Wpis z mikrobloga

litości, w każdym normalnym sklepie obsługa coś ogarnia po klientach - w tym sam mam ochotę coś #!$%@?ć jak widzę jak wygląda towar na półkach xD


@powaznyczlowiek: ale co mają biegać za każdym klientem? xD
  • Odpowiedz
@saintieov: sklepu. Zamiast półek jak w innych marketach, wysrane palet i kartonów z produktami. Chcesz 3 pomidory? 2 są na górnym kartonie. Kolejne na niższym. Górnego nikt nie sprzątnie więc sru go gdzieś na bok aby się dostać do kolejnej warstwy pomidorów. Jedyny taki market w Polsce.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: u mnie w biedrze magazyn służy chyba tylko do magazynowania mięsa po terminie, którym wali na cały sklep za każdym razem, gdy tam jestem. Z kolei palety z towarem (które w tym magazynie powinny być) porozstawiane są na środku i tak wąskich przejść, przez co musisz łazić na około, a do części produktów i tak się nie dostaniesz. unikam chodzenia tam jak ognia.
  • Odpowiedz
Biedronka w paletach Pepsi zamawia Pepsi Max które jest albo w linii jednej, albo losowo w palecie, zamawiają go za mało i klienci muszą grać w yengę.
  • Odpowiedz
Biedra ma największy przemiał ze wszystkich marketów dlatego tak to czasami wygląda


@krzehan: i najmniejszą ilością pracowników na zmianie. Często są to 2-3 osoby i nawet nie ma komu podejść do kasy samoobsługowej.
  • Odpowiedz