via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ktoś wie, dlaczego zniknęły te duże paczki nietypowych smaków chipsów Lays? Nie widziałem ich od ponad 4 miesięcy :/
Teraz są tylko Wiejskie ziemniaczki albo Crunchipsy

#biedronka #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Waszych #biedronka też ostatnio spore braki w towarze? Często brakuje losowych produktów. Rozmawiając z obsługą, idą dwie ploty:
1) Słabo z wypłatami, ludzie odchodzą, nie ma kto wykładać
2) Strajki na magazynach, przywożą pół zamówienia
hmmm....
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trochelipa: od tego trzeba zacząć żeby było coś, bo samo z siebie nie przybędzie. Jakbym nie miał t ego co mam, to nie miałbym niczego. Coca-cola nie wycofała się z podaży swojego narkołyku. W sumie na ich miejscu też bym się nie wycofywał......
  • Odpowiedz
Ankieta ma na celu dowiedzenie się czemu chodzicie do #biedronka jak ciagle tam syf ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zakupy

Czemu robisz zakupy codzienne w biedrze?

  • Bo najbliżej 44.2% (34)
  • Bo najtaniej 6.5% (5)
  • Bo fajne promki 7.8% (6)
  • Dobre kasy samoobsługowe 0% (0)
  • Aplikacja na smartfona 2.6% (2)
  • Duży wybór 3.9% (3)
  • Inny powód 2.6% (2)
  • Nie chodzę do biedry 32.5% (25)

Oddanych głosów: 77

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DerMirker: tak, normalnie przy kasie, jak zakupy to powinni odjąć kwotę, natomiast bez zakupów powinien być bon na kolejne. Jednak dla pewności można mieć fotkę oferty/regulaminu, choć obecnie zwroty już trochę funkcjonują, więc raczej powinni znać.
  • Odpowiedz
A mówiłem wam, kupujcie olej póki był po 7 zeta, teraz już po 10 jest i to ten Wyborny. Jak ktoś wziął 1000 litrów oleju to zaoszczędził 3000 zł, teraz ten olej może pogonić na lewo po 9 zeta i 2 koła do przodu( ͡ ͜ʖ ͡)
#biedronka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z #toogoodtogo i ogłaszającym się na jego łamach sklepem #biedronka.
Jako że kilka razy korzystałem już z #toogoodtogoo nie miałem problemu z zakupem kolejnej paczki ze sklepu #biedronka. Niestety w przeciwieństwie do wszystkich zakupów, tutaj miałem zepsutą żywność. Warzywa cięte na sałatkę pakowane we worki foliowe, zdążyły sfermentować. Mięso - smród niesamowity. Cukierki na wagę -
st_patryk - Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z #toogoodtogo i...

źródło: comment_1657389524taOCbU3o1VPrQ0p3ymkaU7.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piteross: imo dla p----a jak ja co wypija jakieś sosy na bazie jalapeno/piripiri szklankami to są bardzo poprawne. Ogólnie jak jest lipa z kupnymi sosami tak roleski wypuszczając tą serię i ogólnie swoje sosy robi robotę bo są zwyczajnie smaczne.
  • Odpowiedz