Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mireczki brać? Moja #pracbaza to korpo without any dress code, so we’re wearing clothes like typical wykop users probably. Z góry dzięki za rady. #biedronka #ubierajsiezwykopem #korposwiat
źródło: comment_1657302968K0hiR1xCCl3tbM1yj6yfrC.jpg
Pobierz@RodowitySloik xdddd robocze ubranie dla pracowników sprzedają jako fan collection xd nie wytrzymie
@RodowitySloik: can you stop talking like a fucking niedorozwój z korpo, and decide which język używasz by się communicate? xD
- 0
- 3
Moja #rozowypasek wracała z kaszojadem samochodem. Nie wzięła wózka ze sobą, on nie chciał iść, a ona go nieść (jest w ciąży). Na parkingu stał na miejscu obok koszyk z biedry (picrel) , więc zapakowała małego do koszyka i tak podjechali do domu.
No dziecko zadowolone jak nigdy: transport, fort, bujanie, karuzela, wywrotka. Zabawka wszechczasów po prostu.
Wniosek jest taki, że jeśli macie Biedrę niedaleko i znajomych z dziećmi, to
No dziecko zadowolone jak nigdy: transport, fort, bujanie, karuzela, wywrotka. Zabawka wszechczasów po prostu.
Wniosek jest taki, że jeśli macie Biedrę niedaleko i znajomych z dziećmi, to
źródło: comment_1657285407PEOkpXgWSvMOCWrmpPF9U9.jpg
Pobierz62
Gdzie ruszy Dino numer 2000? Biedronce osiągnięcie tej skali zajęło 18 lat

Na koniec czerwca 2022 r. sieć Dino liczyła 1975 sklepów, co oznacza że wkrótce będzie mogła ogłosić kolejny kamień milowy rozwoju czyli otwarcie placówki numer 2000. To zdarzenie będzie miało miejsce po 23 latach obecności marki na rynku.
z- 28
- #
- #
- #
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bysiiu w biedrze podwawelska 20 zł a u mnie w mięsnym 38 zł za kilo. A wcale ta z biedry nie jest zła. Jak ja jeszcze przysmazyc z przyprawami to jest super.
- 4
@Caracas: od zawsze tak było, że nawet chcąc kupić typowo "biedronkowy" towar trzeba było czasem objeździć z 4 sklepy żeby trafić na taki, gdzie to w ogóle bywa dostępne
@Caracas: to prawda, jak pytałem panią pracującą w biedrze dlaczego tak jest, to powiedziała mi że sami nie wiedzą co danego dnia przyjedzie, nie wiedzą w jakiej ilości ani czy w ogóle. Oni tylko zakładają karteczki z cenami i promocjami zgodnie z wytycznymi z centrali i tyle. Biedronka nie ogarnia logistyki i planowania, syf u nich coraz większy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
O co chodzi z tymi brandowanymi ubraniami z biedry i lidla? Powstała jakaś moda na tandetne ciuchy?
#biedronka
#biedronka
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@olinek_okraglinek: w żadnym lidlu nie widziałem jeszcze takiego syfu jaki jest w każdej biedronce
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2359
Kompromitacja Biedronki. Ze słynnej "Tarczy antyinflacyjnej" skorzystało 0 osób

Dobiegła końca promocyjna akcja sieci Biedronka – „Tarcza Biedronki Antyinflacyjna”. Jej warunki były jednak na tyle niekorzystne, że...żaden z klientów z niej nie skorzystał.! Zainteresował się nią za to UOKiK, bo okazało się, że obietnice sieci nie pokrywają się z rzeczywistymi warunkami promocji.
z- 180
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@Bardamu: ej nie kazdy ma doswiadczenie w pracy na kasie jak ty
@Bardamu: Mnie irytuje źle dopasowana tolerancja. Ile razy kupowałem sok, z tych bardziej naturalnych, niby wyciskanych, to nigdy waga się nie zgadzała. Podobnie pieczywo. Nie tak źle ale dość często minimalnie wypada poza tolerancję i szukaj obsługi po sklepie. Ale i tak wolę takie okazjonalne fuckupy niż regularne stanie w kolejce
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
#sklepy #handel #zabka #biedronka #kiciochpyta
Pytanie do pracowników sklepów spożywczych, a zwłaszcza wymienionych sieci. Na ile przed zamknięciem klient nie jest już mile widziany w sklepie? To znaczy, ja wiem że formalnie jak zamyka się o 23.00 to o 22.55 formalnie muszą mnie obsłużyć, jednak mam na myśli to ile czasu wymaga ogarniecie sklepu przed zamknieciem, że wam już się wbijam i
Pytanie do pracowników sklepów spożywczych, a zwłaszcza wymienionych sieci. Na ile przed zamknięciem klient nie jest już mile widziany w sklepie? To znaczy, ja wiem że formalnie jak zamyka się o 23.00 to o 22.55 formalnie muszą mnie obsłużyć, jednak mam na myśli to ile czasu wymaga ogarniecie sklepu przed zamknieciem, że wam już się wbijam i
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BestInTheWorld wprowadź rozwiązanie okazujące zaufanie klientowi. Jeszcze cię o-------i za swoje gapiostwo
@UmbertoDalleMontagne: spoko dziś patrzę mleko bez laktozy 3,5zł w biedrze xD pół roku temu było po 2,79
@UmbertoDalleMontagne: i to bez vatu xD
Biedronka w Sejnach to stan umysłu. Cały parking pełny i to już powinno dać mi do myślenia żeby tam nie wchodzić.Okazuje się że święto na Litwie i cały sklep Litwinów. Czynne dwie kasy z czego w jednej coś się zacięło. Kolejki przez pół sklepu. Rezygnuję więc z zakupów i wychodzę.
W tym momencie na parking wjeżdża ciężarówka z dostawą. Żeby dojechać do magazynu musi przejechać cały parking, ale się nie da bo
W tym momencie na parking wjeżdża ciężarówka z dostawą. Żeby dojechać do magazynu musi przejechać cały parking, ale się nie da bo































Co najlepsze i to z pewnością jeszcze bardziej odbierze mi wiarygodności - ten pająk żył. Leżał tak na łyżce godzinę skulony w soku, a kiedy
źródło: comment_16573577014KywsUfUs2zTbRkQv0k20N.jpg
Pobierzźródło: comment_1657357793s8Iffd7NnhaLWTMfXUq6nF.jpg
Pobierz