Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pevka
Profil firmowy

pevka

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2798
  • Znaleziska 19
  • Mikroblog 2779
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
Janek1916
Janek1916
38 min temu
  • 1
boję się że w walce na zasadach hooligan style może dojść do pierwszej patologii na walce freakowej (nie licząc św pamięci Walusia na punchdown). Zapowiadanie skakania po kręgosłupie już mnie przeraża ( ಠ_ಠ)
(będę oglądał z zaciekawieniem)
#primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka 36 min temu via Wykop
  • 5
@Janek1916: kiedy jak nie teraz? Zaraz ustawa wejdzie w życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PustyCzlowiek
PustyCzlowiek
przedwczoraj, 12:48:11
  • 4
czy w kontekście ustawy kończącej z patostreamingiem dozwolone są programy typu W-11? Tam można pokazywać przestępstwa?
Czy cenzura obejmie też kina? W co drugim thrillerze ktoś popełnia przestępstwo i dla niektórych może być to realistyczne ...
Czy może telewizji i kin to nie dotyczy, a jedynie sieci, ale w takim razie co ze streamingiem? Netflix, Amazon?
Kiedy można uznać, że coś jest wyłącznie artystyczne, a nie dla zysku?
Albo co gdy, ktoś będzie chciał nagrać film
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka przedwczoraj, 12:51:04 via Wykop
  • 1
@PustyCzlowiek: no właśnie o to chodzi, ludzie sie cieszą ale nie wiedzą jeszcze z czego xD ACTA w nowym opakowaniu
  • Odpowiedz

17

Zakaz patostreamingu w Polsce, ustawa trafiła do sejmu!

Zakaz patostreamingu w Polsce, ustawa trafiła do sejmu!

Ustawa o zakazie patostreamingu w Polsce przyjęta przez Sejm. Zakłada ona kryminalizację rozpowszechniania w sieci treści o charakterze wulgarnym

Tonawetnielogin
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 11:48:13
  • 15
  • #
    danielmagical
  • #
    chlopakizraszei
  • #
    bystrzaktv
  • #
    patologia
  • #
    stream
  • #
    patostreamy
pevka
pevka przedwczoraj, 12:25:14 via Wykop
  • 1
@FrozenShade: jeśli masz w ustawie punkty o inscenizowanych sytuacjach oraz takich za świadomą i obupólną zgodą, to tak naprawdę wszystko. Życzę miłego internetu wszystkim (╥﹏╥)
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
10.06.2026, 19:20:36
  • 35
Śmiechy śmiechami, ale przecież ta pseudo ustawa przeciwko patostreamom to jest k---a zwykła cenzura i furtka to zamykania mordy każdemu. Kolejne z d--y prawo w dodatku bardzo chętnie chce to przepchnąć w zasadzie każda partia od prawa do lewa.
To jest zwykły skandal. Nawet nie wiadomo co miałaby obejmować i jak miałoby być to egzekwowane. Kto i na jakiej podstawie miałby oceniać co jest patostreamem? Rozumiem, że szony wsadzające sobie butelkę po
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka przedwczoraj, 12:03:22 via Wykop
  • 1
@Ekspert_z_NASA: Największy problem tej pseudoustawy to to, że obejmuje sytuacje inscenizowane oraz te za obupólną zgodą, co jest dla mnie abstrakcją, bo dosłownie można podpiąć pod to wszystko, nawet filmy czy seriale. Ustawa sama w sobie też nie ma najmniejszego sensu, bo popełnienie przestępstwa jest samo w sobie przestępstwem niezależnie czy robisz je po cichu czy transmitujesz publicznie w internecie. Ewidentna cenzura internetu.
  • Odpowiedz
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
08.06.2026, 19:34:48
  • 1
#primemma
fajne, że one kompletnie nie widzą hipokryzji w tym, że same wyzywają się od szonów xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka 08.06.2026, 19:36:22 via Wykop
  • 0
@WhiskeyIHaze: za dużo wymagasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pevka
pevka 31.05.2026, 00:40:33
  • 2
Ishowspeed sie w----i ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wislaktv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka 30.05.2026, 23:48:15
  • 0
Chłop wysłał 24 suby zamiast 25, wiślak sie targuje zamiast robić kontent i c--j aktor już spalony a ten zaraz pójdzie spać i kasa w błoto XD #wislaktv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka 26.05.2026, 21:59:16
  • 1
Nie no, o ile te pierwsze mi sie nawet podobały to to jest g---o niemiłosierne #gargamel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka 18.05.2026, 07:40:33
  • 4
Mówiłem że mocne-kwity to baxton we własnej osobie to nie wierzyliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kurierZwlokK
kurierZwlokK
18.05.2026, 07:45:15 via Wykop
  • 1
@pevka: kiedy tak mówiłeś?
  • Odpowiedz
zukennuken
zukennuken
zukennuken
18.05.2026, 11:33:55 via Wykop
  • 0
@pevka: a jakie kwity? cos mnie ominelo?
  • Odpowiedz
pevka
pevka 11.05.2026, 19:17:40
  • 0
Coś czuje że Konop juz ogląda jedząc grzybki funkcjonalne ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wislaktv
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WynonieHarris
WynonieHarris
10.05.2026, 13:21:14
  • 1
kurde nawet lubię tego gościa ale jest jedna rzecz której nie jestem w stanie przetrawić - ta g---o vixa której slucha. Znaczy sama w sobie muzyczka tak jak absolutnie nie jest plusem, tak nie przeszkadzała by mi nawet. Ludzie słuchają gorszego syfu więc aż tak źle nie trafiło. Bardziej chodzi o to że - no musi dać suwak na maksa, no nie obyło by się bez tego... ( ͡° ʖ̯
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka 10.05.2026, 19:42:04 via Wykop
  • 1
@WynonieHarris: też mnie ten jego dźwięk w-----a, gada coś pod nosem że nic nie słychać więc mam go odpalonego głośno (i tak ledwo rozumiem co gada) to ten bakłażan nagle z partyzanta to g---o podgłaśnia. Jedyny plus to że chociaż przy akcjach mówi głośno i wyraźnie
  • Odpowiedz
WynonieHarris
WynonieHarris
09.05.2026, 19:02:36
  • 1
ej ale o co tu chodzi? ja dzisiaj wchodzę na tag i widzę jakiegoś nowego celebrytę i oglądam klipa z nim i co się tu stało? Czemu ci taksówkarze wynoszą ajtemy z domu? Co dalej się dzieje? XD
#ajemge1
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka 09.05.2026, 20:05:08 via Wykop
  • 0
@HexenHeretic: ostatnio jednemu agentowi zapłacił. Taksówkarze często robią za kurierów, nie raz sìę zamawiało wino albo p----------y ( ͡° ͜ʖ ͡°) A divy są mobilne i zazwyczaj wynajmują mieszkanie na doby ( bo i tak sie zwraca po 1 kliencie) więc często nawet nie ogarniają kto w ogóle jest właścicielem
  • Odpowiedz
pevka
pevka 09.05.2026, 22:05:56 via Wykop
  • 0
@HexenHeretic: @WynonieHarris no ja wiem, dla mnie to absurd żeby odbierać od jakiegoś randoma na kamerce, no ale złotówie wystarczy sypnąć hajsem i są wtedy od wszystkiego
  • Odpowiedz
pevka
pevka 08.05.2026, 23:54:05
  • 1
To co tu sie o------a to jakis absurd XD gej wersja praca zdalna #ajemge1 #wislaktv
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hubabubaguma
hubabubaguma
09.05.2026, 00:07:41 via Wykop
  • 1
@dawidczeta: otwieraj drzwi... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
hubabubaguma - @dawidczeta: otwieraj drzwi... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: otwieraj drzwi...

Pobierz
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
09.05.2026, 07:51:45 via Wykop
  • 2
@HexenHeretic: To ja wtrące swoje 3 grosze. na wykopie jest grupa koneserów szeroko pojętych patostrimów. Kiedyś to sobie mozna było wybierać w postaciach, ale w czasach obecnych scena się wykruszyła i raczej nie ma prawie nikogo.

Dlatego fajnie, że pojawił sie Wiślak, póki co ma taki content, a co z tego wykiełkuje to czas pokaże. Jedno jest pewne, że ten ma gen patosrimerski, wie co robi, nie boi się i
  • Odpowiedz
NikiforSterman187
NikiforSterman187
01.05.2026, 05:30:59
  • 10
Dopiero tak konkretnie z perspektywy czasu widzę jak szkodliwy był #gargamel pamietam go jak byłem nastolatkiem/młodym dorosłym. Jeszcze z czasów 1z7? Tak to się nazywało, ogólnie już wtedy czuć że koleś był typowym wycofanym kolesiem żyjącym internetem, takim typkiem co nie ma znajomych, zbytnio. Wiem że w tamtym czasie już się probowal wybić i współpracował z jakimiś randomami. Ale mu nie wychodziło. Wtedy nie miał jeszcze tej pseudointelektualnej ogłady. Widać
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka 03.05.2026, 08:22:53 via Wykop
  • 1
@NikiforSterman187: w tych jego storkach przede wszystkim zabrakło pokory. Naprawdę liczyłem, że w tym czasie jest na jakiejś terapii, ale można odnieść wrażenie, że nie zmieniło się zupełnie nic
  • Odpowiedz
pevka
pevka 03.05.2026, 16:25:53 via Wykop
  • 1
@NikiforSterman187: no nie no, nie róbmy z niego od razu psychopaty bez emocji xD jest pewnie po prostu narcyzem, podejrzewam że mógł być kiedyś gnębiony w szkole (a przynajmniej dostawał notorycznie kosze od lasek, stąd ta frustracja i udawany feminizm i po latach dzięki popularnoścu rekompensuje sobie to ruchaniem nastek), no i jak sam w storce mówił no to prawdopodobnie ma bordera. Chodzi o to że miał teraz naprawdę dużo
  • Odpowiedz
pevka
pevka 25.04.2026, 20:12:59
  • 1
Poratujcie łestłimem błagam nic nie działa #primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka
Autor
25.04.2026, 23:43:50 via Wykop
  • 0
@czemu_dlaczego: dziękuję pięknie, ja w tym czasie już dostałem link od kuzyna więc nawet nie wchodziłem na wykop. Doceniam jak najbardziej!
  • Odpowiedz
pevka
pevka 25.04.2026, 20:02:48
  • 0
Poratuje ktoś jednak łestłimkiem na pw? #primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka
Autor
25.04.2026, 20:08:57 via Wykop
  • 0
@SamanthaJohnson7163: no nie działa właśnie klikam, obrazek i nic sie nie dzieje
  • Odpowiedz
atal
atal
atal
23.04.2026, 09:06:31
  • 3
#gargamel został zg***cony w psychiatryku? Wait, Gargamel trafił do psychiatryka?

#youtube #blackpill
atal - #gargamel został zg***cony w psychiatryku? Wait, Gargamel trafił do psychiatry...

źródło: IMG_8094

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka 24.04.2026, 10:14:47 via Wykop
  • 1
@SpicyButIcy: a coś sie z tą babis o------o? Bo często razem streamowali a nagle nie (nie żebym narzekał bo jej nie trawię).

Ciekawi mnie też czy mimo wszystko Cipek ma jakiś znikomy tajny kontakt z Gargamelem czy wysrał się na ziomka totalnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking