Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Setral: kurde chyba jestem jedyny który nie ma problemu z lidlowymi za to biedronkowa właśnie lubią non stop coś odwalić xd

Już nie wspominajac o tym że u mnie w stronkach klasycznie nie ma osoby oddelegowanej do samoobsługowych więc jak kupujesz alko to powodzenia

W Lidlu (i zauważyłem że w Kauflandzie też) zawsze jest osoba na tych kasach do odblokowywania alko lub resetowania błędów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kenpaczi: Właśnie miałem pisać o tym posta, kupiłem dziś i smakują jak chipsy o smaku palonego słonecznika, kupiłem dwie paczki otworzyłem drugą żeby zobaczyć czy to jedna jest z-----a czy z-----i smak
pamiętam kiedy to były moje ulubione, smakowały jak szakalaka z kranczips ()
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@UwagaWykopy: @tonawegla: ja dziś jadłem butter chicken i jest spoko.
To jest na tyle spoko, że bardziej opłaca mi się kupić to niż trącić czas na gotowanie, tym bardziej że zawsze do roboty robiłem ryż i kurczak. Takiego smaku jak butter chicken lub te curry z ciecierzyca sam bym nie zrobił bo by mi się nie chciało z tym pieprzyc xD
  • Odpowiedz
Jak działają vouchery w szejkomacie w #biedronka?
Dajmy na to, że wylosuje mi się voucher za 20 zł to mogę sobie za darmo wziąć rzeczy do 20 zł?
Dla zasięgu #lidl #zakupy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OktawianAugust: gościu, rozpieprzyłeś butelkę w swoim plecaku, bo jesteś ofiarą. I w związku z powyższym chcesz kogoś zgłosić, żeby ktoś poniósł karę za to, że potykasz się o własne nogi?
Za swój sposób myślenia - zasłużyłeś sobie na to.
  • Odpowiedz
Nigdy więcej nie idę do #lidl - wszystkie kasy z obsługą zamknięte, oprócz jednej, świeci się na zielono kasa pierwsza - czyli otwarta. NIC BARDZIEJ MYLNEGO - kasa może i otwarta, ale pracownik obsługuje kasy samoobsługowe, a sama kasa zastawiona żeby do niej nie chodzić.
Na kasie samoobsługowej sajgon - płatności bonami, ludzie z całymi koszykami zakupów skanujący każdą rzecz pojedynczo, co chwilę nie zgadzają się wagi, ciągle wołanie pracownika, ogromna
Lapidarny - Nigdy więcej nie idę do #lidl - wszystkie kasy z obsługą zamknięte, opróc...

źródło: comment_1656432942XjlVBXh1VuM11KZ2nw1P57.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń