Wpis z mikrobloga

@jutokintumi: Jako wyborca Tuska, dostaję tylko wiadomości z Kauflandu i zawsze jest to coś w stylu "biedamakaron dla biednych ludzi - 10x więcej biedy! Kup 2 biedamakarony w cenie 3." Po czym ide do sklepu i akurat tej firmy/tego rozmiaru/tego koloru opakowania nie ma na półce xd I jeszcze kilka razy myślałem sobie spoko, może ludzie po prostu od razu wykupują ten biedamakaron - po co przepłacać i kupować coś
  • Odpowiedz
@deletenomads: Brexit, ale nie tylko- przed brexitem mieli już bardzo ciężko- bo duże i drogie powierzchnie sklepowe w porównaniu z większą ilością małych biedronek i lidlów. Auchan sobie radzi tylko dlatego, że to w praktyce większe korpo niż lidl, tesco i biedra, ale na tej samej zasadzie w Polsce przegrywa. Dino i Biedra (pomimo, że zachodni kapitał) dają sobie radę też dzięki temu, że nie mają dużej ilości sztucznych i
  • Odpowiedz
Biedra (pomimo, że zachodni kapitał) dają sobie radę też dzięki temu, że nie mają dużej ilości sztucznych i przemądrzałych menadżerów


@djtartini1: yhmmm wcale nie dlatego że zajeżdżają ludzi wciskając trzy etaty w jeden i sprzedając jakieś gunwo bo wyboru tak nie ma żadnego xD zakładając że w ogóle coś kupisz i ci paleta nie zastawi półki - ale o tym napisałem w pierwszym zdaniu
  • Odpowiedz
yhmmm wcale nie dlatego że zajeżdżają ludzi wciskając trzy etaty w jeden i sprzedając jakieś gunwo bo wyboru tak nie ma żadnego xD zakładając że w ogóle coś kupisz i ci paleta nie zastawi półki - ale o tym napisałem w pierwszym zdaniu


@conamirko: a to prawda- celowo mają o jednego pracownika na zmianie za mało- by reszta była zajęta na 110% to taka nieoficjalna "a la polityka". Niestety Lidl
  • Odpowiedz