Pytanie do samotnych Mirasów, bez wnikania w szczegóły, czy powodem samotności jest wygląd, w głowie badziew, finanse itp itd ()

Co czujesz gdy widzisz, szczęśliwą uśmiechniętą parę na ulicy?
Co czujesz, gdy czytasz jakiś artykuł, rolkę na YT w stylu "spałem z 100 kobietami/spałam ze 100 facetami"? relacje fwb itp

opcja a) wk0rwia mnie to niesamowicie, czasami, to aż muszę po pokoju to
Zimny-jak-lod - Pytanie do samotnych Mirasów, bez wnikania w szczegóły, czy powodem s...

źródło: c0d42e7ec53ba387de5df344fc5e2132

Pobierz

Co czujesz gdy widzisz, szczęśliwą parę? Co czujesz, gdy wiesz, że ktoś miał np 100 partnerek?

  • opcja a 11.0% (18)
  • opcja b 39.0% (64)
  • opcja c 31.1% (51)
  • opcja d 18.9% (31)

Oddanych głosów: 164

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Kobieta nie daje szczęścia

cope'ują osoby które nigdy nie były w związku.. przecież to cope do kwadratu wmawiać sobie, że miłość nie istnieje, na instagramie to fałszywy obraz, szcześliwe pary na ulicy to hologramy a w ogóle to cały świat jest zły na dowód tego podają statystyki rozwodów które.. no własnie nic nie mówią.

1) Nikt nie szuka pierwszej lepszej, więc odpowiednia kobieta jest w stanie wyciągnąć cie
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
 Kobieta nie daje szczęścia 
cope'ują osoby k...

źródło: SON02017-768x512

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i jeszcze gamoń pisze że jak jesteś w związku to nie musisz się starać, walczyć, udowadniać -- bo już jesteś w związku?


@heniek_8: XD wtedy to dopiero zaczyna się prawdziwa walka. Większość bab się cały czas rozgląda za lepszą opcją i jak się trafi to bez żadnych skrupułów przeskoczą na inną gałąź. OP się naoglądał za dużo bajek disneya.
  • Odpowiedz
Dziś na piątkowy wieczór szef kuchni z 4 gwiazdkami michelin rehab room aka inceltv poleca pieczeń z redpilaka z czarną polewką przemijającego czasu
#przegryw #incel #blackpill
77023 - Dziś na piątkowy wieczór szef kuchni z 4 gwiazdkami michelin rehab room aka i...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mielonkazdzika: boomerzy to mniej więcej pokolenia urodzone do 1985 roku. 5 lat to trochę za szybko- raczej 15 lat. W każdym bądź razie ZUS już jest niewypłacalny i w 2023 roku z budżetu państwa musiało być dopłacone 100 miliardów złotych do zusu, żeby mógł wypłacać renty, emerytury, itp. Demografia jest coraz gorsza z roku na rok, społeczeństwo się starzeje, coraz mniej dzieci się rodzi, a osoby w wieku produkcyjnym migrują
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: tak chodzi mi o oficjalne nazwy:

"pokolenie BB (często nazywana mianem baby boomers, boomers, bumerzy) - urodzeni w latach 1946-1964, pokolenie X - urodzeni w latach 1965-1980, pokolenie Y (milenialsi) - urodzeni w latach 1981-1996, pokolenie Z (Generacja Z lub gen Z) - urodzeni w latach 1995-2012"

Ale ogolnie wo widze sens w tym co piszesz.
  • Odpowiedz
https://zrzutka.pl/8rxmms

Chłop poszedł na wojnę, stracił zdrowie, a państwo wyrzuciło go na śmietnik, i teraz musi żebrać w internecie, bo nie ma za co utrzymać rodziny xD Ciekawe ile już takich weteranów zrobiło magika, bo nie byli już zdolni do walki i pracy

#pieklomezczyzn #blackpill #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazlewactwa #bekazprawakow
1-1-1-1 - https://zrzutka.pl/8rxmms

Chłop poszedł na wojnę, stracił zdrowie, a państ...

źródło: 123

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 64
@Linnior88: Jeśli jesteś gruba to znaczy, że JESTEŚ brzydka. Nie neguję tego, że jakbyś schudła to byś była powyżej przeciętnej z wyglądu. Być może to jest prawda. Ale wszyscy grubi ludzie są poniżej przeciętnej z wyglądu i to jest fakt. No, ale mówię to przy założeniu, że poprzez "gruba" masz na myśli otyłość lub dużą nadwagę.
  • Odpowiedz
@LubianyTyp @getin

Brak szerszego kontekstu - równie dobrze mogą po prostu mieć zdjęcie z jakimś randomowym, małym Dindu. To wyglądą kusząco pod oczywistą narracje ale wcale nie oznacza, że jest tym na co wygląda.

W sumie przykład tego obrazka jest wręcz książkowym przykładem na regułę konsekwencji z lekcji wpływu społecznego. Manipulatorzy właśnie w ten sposób wykorzystują naturalne skłonności umysłu do pójścia na skróty by przepchnąć nam do głowy swoją wizje
  • Odpowiedz
#blackpill Chyba zdecyduje sie na szybkie randki bo nie chce być ciągle. sam .Tylko ciekawi mnie to jak to wygląda szczególnie tu w niemczech.Był ktoś z was na szybkich randkach?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiedziałem, że we Francji istnieje zakaz przeprowadzania testów DNA bez pozwolenia sądu, ale nie wiedziałem, że karze się klientów prostytutek xDD fajny kakland nie ma chodzenia na skróty, tylko grind dla kaków jest opcjonalny

#blackpill #p0lka #redpill
1-1-1-1 - Wiedziałem, że we Francji istnieje zakaz przeprowadzania testów DNA bez poz...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zadaniem faceta jest utrzymać żonę i dzieci więc facet powinien nauczyć się tego płacąc za randki. W końcu nie każdego faceta stać na żonę, zona to luksus, nie stać cię na rachunek to nie stać Cię na partnerkę. proste jak budowa cepa #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prawiczek92: jeżeli trafisz na konserwatywkę to jak najbardziej.
Gorzej jak trafisz na silną niezależną "feministkę" której akurat patriarchat się podoba kiedy przychodzi do płacenia.
  • Odpowiedz
Dziś Juleczka na zajęciach miała włączonego snappa przednia kamerkę i jak się nachyliłem do niej to swoja mordę zobaczyłem jap@#$ole za taki wygląd to powinno być zamknięcie w izolatce zeby ludzi nie płoszyć.

#przegryw #blackpill
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Drodzy mężczyźni wytłumaczcie mi jedno - za czym wy tak gonicie?
Kobiety najlepsze swoje lata, studia, młodość spędzają na imprezowaniu, podróżowaniu, nowe znajomości, kolorowe drinki, plaże bo to właśnie czas na takie rzeczy. Potem powoli 30-stka i dopiero można myśleć powoli o jakimś ustatkowaniu się i wyhamowaniu. Chłopy to ledwo zaczną studia i już ich ciągnie do kołchozów, praktyk, siedzenia w domu i jakieś szkolenia, robienie hajsu, praca, praca,
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Drodzy mężczyźni wytłumaczcie mi jedno - za c...

źródło: pngtree-man-sits-at-his-desk-image_2952225

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoldenJanusz: Pewnie niektóre boli bardziej, a inne mniej, ale jak już znam te hipokrytki to jest to wyolbrzymione do śmieszności. W ogóle ból, który zaraz przechodzi to jest mały pikuś nawet przy przeciętnej chronicznej niewyleczalnej dolegliwości.
  • Odpowiedz
Bez trollowania, jeszcze z 6 lat temu jak zacząłem chodzić do liceum i byłem o wiele kg o wiele chudszy niż teraz to z mordy wyglądałem powyżej przeciętnej.(Na jednym ze starych zdjec wyglądam prawie jak model) Czy coś mi to dało mimo wszystko ? Nic, bo byłem aspołecznym spierdoxem który nie potrafił prawidłowo sklecic zdania w grupie rówieśniczej i izolował się od innych...
A dzisiaj jestem wrakiem człowieka, mimo ponad 20 na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli mam być szczery nie wierzyłbym do końca w ścianę, gdy nie pewien fakt, który wczoraj zauważyłem. Z nudów wszedłem na profile dawnych lasek,które jeszcze jako tako pamiętałem z imienia i nazwiska. Zobaczyłem ich partnerów. Wiele pewnych siebie, wybrednych poznajdywało sobie bardzo średnich facetów, nie nie jakiś 1-3/10, ale 90% to faceci 5/10. Tylko jedna ma bardzo przystojnego faceta, ale ona sama jest dobre 8/10 i co śmieszne miała zawsze dobry charakter,
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dondonu: związek to nie tylko s--s. Mało tego, s--s to tylko dodatek, z wiekiem coraz rzadszy. Także twierdzenie, że lepiej jest chodzić do div dla mnie jest nieporozumieniem. Udany związek to naprawdę dobra rzecz. Świadomość bycia z kimś i dla kogoś, wspierania się nawzajem. Czy to da Ci diva, nawet jeśli umówisz się z nią na noc?
  • Odpowiedz
@Strigiformesman: Np twoja domniemana partnerka z którą chodził być na festyn wcześniej mogła imprezować, klubować, ssać pałę jakimś facetom, teraz, nudna ułożona, chcąca stabilziacji i życia bez fajerwerków
  • Odpowiedz
@Maxior99: p---------e dokładnie takie, jak zapowiedzi o upadku Odessy i ruskich przed Hrubieszowem powtarzane od grudnia, kiedy okazało się, że prawie nikogo nie da się już nastraszyć covidem. Ewentualna imigracja raczej pogorszy sytuację #przegryw, bo Ukrainki bywają różne, a na rynku pracy zrobi się gęściej, a to właśnie przybysze ze wschodu konkurują z #przegryw o pracę w smrodowniach.
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: no pewnie że na całym świecie biali najlepsi. tylko w polsce z jakiegoś powodu codziennie widuje kilka par biała + m----n/hindus/arab o wyglądzie kartofla
  • Odpowiedz