Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
@ardan95: Nie ma przepisu dot. limitu wielkości zakupów na kasę samoobsługową (chociaż czasami mi się zakupy na wadze nie mieściły ale ostatnio z żoną zajęliśmy dwie kasy jednym koszykiem i się wszystko pomieściło :) )
@Herato: ja chodzę z alko do kasy samoobsługowej ¯\_(ツ)_/¯ jestem Panem swojego losu!
w stokrotce jest to lepiej zrobione, bo babka klika coś ze swojej kasy bez podchodzenia (ʘ‿ʘ)
w stokrotce jest to lepiej zrobione, bo babka klika coś ze swojej kasy bez podchodzenia (ʘ‿ʘ)
#biedronka jak lidl juz XD
źródło: comment_16569374310at1xA7CbVOWI78GdySxW1.jpg
Pobierz- 4
To znacznie lepsze niż mięso!
Jestem pod wielkim wrażeniem roślinnych zamienników mięsa jakie są teraz dostępne w normalnych sklepach- chyba wszystkich sieci- Carrefour, Biedronka, Lidl itd. Zastanawiam się kto jeszcze je mięso skoro są tak zarąbiste zamienniki, moim zdaniem znacznie smaczniejsze niż mięso. Nie próbowałem jeszcze wszystkiego, tak naprawdę tylko małą część, a do spróbowania mnóstwo, ale do tej pory najlepsze dla mnie to:
-Beyond Burger- słynny amerykański burger na bazie grochu, nawet osoba
Jestem pod wielkim wrażeniem roślinnych zamienników mięsa jakie są teraz dostępne w normalnych sklepach- chyba wszystkich sieci- Carrefour, Biedronka, Lidl itd. Zastanawiam się kto jeszcze je mięso skoro są tak zarąbiste zamienniki, moim zdaniem znacznie smaczniejsze niż mięso. Nie próbowałem jeszcze wszystkiego, tak naprawdę tylko małą część, a do spróbowania mnóstwo, ale do tej pory najlepsze dla mnie to:
-Beyond Burger- słynny amerykański burger na bazie grochu, nawet osoba
źródło: comment_1656880157DsaJuoDnTb2Lmq4IhS6Cr6.jpg
Pobierz@nowyjesttu: Niezła próba, wegańcu
@nowyjesttu: Ciekawe jest to, że zamienniki mięsa są często droższe od niego samego. Myślę, że u nas to jest główny powód.
- 10
#roslinyowadozerne #biedronka od jutra.
źródło: comment_1656873693nWom0RcnvJsZ6wRat63o9M.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 2
@kicek3d: nie kupujcie roślin w marketach, wszystko w większości przypadków zdechnie w parę dni, a potem się robią mity, że to super trudne rośliny nie do utrzymania w mieszkaniu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@qfefgbythr: Najważniejsze, że Tobie się nic nie stało
@nototrocheslabo: xD
#ogrodnictwo #biedronka
Witam. Jak pozbyć się tego dziadostwa. Google mi pokazuje, że to larwa biedronki azjatyckiej. Mam tego cały żywopłot i drzewka owocowe.
Larwy powodują zwijanie i czarnienie liści.
Więcej zdjęć w komentarzach.
Witam. Jak pozbyć się tego dziadostwa. Google mi pokazuje, że to larwa biedronki azjatyckiej. Mam tego cały żywopłot i drzewka owocowe.
Larwy powodują zwijanie i czarnienie liści.
Więcej zdjęć w komentarzach.
źródło: comment_16568529393AXvEWvOXyEkq19nHcFeJ0.jpg
Pobierz- 10
@adriansi: Skąd wiesz, że to azjatycka skoro osoby naukowo zajmujące się owadami mają z tym problem? A dwa niczego one Ci nie niszczą, a na pewno nie liście. Zjadają Ci mszyce zią.
@adriansi: Te larwy to najlepsze co mogło Ci się przytrafić. Zwijanie liści i ich czernienie to z dużym prawdopodobieństwem mszyce. Biedronki to jest kombajn na nie i tak naprawdę, to one Ci te Twoje drzewka ratują. Nie zwalczysz ich już - pomijając, że nie odróżnisz od rodzimych więc pozostaje tylko akceptacja i korzystanie z ich pozytywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Patrick_Bateman: ale wiesz, że kasowanie produktów to tylko promil tego co robią pracownicy w sklepach?
U mnie w biedrze np. nie ma kas samoobsługowych, na kasie zawsze siedzi jedna babeczka(czasami zawoła drugą na 10 minut jak jest więcej klientów a tak to pozostałe chyba sześć czy siedem osób rozkłada towar, sprząta itd.
Za niedługo zamiast kasować będzie patrzeć jak inni to robią i w sumie nie wiele się zmieni
U mnie w biedrze np. nie ma kas samoobsługowych, na kasie zawsze siedzi jedna babeczka(czasami zawoła drugą na 10 minut jak jest więcej klientów a tak to pozostałe chyba sześć czy siedem osób rozkłada towar, sprząta itd.
Za niedługo zamiast kasować będzie patrzeć jak inni to robią i w sumie nie wiele się zmieni
- 2
@Patrick_Bateman: Ale te osoby, które siedzą na kasie, zmieniają się, i raz sprząta w sklepie, raz wykłada bułki z tych piekarników a raz kasuje. Przynajmniej w tych sklepach, co jestem, tak to działa (Lidl, Biedra).
Z moich osiągnięć to juz chyba ze 2 lata nie byłem w #biedronka
Tak mi obrzydziliscie ten sklep. W sumie to dobrze.
#oswiadczenie
Tak mi obrzydziliscie ten sklep. W sumie to dobrze.
#oswiadczenie
- 0
@Aguirre_gniew_brzozy: bogaty jesteś
- 0
@Patryk4: a co sobie będę żałował
#biedronka u Was w biedronka tez ostatnio brakuje niektórych produktów? Warzyw w puszce/sploiku to chyba z 3 tygodnie nie ma już. Podobnie z płatkami owsianyki. Czy tylko u mnie taka bieda panuje?
- 0
@bladybezczel: puste półki u mnie, chyba jakiś strajk w centrum dystrybucji
@bladybezczel: U mnie przez 2 tyg prakiwalo mnustwa wędlin.
- 346
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 651
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 485
@powaznyczlowiek: najgorszy sklep? a to wina sklepu czy tego ze ludzie nie umieja sie zachowac i jak im cos upadnie to nie poprawiaja?
- 1
@JaktologinniepoprawnyWTF to już lepiej z biedry 2.99 za 3.2%
Ps promki na mleko nie było od 3 mcy
Ps promki na mleko nie było od 3 mcy
- 2
@SzycheU mój stary jest fanatykiem kolekcji ubrań z marketów. Cała chata z------a koszulkami Biedronki i skarpetkami Lidla.
@SzycheU: oficjalnie to dopiero od jutra we wszystkich ma być ;) Niektóre biedry przedwcześnie rzuciły towar i stąd były wcześniej w sklepach ;)
źródło: comment_16568422438sE5u8YZG36josbiqJp0Of.jpg
Pobierz- 0
- 17
Widok myszki w #biedronka był już kilka razy na tym portalu. Ale wróbelka na stoisku warzywnym widzę pierwszy raz :)
#ptakipolski #dyskonty #heheszki i #gdziejestwally bo niełatwo znaleźć tego wróbelka
#ptakipolski #dyskonty #heheszki i #gdziejestwally bo niełatwo znaleźć tego wróbelka
źródło: comment_16567556855yTlzB0ZdpMNJwKBPiwgH8.jpg
PobierzKto chce jutro ( w sobotę 2 lipca 2022) zaoszczędzić 4 złote w #biedronka i kupić krem do smarowania Nutellla 350 g w cenie obniżonej z 11,99 zł na 7,99 (limit 2 opakowania czyli maksymalnie można oszczędzić 8 PLN) ? Oferta indywidualna z shakeomatu. Numer telefonu do wpisania przy kasie wysyłam na PM.
Oferta indywidualna z shakeomatu.
@przegrywNL: Taaa :) Indywidualna :) Pewnie 99% szejkujących ją ma :)
źródło: comment_1656749109p8WqdkuncOIepbkU3tja6i.jpg
Pobierz- 1
@DRESIARZZ: Trzy na trzy osoby z mojego otoczenia, które używają shakeomatu mają coś innego.
Nie polecam apki biedronka. Dzisiaj wylosowałem śmieszny voucher na parówki a wczoraj na kukurydzę w puszcze. Nawet tego nie jem. #biedronka
@Catmmando: ech ja póki co raz 5 zł i to najlepsze, co wylosowałam
Polecam apkę biedronka. Dzisiaj wylosowałem voucher o wartości 50zł. #biedronka
































@DrychuB: Za studenta pracowałem w jednym z dużych marketów we Wro. Nazwy nie podam, ale mogę podpowiedzieć, że ma wielką literę K w logo. Zasada że produkty z krótszą datą (zwłaszcza na nabiale), są ustawiane na przodzie, a z długą głębiej, jest tam wręcz obowiązkowa. Za nieprzestrzeganie tego groziły sankcje