No takie coś pysznego spotkałem w nektarze () jestem w 100% pewien, że to z butelki, widziałem jak coś ciemnego leciało razem ze strumieniem do szklanki, myślałem, że może mi się przywidzialo, ale jednak nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co najlepsze i to z pewnością jeszcze bardziej odbierze mi wiarygodności - ten pająk żył. Leżał tak na łyżce godzinę skulony w soku, a kiedy
brozio991 - No takie coś pysznego spotkałem w nektarze (╥﹏╥) jestem w 100% pewien, że...

źródło: comment_16573577014KywsUfUs2zTbRkQv0k20N.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja #rozowypasek wracała z kaszojadem samochodem. Nie wzięła wózka ze sobą, on nie chciał iść, a ona go nieść (jest w ciąży). Na parkingu stał na miejscu obok koszyk z biedry (picrel) , więc zapakowała małego do koszyka i tak podjechali do domu.

No dziecko zadowolone jak nigdy: transport, fort, bujanie, karuzela, wywrotka. Zabawka wszechczasów po prostu.

Wniosek jest taki, że jeśli macie Biedrę niedaleko i znajomych z dziećmi, to
Boros - Moja #rozowypasek wracała z kaszojadem samochodem. Nie wzięła wózka ze sobą, ...

źródło: comment_1657285407PEOkpXgWSvMOCWrmpPF9U9.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bysiiu w biedrze podwawelska 20 zł a u mnie w mięsnym 38 zł za kilo. A wcale ta z biedry nie jest zła. Jak ja jeszcze przysmazyc z przyprawami to jest super.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mirki mam do Was pytanie w Waszych biedronkach też w ostatnich czasach brakuje wielu produktów?

W mojej okolicy oraz tu gdzie teraz jestem u rodziny od 2-3 tygodni nie dojeżdża wiele produktów. Pracownicy mówią wprost, że pomimo zamówienia produktów nie ma.

#polska #biedronka #zakupy #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caracas: od zawsze tak było, że nawet chcąc kupić typowo "biedronkowy" towar trzeba było czasem objeździć z 4 sklepy żeby trafić na taki, gdzie to w ogóle bywa dostępne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Caracas: to prawda, jak pytałem panią pracującą w biedrze dlaczego tak jest, to powiedziała mi że sami nie wiedzą co danego dnia przyjedzie, nie wiedzą w jakiej ilości ani czy w ogóle. Oni tylko zakładają karteczki z cenami i promocjami zgodnie z wytycznymi z centrali i tyle. Biedronka nie ogarnia logistyki i planowania, syf u nich coraz większy.
  • Odpowiedz
  • 245
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czaicie, że w żadnej biedronce w całym #rzeszow nie można kupić cukru? XD NIE MA, tylko trzcinowy i puder
O co chodzi z tym brakiem? Znowu jakaś fama poszła i czubki wykupiły?
#biedronka #wtf
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cinoski: bluza z logo biedronki. Klapki z logiem Lidl. Huehue, ale Mati to jest beka!
Kiedyś wyśmiewano marketowe ciuchy, teraz kupuje się z logiem sieci.
No może by to było fajne, gdyby nie to, że zaraz pół miasteczka będzie w tym chodzić.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polacy przy kasa obsługowych to jest materiał rodem z Benny’ego Hilla. Skasowanie czegokolwiek bez kodu kreskowego na opakowaniu, albo jednorodzajowego produktu w większej ilości przez osobę 40+ kończy się zawsze kolejka na pół marketu.

#biedronka #lidl #zakupy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bardamu: Mnie irytuje źle dopasowana tolerancja. Ile razy kupowałem sok, z tych bardziej naturalnych, niby wyciskanych, to nigdy waga się nie zgadzała. Podobnie pieczywo. Nie tak źle ale dość często minimalnie wypada poza tolerancję i szukaj obsługi po sklepie. Ale i tak wolę takie okazjonalne fuckupy niż regularne stanie w kolejce
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#sklepy #handel #zabka #biedronka #kiciochpyta

Pytanie do pracowników sklepów spożywczych, a zwłaszcza wymienionych sieci. Na ile przed zamknięciem klient nie jest już mile widziany w sklepie? To znaczy, ja wiem że formalnie jak zamyka się o 23.00 to o 22.55 formalnie muszą mnie obsłużyć, jednak mam na myśli to ile czasu wymaga ogarniecie sklepu przed zamknieciem, że wam już się wbijam i
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biedronka w Sejnach to stan umysłu. Cały parking pełny i to już powinno dać mi do myślenia żeby tam nie wchodzić.Okazuje się że święto na Litwie i cały sklep Litwinów. Czynne dwie kasy z czego w jednej coś się zacięło. Kolejki przez pół sklepu. Rezygnuję więc z zakupów i wychodzę.
W tym momencie na parking wjeżdża ciężarówka z dostawą. Żeby dojechać do magazynu musi przejechać cały parking, ale się nie da bo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach