Czy w waszych "biedronkach" też są problemy z dostępnością pewnych towarów? W biedronce koło mnie nie ma na przykład od 4 tygodniu cukru xD
#biedronka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nith: w tamtym tygodniu w jednej biedrze słyszałem jak się babka pytała kogoś z obsługi czy mają cukier w magazynie bo na sklepie nic nie ma, uznałem to za przypadek ale może rzeczywiście coś jest na rzeczy
  • Odpowiedz
@nith: masz sezon na przetwory dużo ludzi chce trochę przyoszczędzić poprzez robienie swoich. jak nie wstaniesz na poranne PVP ze starymi babami to oglądasz pustostan wśród pół produktów jak olej itp. Ja mam problem z upolowaniem dużej tchibo żółtej bo zawsze jak się wybieram to na półce jest jej miejscówka zastawiona kawą marki stonka bo wykupione do zera (°°
  • Odpowiedz
#biedronka #zywnosc #afera

Mirki i Mirabelki, zwracam sie do Was z pytaniem i prośbą o radę.

Jakiś czas temu kupiłem banany w biedronce od firmy "yellow" - ot nic niezwykłego, mało kto zwraca uwagę na nalepki z bananów próc dzieciaków przyklejających je sobie do czoła( ͡º ͜ʖ͡º)
Niestety banany te były dziwne w smaku - gorzkie i mega twarde. Sądziłem wówczas że to kwestia dojrzałości, a
Achajos - #biedronka #zywnosc #afera

Mirki i Mirabelki, zwracam sie do Was z pytan...

źródło: comment_1656365054oqPGbhC5VltAIwPKYnFBnE.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cutecatboy: Niee, normalnie z pudła, bez promocji, leżały normalnie i czekały na klienta. Zastanawiam sie czy to nie pleśń z w/w obrazka, tym bardziej że miałem rozwolnienie przez 2 dni mniej wiecej wtedy gdy go zjadłem, byłby przypał gdyby komuś się coś stało.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@onionhero: informacja kiedy wybrane produkty mają dobre ceny. Sprawdzając wykresy można porównać z aktualną albo oszacować kiedy będzie taniej, niektóre promocje okresowo się powtarzają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drzamich: Te wózki w zamian za koszyki to był najbardziej p----------y pomysł ever, koszyk można było wszędzie postawić i bez schylania wyjmować zakupy, a wyobraź sobie babcię, która musi się schylać po coś do niego xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mdx91: Sobięcin? We wrocku trafiłem ostatnio na auto, które się wyturlało ze swojego miejsca na środek uliczki na parkingu. Ten miał większego pecha ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Armo11: to nie jest kwestia marki samochodu, tylko pochodzenia z głębokiego zadupia. Chłop zobaczył pierwszy raz sklep i myśli, że może parkować jak u siebie przed stodołą. Obserwuję to często pod Lidlem, te wsioki parkują poza miejscami, żeby mieć bliżej do wejścia. Wszystko tablice ze wsi. A to, że ci ludzie leczą swoje kompleksy 15-letnio "klasą premium" to już inna sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rozumiem ze na tak małym i złym jakościowo zdjęciu widzisz za szyba ze żaden z pojazdów nie ma odpowiedniego oznaczenia które uprawnia do parkowania w tamtym miejscu? XD to gratuluje wzroku bo to jest niemożliwe do stwierdzenia.


@Megawonsz_dziewienc: jak wygląda oznaczenie pozwalające zastawiać wejście do sklepu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#bulkagate
Wziąłem w #biedronka 4 bułki. Przy kasie samoobsługowej błąd, bo waga się nie zgadza – powinno być 320 g, a jest 270 g. Czyli jedna bułka powinna ważyć 80g, a ważyła ok. 70 g. W domu jak zważyłem to bułki się okazuje, że ważą 261 g. Następnym razem idę, biorę 5 bułek, a wciskam 4.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawaiimaid666: nie wiem, jednak ogólnie jakby coś nie było szyfrowane, to można zainstalować w wirtualnej maszynie oraz sprawdzić ruch sieciowy. Jednak szyfrowanie jest obecnie popularne, więc szanse niewielkie żeby nie włączyli.
  • Odpowiedz
@omnipotentmasterofnone: jakimi kraftami. Zwykły Miłosław Pilzner za 3.20 jest nieporównywalnie lepszy.
Dobre piwa to nie tylko małe manufaktury. Browar Amber i ich APA z posmakiem żywicy też mi smakuje, a 4 zł z groszami kosztuje.

Mi Zatecki zalatuje tanim piwem i najzwyczajniej go nie lubię, ale oczywiście to kwestia gustu. Jak Tobie smakuje, to zdrówko :)
  • Odpowiedz