Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 6
- 5
@nosacz_ninja: Biedronka nie powinna ci się kojarzyć z polską.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Powybierali mi najlepsze chrupki w biedronce i zostały tylko te z olejem palmowym i do tego połamane. ( ̄෴ ̄)
#gorzkiezale #biedronka #chlewionka
#gorzkiezale #biedronka #chlewionka
@Borealny: jakbyly od pepsico to mogli je tez wycofać. Chyba że inna firma
- 0
@wsciekly_szumrak: a to jakieś włoskie, unigriss lub Grissini
@KosherForeskin: mało prawdopodobne, no chyba, że akurat jest jakaś akcja z samochodowymi pierdołami. Na pewno kupisz w jakimś Auchan albo Leclerc
@KosherForeskin na byle jakiej stacji paliw kupisz, w biedro albo Lidlu to chyba zależy czy np mają jakieś wystawy dla samochodów a to chyba rzadko
- 1
W Waszych #biedronka też ostatnio spore braki w towarze? Często brakuje losowych produktów. Rozmawiając z obsługą, idą dwie ploty:
1) Słabo z wypłatami, ludzie odchodzą, nie ma kto wykładać
2) Strajki na magazynach, przywożą pół zamówienia
hmmm....
1) Słabo z wypłatami, ludzie odchodzą, nie ma kto wykładać
2) Strajki na magazynach, przywożą pół zamówienia
hmmm....
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ewataewa: To wszystko jabole lvl amarena
@ewataewa: polacy kiedyś kupowali oryginalne włoskie buty z kartonu które były dodawane do trumien
źródło: comment_1657639395vGzFDgTchY6dXDwDgNYTwC.jpg
PobierzRozdają jeszcze te plastikowe karty moja biedronka ?
#biedronka
#biedronka
- 2
@Pan_M-------u: nie rozdają, ale jak poprosisz lub powiesz że nie masz to ci wyrobią.
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pyczasty: W sumie to dyszka na pepsi dużą
- 0
@trochelipa: od tego trzeba zacząć żeby było coś, bo samo z siebie nie przybędzie. Jakbym nie miał t ego co mam, to nie miałbym niczego. Coca-cola nie wycofała się z podaży swojego narkołyku. W sumie na ich miejscu też bym się nie wycofywał......
@Mysciak: ale cringe xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Czemu robisz zakupy codzienne w biedrze?
- Bo najbliżej 44.2% (34)
- Bo najtaniej 6.5% (5)
- Bo fajne promki 7.8% (6)
- Dobre kasy samoobsługowe 0% (0)
- Aplikacja na smartfona 2.6% (2)
- Duży wybór 3.9% (3)
- Inny powód 2.6% (2)
- Nie chodzę do biedry 32.5% (25)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wkto: normalnie w kasie się oddaje przy zakupach?
- 1
@DerMirker: tak, normalnie przy kasie, jak zakupy to powinni odjąć kwotę, natomiast bez zakupów powinien być bon na kolejne. Jednak dla pewności można mieć fotkę oferty/regulaminu, choć obecnie zwroty już trochę funkcjonują, więc raczej powinni znać.
- 4
#listazakupow 2022
#lidl
11-13.07:
→ #pomidorymalinowe tomimaru muchoo żółte plamki KG / 3,5
→ #ogorkikiszone Freshona słoik 405g (x2) / 8
#lidl
11-13.07:
→ #pomidorymalinowe tomimaru muchoo żółte plamki KG / 3,5
→ #ogorkikiszone Freshona słoik 405g (x2) / 8
źródło: comment_1657441068ZEiwXXHc9u51cXXcqesxYR.jpg
Pobierz- 0
#lidl
14-16.07:
→ #brzoskwinie opak. 1kg / 5
→ #czeresnie KG / 10
→ #paprykakonserwowa Freshona słoik 300g / 3
14-16.07:
→ #brzoskwinie opak. 1kg / 5
→ #czeresnie KG / 10
→ #paprykakonserwowa Freshona słoik 300g / 3
- 0
A mówiłem wam, kupujcie olej póki był po 7 zeta, teraz już po 10 jest i to ten Wyborny. Jak ktoś wziął 1000 litrów oleju to zaoszczędził 3000 zł, teraz ten olej może pogonić na lewo po 9 zeta i 2 koła do przodu(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#biedronka
#biedronka
- 12
Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z #toogoodtogo i ogłaszającym się na jego łamach sklepem #biedronka.
Jako że kilka razy korzystałem już z #toogoodtogoo nie miałem problemu z zakupem kolejnej paczki ze sklepu #biedronka. Niestety w przeciwieństwie do wszystkich zakupów, tutaj miałem zepsutą żywność. Warzywa cięte na sałatkę pakowane we worki foliowe, zdążyły sfermentować. Mięso - smród niesamowity. Cukierki na wagę -
Jako że kilka razy korzystałem już z #toogoodtogoo nie miałem problemu z zakupem kolejnej paczki ze sklepu #biedronka. Niestety w przeciwieństwie do wszystkich zakupów, tutaj miałem zepsutą żywność. Warzywa cięte na sałatkę pakowane we worki foliowe, zdążyły sfermentować. Mięso - smród niesamowity. Cukierki na wagę -
źródło: comment_1657389524taOCbU3o1VPrQ0p3ymkaU7.jpg
Pobierz@iloczyn_kartezjanski: U mnie w biedrze to nawet ich nie mają. Od paru miesięcy tylko jakieś pojedyncze paczki mają rzucone
@iloczyn_kartezjanski: U mnie to nawet ich nie ma xd. Już lepiej kupować laysy na promocjach, w Kauflandzie często są
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KorwinizacjaPrzelyku: polecam niemiecki lidl, od razu czuć profesjonalizm
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
@piteross: imo dla p----a jak ja co wypija jakieś sosy na bazie jalapeno/piripiri szklankami to są bardzo poprawne. Ogólnie jak jest lipa z kupnymi sosami tak roleski wypuszczając tą serię i ogólnie swoje sosy robi robotę bo są zwyczajnie smaczne.
@picasssss1: z roleskiego polecam jeszcze to
źródło: comment_1657373185NihE4X05IPysad1Ki8B1OD.jpg
Pobierz






























Teraz są tylko Wiejskie ziemniaczki albo Crunchipsy
#biedronka #pytanie