Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znaczy że ktoś z pracowników ułożył to tak celowo. Te z 27.06 na wierzchu, inne z datą 30.07 nieco głębiej


@DrychuB: Za studenta pracowałem w jednym z dużych marketów we Wro. Nazwy nie podam, ale mogę podpowiedzieć, że ma wielką literę K w logo. Zasada że produkty z krótszą datą (zwłaszcza na nabiale), są ustawiane na przodzie, a z długą głębiej, jest tam wręcz obowiązkowa. Za nieprzestrzeganie tego groziły sankcje
  • Odpowiedz
@DrychuB: protip na przyszłość - jogurty bywają zdatne są do spożycia nawet 2-3 tygodnie po dacie "najlepiej spożyć przed". Nie usprawiedliwia to oczywiście sklepu, ale jak już masz taki jogurt i denko nie jest wypukłe a jogurt nie jest kwaśny w smaku to spokojnie możesz go zjeść.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ardan95: Nie ma przepisu dot. limitu wielkości zakupów na kasę samoobsługową (chociaż czasami mi się zakupy na wadze nie mieściły ale ostatnio z żoną zajęliśmy dwie kasy jednym koszykiem i się wszystko pomieściło :) )
  • Odpowiedz
@Herato: ja chodzę z alko do kasy samoobsługowej ¯\_(ツ)_/¯ jestem Panem swojego losu!
w stokrotce jest to lepiej zrobione, bo babka klika coś ze swojej kasy bez podchodzenia (ʘʘ)
  • Odpowiedz
To znacznie lepsze niż mięso!
Jestem pod wielkim wrażeniem roślinnych zamienników mięsa jakie są teraz dostępne w normalnych sklepach- chyba wszystkich sieci- Carrefour, Biedronka, Lidl itd. Zastanawiam się kto jeszcze je mięso skoro są tak zarąbiste zamienniki, moim zdaniem znacznie smaczniejsze niż mięso. Nie próbowałem jeszcze wszystkiego, tak naprawdę tylko małą część, a do spróbowania mnóstwo, ale do tej pory najlepsze dla mnie to:
-Beyond Burger- słynny amerykański burger na bazie grochu, nawet osoba
n.....u - To znacznie lepsze niż mięso!
Jestem pod wielkim wrażeniem roślinnych zami...

źródło: comment_1656880157DsaJuoDnTb2Lmq4IhS6Cr6.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kicek3d: nie kupujcie roślin w marketach, wszystko w większości przypadków zdechnie w parę dni, a potem się robią mity, że to super trudne rośliny nie do utrzymania w mieszkaniu
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adriansi: Skąd wiesz, że to azjatycka skoro osoby naukowo zajmujące się owadami mają z tym problem? A dwa niczego one Ci nie niszczą, a na pewno nie liście. Zjadają Ci mszyce zią.
  • Odpowiedz
@adriansi: Te larwy to najlepsze co mogło Ci się przytrafić. Zwijanie liści i ich czernienie to z dużym prawdopodobieństwem mszyce. Biedronki to jest kombajn na nie i tak naprawdę, to one Ci te Twoje drzewka ratują. Nie zwalczysz ich już - pomijając, że nie odróżnisz od rodzimych więc pozostaje tylko akceptacja i korzystanie z ich pozytywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Patrick_Bateman: ale wiesz, że kasowanie produktów to tylko promil tego co robią pracownicy w sklepach?

U mnie w biedrze np. nie ma kas samoobsługowych, na kasie zawsze siedzi jedna babeczka(czasami zawoła drugą na 10 minut jak jest więcej klientów a tak to pozostałe chyba sześć czy siedem osób rozkłada towar, sprząta itd.

Za niedługo zamiast kasować będzie patrzeć jak inni to robią i w sumie nie wiele się zmieni
  • Odpowiedz
@Patrick_Bateman: Ale te osoby, które siedzą na kasie, zmieniają się, i raz sprząta w sklepie, raz wykłada bułki z tych piekarników a raz kasuje. Przynajmniej w tych sklepach, co jestem, tak to działa (Lidl, Biedra).
  • Odpowiedz
#biedronka u Was w biedronka tez ostatnio brakuje niektórych produktów? Warzyw w puszce/sploiku to chyba z 3 tygodnie nie ma już. Podobnie z płatkami owsianyki. Czy tylko u mnie taka bieda panuje?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko w mojej biedronce wymieniono Coca-Colę na napój o smaku gazowanego soku jabłkowego zwanego Polo-Cockta?
Chodzi o 4-paki bo mniejsze CC są
#pytanie #biedronka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto chce jutro ( w sobotę 2 lipca 2022) zaoszczędzić 4 złote w #biedronka i kupić krem do smarowania Nutellla 350 g w cenie obniżonej z 11,99 zł na 7,99 (limit 2 opakowania czyli maksymalnie można oszczędzić 8 PLN) ? Oferta indywidualna z shakeomatu. Numer telefonu do wpisania przy kasie wysyłam na PM.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie polecam apki biedronka. Dzisiaj wylosowałem śmieszny voucher na parówki a wczoraj na kukurydzę w puszcze. Nawet tego nie jem. #biedronka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach