@typowyWykopekMizogin: każdy z nich ma w dupie problemy przegrywów. jeśli nawrocki wygra to PO nie bedzie miało monopolu na władzę (bo na nią nie zasługują), ale jak trzaskowski wygra to większa szansa ze PIS się w końcu załamie. imo bez znaczenia na kogo teraz zagłosujemy.
  • Odpowiedz
@filip-juzwf: Nawrocki to kukold, fakt.
Ale chce zatrzymać ładowanie się unii w polskie sprawy. Podpisał że nie podwyższy podatków, czy że nie będziemy walczyć na Ukrainie. Braćmi w przegrywie możemy być na skalę nacji czy kraju, to że ktoś przegrywa w krajach muzłumańskich - nie nasz problem. Nawrocki dał podpisy pod rozliczenie z PIS i odrzucenie kwot brudasów- jak dla mnie wystarczy.
W tym wydaniu cuckold jest lepszy od feministy,
  • Odpowiedz
@vympayer: gadają o wojnie, jakby był 1941 i byliśmy USA z turbo kapitalizmem i tuzami jak Rockefeller czy J.P. Morgan, tymczasem każdy robi biznes z Rosją a my jesteśmy słabym, średniej wielkości krajem, bez żadnego poważnego przemysłu i poważnego sprzętu, jedynie jakieś karabinki i granaciki, które na wojnie przydadzą się wkładce mięsnej w okopach
  • Odpowiedz
Whitepill/MGTOW. Pogódźmy się z losem zamiast tęsknić za nagrodą która jest zwykłą fatamorganą.


@vympayer: Ale to się nie wyklucza. Blackpill mówi po prostu jak jest, nie zakłada co ty masz zrobić. Whitepill/MGTOW zakłada co masz już właśnie zrobić.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andot: zdecydowana większość pewnie tak, ale damski przegryw jak najbardziej istnieje bo znam kilka takich przypadków. I nawet jeśli taka ma setki obserwujących na głupim wykopie czy dużo reakcji to mało co zmienia, zniszczonej psychiki czy mordy to nie naprawi
  • Odpowiedz
@andot: bo tak jest, damski przegryw nie istnieje bo facet weźmie dosłownie wszystko i widać to choćby na portalach typu fotka pl czy też liczne eksperymenty tego dowiodły a to, że foidy będą kłamać że tak nie jest to oczywiste, z mojego otoczenia najgorsze żeńskie pokraki do tego z autyzmem sobie kogoś znalazły ( oczywiście kilka leveli wyżej)
  • Odpowiedz