Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ChochlikLucek: W końcu coś się stanie przez to... Oby się jednak nie stało.
- 1
gdzie kupię płyn do Brosa na komary? W którymś z marketów: biedronka/lidl/netto/kaufland widzieliście ? bo mi się po całym mieście nie chce jezdzic
#kiciochpyta #biedronka
#kiciochpyta #biedronka
źródło: comment_1656623658QOMY15DlKBIvmF6mRsJuja.jpg
Pobierz- 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Setral: to prawda. Biedronka, która ogólnie jest syfnym sklepem, tak kasy samoobsługowe ma super.
- 73
@Setral: kurde chyba jestem jedyny który nie ma problemu z lidlowymi za to biedronkowa właśnie lubią non stop coś odwalić xd
Już nie wspominajac o tym że u mnie w stronkach klasycznie nie ma osoby oddelegowanej do samoobsługowych więc jak kupujesz alko to powodzenia
W Lidlu (i zauważyłem że w Kauflandzie też) zawsze jest osoba na tych kasach do odblokowywania alko lub resetowania błędów
Już nie wspominajac o tym że u mnie w stronkach klasycznie nie ma osoby oddelegowanej do samoobsługowych więc jak kupujesz alko to powodzenia
W Lidlu (i zauważyłem że w Kauflandzie też) zawsze jest osoba na tych kasach do odblokowywania alko lub resetowania błędów
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kenpaczi: Właśnie miałem pisać o tym posta, kupiłem dziś i smakują jak chipsy o smaku palonego słonecznika, kupiłem dwie paczki otworzyłem drugą żeby zobaczyć czy to jedna jest z-----a czy z-----i smak
pamiętam kiedy to były moje ulubione, smakowały jak szakalaka z kranczips (⇀‸↼‶)
pamiętam kiedy to były moje ulubione, smakowały jak szakalaka z kranczips (⇀‸↼‶)
- 3
@Malinowy_mus: właśnie z żadnej. W nowej aplikacji jest codziennie oferta do ,,wstrząśnięcia” indywidualna. I mi dzisiaj trafiło się to ¯_(ツ)_/¯
- 1
Tu masz z aplikacji. Oszczędność 110 bo była tam jeszcze jakaś promocja 2+1. Z 217zl zrobiło się 117
źródło: comment_1656761880sPDUOYzHXeUgilbll2kaIU.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 65
@CrystalDizzy: pułki nadal walczą na froncie.
- 75
- 247
- 364
@elf_pszeniczny: woda nie, ale tworzywo PET pod wpływem wysokiej temperatury może nieco ją wzbogacić - a w słońcu jest z pewnością cieplej niż te 35st
@djgrs
@powaznyczlowiek powietrze w Polsce jest jednym z najbrudniejszych na świecie, jemy dużo śmieciowego jedzenia. Myślę że ta minimalna ilość mikroplastiku jakoś nie zrobi dużej różnicy w naszym organizmie
@powaznyczlowiek powietrze w Polsce jest jednym z najbrudniejszych na świecie, jemy dużo śmieciowego jedzenia. Myślę że ta minimalna ilość mikroplastiku jakoś nie zrobi dużej różnicy w naszym organizmie
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@karzap92: błąd tam mają, powinien być rzułty
- 1
O windowsa aktywowali już?
- 2
@UwagaWykopy: @tonawegla: ja dziś jadłem butter chicken i jest spoko.
To jest na tyle spoko, że bardziej opłaca mi się kupić to niż trącić czas na gotowanie, tym bardziej że zawsze do roboty robiłem ryż i kurczak. Takiego smaku jak butter chicken lub te curry z ciecierzyca sam bym nie zrobił bo by mi się nie chciało z tym pieprzyc xD
To jest na tyle spoko, że bardziej opłaca mi się kupić to niż trącić czas na gotowanie, tym bardziej że zawsze do roboty robiłem ryż i kurczak. Takiego smaku jak butter chicken lub te curry z ciecierzyca sam bym nie zrobił bo by mi się nie chciało z tym pieprzyc xD
@dawid121213: Patrząc na skład jest ok tylko nie wiadomo jakiej jakości są składniki i tyle, twoje zdrowie nie jest zagrożone komfort defekacji już może być
U was też od tygodnia są braki biedronkowego mleka z #biedronka ?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ja bym wytrzepał co się da do dużego kosza na śmieci, a resztę płukał słuchawką prysznicową w wannie
- 3
@OktawianAugust: gościu, rozpieprzyłeś butelkę w swoim plecaku, bo jesteś ofiarą. I w związku z powyższym chcesz kogoś zgłosić, żeby ktoś poniósł karę za to, że potykasz się o własne nogi?
Za swój sposób myślenia - zasłużyłeś sobie na to.
Za swój sposób myślenia - zasłużyłeś sobie na to.
- 4
Zastanawiałem się co kupić na wyjazd na urlop z butów i klapek a tu odpowiedź sama nadeszła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biedronka #urlop #ubierajsiezwykopem
#biedronka #urlop #ubierajsiezwykopem
źródło: comment_1656519778M7LqYxuxE0xwFvB1V2wmEW.jpg
PobierzCzy jak się mocniej potrząsa telefonem to shakeomat wyświetla lepsze promocje?
#biedronka
#biedronka
konto usunięte via Android
- 1
@przegrywNL tak
@przegrywNL: Ja rzuciłem telefon o ziemie i dostałem vouczer na 50zł xD
5
TVP2 - Fragment audiotele i jedna z pierwszych reklam Biedronki (03.07.2000)

Fragment konkursu audiotele i blok reklamowy z telewizyjnej Dwójki przed filmem "Piłkarski p---r". Nagranie pochodzi z poniedziałku 3 lipca 2000 roku.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 28
Nigdy więcej nie idę do #lidl - wszystkie kasy z obsługą zamknięte, oprócz jednej, świeci się na zielono kasa pierwsza - czyli otwarta. NIC BARDZIEJ MYLNEGO - kasa może i otwarta, ale pracownik obsługuje kasy samoobsługowe, a sama kasa zastawiona żeby do niej nie chodzić.
Na kasie samoobsługowej sajgon - płatności bonami, ludzie z całymi koszykami zakupów skanujący każdą rzecz pojedynczo, co chwilę nie zgadzają się wagi, ciągle wołanie pracownika, ogromna
Na kasie samoobsługowej sajgon - płatności bonami, ludzie z całymi koszykami zakupów skanujący każdą rzecz pojedynczo, co chwilę nie zgadzają się wagi, ciągle wołanie pracownika, ogromna
źródło: comment_1656432942XjlVBXh1VuM11KZ2nw1P57.jpg
Pobierz



























źródło: comment_16566798693tgXutbQ8u2AzVadQgG8v9.jpg
Pobierz