszystko do kibla. Nie mam pełnej wiary w tą firmę.

Groupe
Codon - #gielda było pytanie, co nie wyszło w portfelu EUR, więc wrzucam screena.

No...

źródło: 1000012210

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 21.05.2026, 00:39:19 via Wykop
  • 0
wątpię, raczej ci psycha klęknie


@maniek74: Pochwal się swoim portfelem
  • Odpowiedz
javelin
javelin 21.05.2026, 21:14:19 via Wykop
  • 0
w 2022 miałeś aż taka ilość spółek w portfelu?


@maniek74: tobie klęka psycha z uwagi na liczbę spółek w portfelu?
  • Odpowiedz
javelin
javelin 22.05.2026, 15:13:02 via Wykop
  • 0
@maniek74: Ale po co "kontrolować" (xD, kontrolować to możesz żonkę) co się dzieje w spółkach, skoro w większości jest wzrost?
  • Odpowiedz
javelin
javelin 22.05.2026, 21:23:05 via Wykop
  • 0
@maniek74: Pokażesz swoje portfolio?
  • Odpowiedz
javelin
javelin 23.05.2026, 19:46:56 via Wykop
  • 0
@maniek74: Nie, ale dziwię jak można sugerować, że osobie mającej takie portfolio jak OP będzie klękała psycha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
21.05.2026, 14:59:20
  • 101
Tak wygląda ten żłobek (formalnie "klub malucha") w Ząbkach, gdzie utopił się dwuletni chłopiec.
Co wiadomo do tej pory?
- 2-letni chłopiec utonął w oczku wodnym znajdującym się na posesji na której znajduje się klub malucha
- dziecko po godzinie 16 niepostrzeżenie wyszło przez niedomknięte drzwi ze świetlicy na ogród
- o godzinie 16:20 opiekunki zorientowały się że dziecka nie ma, natychmiast odnalazły go w oczku wodnym i wezwały pogotowie
- mimo podjętej reanimacji dziecko zmarło
thorgoth - Tak wygląda ten żłobek (formalnie "klub malucha") w Ząbkach, gdzie utopił ...

źródło: 702703720_1504947715005299_6616296233834695281_n

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 21.05.2026, 21:03:19 via Wykop
  • 6
nie ma to najmniejszego znaczenia, czy na zegarze była 16:20, czy 23:20, o ile dziecko nie zostało odebrane przez rodzica bądź przekazane w inną tymczasową pieczę


@FunnyLogin: Oczywiście, że ma znaczenie. Pracownik żłobka to nie jest niewolnik. Skoro opiekunki pracowały do 16:00, to od 16:01 nie musiały wykonywać ŻADNYCH obowiązków pracowniczych.
  • Odpowiedz
javelin
javelin 21.05.2026, 22:35:12 via Wykop
  • 2
Przypadek powierzenia komuś nawet czasowej opieki nad dzieckiem w tym wieku obliguje tegoż opiekuna do zapewnienia dziecku bezpieczeństwa do czasu przekazania go z powrotem pod pieczę rodziców, bądź pod pieczę służb.


@FunnyLogin: Daj na to JAKIEKOLWIEK źródło.
  • Odpowiedz
javelin
javelin 21.05.2026, 22:59:19 via Wykop
  • 2
@FunnyLogin: Ale od 16:01 jej nikt nie powierzył dziecka.

Wytłumaczę Ci to inaczej. W umowie o pracę mam napisane, że muszę odbierać telefony od szefa. Pracuję do 17:00. Czy nieodebranie telefonu od szefa o 17:01 będzie stanowić niewypełnienie obowiązków pracowniczych? NIE. Inaczej szef mógłby do mnie dzwonić o 3 w nocy.

O dzieci trzeba dbać.
  • Odpowiedz
javelin
javelin 21.05.2026, 23:12:05 via Wykop
  • 2
@FunnyLogin: Nie znajdziesz ani jednego źródla, które potwierdzałoby to niewolnictwo. Piszemy na obowiązkach pracowniczych na podstawie umowy o pracę, a Ty wklejasz jakieś głupoty o dziadkach.
  • Odpowiedz
javelin
javelin 22.05.2026, 01:39:48 via Wykop
  • 1
@FunnyLogin: Wymyśliłaś niewolnictwo, tym razem w XXI wieku!
  • Odpowiedz
javelin
javelin 22.05.2026, 15:04:18 via Wykop
  • 1
@fatoom87: @Arluk @Arluk @gilotyniarz @Mareczek760: Ale się odpaliliście, to było wasze dziecko? xD
  • Odpowiedz
javelin
javelin 22.05.2026, 15:26:48 via Wykop
  • 1
@wot8: Dzieci mam, a o żabce i budowie nic nie pisałem. Masz dzieci? Jeśli tak, to lepiej naucz je czytać ze zrozumieniem, bo tatuś nie umie. No i pływać też je naucz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
torian15
torian15
torian15
21.05.2026, 11:36:51
  • 9
ostatnio ogladajac #korsir na youtubku zaczalem sie zastanawiac co ja robie ze swoim wlasnym czasem. czy az tak nisko go wyceniam, że poswiecam na ogladanie jak obcy chlop przestawia na swoim podworku szpargaly z jednego kąta w drugi? a moze w tv i na necie juz nie ma co ogladac ze taki kontent sie paradoksalnie dobrze oglada? tv nie ogladam od jakis 10 lat. jak raz na rok wlacze gdzies
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 21.05.2026, 17:25:41 via Wykop
  • 0
montaz


@torian15: Profesjonalni youtuberzy zlecają montaż. Dziwię się, że w uniwersum nikt tego nie robi...
  • Odpowiedz
javelin
javelin 21.05.2026, 17:30:32 via Wykop
  • 0
dwa pączki które rozkręcily mu sklep


@szkolna18: Sklep należy do brata Odyna.

Odyn Tymon Brzozowski
Al. Józefa Piłsudskiego 17A,
41-300 Dąbrowa Górnicza
  • Odpowiedz
javelin
javelin 21.05.2026, 20:23:30 via Wykop
  • 0
na papierze


@JAJAnek: To jest bardzo poważne oskarżenie, raczej bym to usunął bez posiadania solidnych dowodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
javelin
javelin 21.05.2026, 22:36:20 via Wykop
  • 1
@szkolna18: radzę poczytać kodeks karny i zweryfikować, o co kogoś oskarżyłeś.
  • Odpowiedz
Kakoq
Kakoq
20.05.2026, 20:09:07
  • 4
#korsir #felgoobijacz #odyn #ragon nie wróżę mu sukcesu, jeśli w 13 minutowym filmiku robi 6 minutową reklamę dywaników
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 20.05.2026, 20:46:35 via Wykop
  • 0
kiedyś mi nie przeszkadzały, pewnie dlatego że widziałem tylko u korsira, ale jak 3 raz widzisz to samo (już 4) to p-------a idzie dostać


@Kakoq: Pisz bezpośrednio do producenta.
  • Odpowiedz

361

Warszawa jedną z najbardziej czerwonych stolic Europy Środkowej

Warszawa jedną z najbardziej czerwonych stolic Europy Środkowej

Dekomunizacja w Warszawie całkowicie zablokowana przez sądy. Oto pełna lista 50 ulic, które nadal noszą imiona komunistów. Sprawdź czy mieszkasz na ulicy hołubiącej komunę....

dowgird
z
antykomunistyczni.pl
dodany: 19.05.2026, 11:13:55
  • 166
  • #
    antykomunizm
  • #
    antysocjalizm
  • #
    prawica
  • #
    4konserwy
  • #
    prl
  • #
    polityka
javelin
javelin 19.05.2026, 19:12:31 via Wykop
  • -2
Zawsze byli patriotami.


@dowgird: Może byli żołnierzami "przeklętymi", reakcyjną bandą?
opanowalemsztukepalenia
opanowalemsztukepalenia
16.05.2026, 16:33:18
  • 0
Gdzie najlepiej założyć sobie konto na comiesieczne wpłaty na #btc #bitcoin

#binance #xtb #trading212 ?

Mam #revolut
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 16.05.2026, 18:30:25 via Wykop
  • 0
@opanowalemsztukepalenia: Jeśli chodzi o giełdy, to polecam binance.

Jakbyś się nim rejestrował, to polecam z mojego reflinka. Jeżeli naturalnie będziesz miał miał jakieś pytania co do krypto, to dawaj znać.

https://accounts.binance.com/en/register?ref=74168424
  • Odpowiedz

576

Austria: zabił uciekającego włamywacza strzałem w tył głowy. Został Uniewinniony

Wolfgang W. (66) przyłapał w swoim domu w Salzburgu dwóch włamywaczy i zastrzelił jednego z intruzów. W poniedziałek proces o morderstwo wszedł w decydującą fazę. Morderstwo czy jednak obrona konieczna? Po długich naradach ośmioro ławników zdecydowało Wolfgang W. nie musi iść do więzienia...

2nd_Wave
z
krone.at
dodany: 15.05.2026, 15:22:35
  • 112
  • #
    austria
  • #
    wyrok
  • #
    obronakonieczna
  • #
    wlamywacz
javelin
javelin 16.05.2026, 03:01:40 via Wykop
  • 33
Jedyny błąd jaki popełnił, to niezastrzelenie drugiego włamywacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aryo
Aryo
15.05.2026, 21:07:18
  • 139
Kolejny tłusty cel. Zwiadowczy Be-200 spalony na płycie lotniska w Ejsku przez ukraińskie drony

#aryoconcent #wojna #ukraina #rosja
Aryo - Kolejny tłusty cel. Zwiadowczy Be-200 spalony na płycie lotniska w Ejsku przez...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 16.05.2026, 00:48:58 via Wykop
  • 0
Zniszczyli prawie wszystkie Be-12 Chajka


@Aryo: https://www.oryxspioenkop.com/2022/02/attack-on-europe-documenting-equipment.html
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
15.05.2026, 20:24:07
  • 210
#gielda
Wiecie co mi r---------a głowę? To że taki pionek jak jak ma włożone prawie 100k USD w akcje takiego majkrosofta. Wiadomo że na minus, ale nie o to.
Ja, zwykły Darek, mam k---a prawie 400k PLN w akcjach jednej spółki.
W portfelu prawie milion.
Ja, zwykły chłopak z bloku, który pierwsze firmowe buty miał mając lat 16. Jakieś converese’y. A teraz mam takich butów szafę. I wszytko.
Mózg r-------y.
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

javelin
javelin 16.05.2026, 00:33:10 via Wykop
  • 2
A teraz mam takich butów szafę


@dariusz44: Czyli bieda mentalna pozostała :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.07.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.10.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking