Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 22
@enten: przyszykowane jak na kontrolę cenową samego premiera
I cyk, apka Biedry usunięta, mam dość tego pola minowego. Mam w dupie te ich promocje. Od paru dni dokładnie przyglądam się promocjom i paragonom. I w 3 przypadkach coś się nie zgadzało. Dziś kupiłem ser, ten sam, który kupuję od lat. Przy kasie brak promocji, patrzę a na promocji produkt w innej gramaturze 250g zamiast 300g.
No nic, trzeba zacząć jeździć dalej do Lidla.
#biedronka
No nic, trzeba zacząć jeździć dalej do Lidla.
#biedronka
- 0
@Matpiotr nie trafiłem w Lidlu na takie sztuczki promocyjne. W Biedronce z miesiąca za miesiąc pojawia się coraz więcej sztuczek, które mają nakłonić mnie do zakupów. Niektóre, przyglądając się uważniej i przeliczając okazują się słabą promocją. Najczęściej wygląda to tak jakby coś się dostawało za darmo bądź z gigantycznym rabatem, gdzie ostatecznie oszczędza się 15-20%.
@cmhqwidget: oni wszyscy siebie warci, haczyki się trochę różnią lub stosują w różnym czasie ale w każdym markecie trzeba uważać. Brak promocyjnej masy zdarza się również w lidl, np. promo na kurczak XXL, w lodówce zwykłe, ale baner promo musi być.
@Tortcebulowy: prawda
@Tortcebulowy: pewnie "marka własna", czyli personalizowany nadruk, producent wtedy może być różny. Najlepiej sprawdzać z tyłu mały druk i podawać firmę przy opinii, żeby wiadomo było którego konkretnie towaru dotyczy.
- 1
Ale dzisiaj fajnie w #biedronka
Czyściutko, zero palet i toitoiów, pełno towaru, cisza, spokój, aż przyjemnie.
Czyściutko, zero palet i toitoiów, pełno towaru, cisza, spokój, aż przyjemnie.
- 0
Ja wam powiem że rozumiem to narzekanie na cenowki. Jakbym miał chodzić w ciemno i rozwiązywać w sklepie te łamigłówki to by mnie c**j strzelił. Ja robię inaczej - wszystkie łamigłówki rozwiązuje w domu, spisuje sobie wszystko w telefonie i zasadniczo to jak wchodzę to personelu mogłoby nie być. Wiem co gdzie jest, cyk na samoobsługę i gitara. A tak żeby chodzić w ciemno i to wszystko czytać na miejscu to średnio
Coraz bardziej żenujące te "przeliczniki" w Biedrze...
#biedronka #zakupy #polska #promocje #gorzkiezale #januszebiznesu
#biedronka #zakupy #polska #promocje #gorzkiezale #januszebiznesu
źródło: temp_file5075298175676082283
Pobierz@WykopowyInterlokutor: mam nadzieję, ze w końcu wlepią im jakąś srogą karę za to.
Żabka przy okazji też mogłaby dostać za te wielosztuki i ceny z apką.
Żabka przy okazji też mogłaby dostać za te wielosztuki i ceny z apką.
@Plinius: tylko niestety klienci beda oplacac ta kare xd juz biedronka dostawala srogie kary i co? Podnosili ceny zeby sobie odbic. Na koncu to zawsze klient jest ruchany
- 2
Wiecie może od której jutro otwarta #biedronka ???
Te czapki to chyba najlepsze "gadgety" związane z #wosp teraz w #biedronka -30% przy zakupie dwóch #cebuladeals
źródło: czapka-wosp-normal
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 6
@UlanaGraszka: Za kolorowe, nie dla Polaka to.
- 0
@aa-aa: ja tam preferuję takie, bo chyba lepiej jako pieszy rzucam się w oczy ;)
- 0
źródło: Bez tytułu
Pobierz- 1
#biedronka nadal emituje w mediach bezczelna reklamę, ze jakoby po uzyciu wlasciwej metodologii to ich koszyk zakupowy jest najtańszy (bo #lidl twierdził w swojej reklamie, że lidlowy jest najtańszy). A tymczasem klient jest dymany w obu sieciach bo ceny produktów "koszykowych" byly chwilowo obniżone tylko na czas "pomiaru cen". UOKIK nie widzi
@hu-nows: lidl próbuje wojny podjazdowej. W Biedronce zawsze było wyraźnie taniej. Lidl za to ostatnio nawet fajne promki robił
biedaronka tak mnie irytuje tymi swoimi żenującymi reklamami porównawczymi, że hej. Pamiętam w zeszłym roku jak zaczęli tę durną kampanię to jeszcze oprócz Lidla do Dino się porównywali. Teraz już Dino nie wymieniają hmm ciekawe czemu. Haloo, bedaronka, wyzwij lidla na jakąś patogalę mma i tam zakończcie ten temat raz na zawsze
EDIT a i jeszcze oszął jako czwarty był porównywany i też już do niego się nie porównują
EDIT a i jeszcze oszął jako czwarty był porównywany i też już do niego się nie porównują
- 1
Możecie psioczyc wszyscy na #biedronka ale prawda jest taka że zawsze ludzie będą tam chodzić i będą giga kolejki w godzinach popołudniowych co by nie zrobili
Powód jest prosty, duża część ludzi ma po prostu ten sklep najbliżej i mało kto specjalnie nie będzie zasuwał np parę km dalej do jakiegoś Auchan bo mu się nie podoba syf z paletami w biedrze
To już nie te czasy jak się jezdzilo
Powód jest prosty, duża część ludzi ma po prostu ten sklep najbliżej i mało kto specjalnie nie będzie zasuwał np parę km dalej do jakiegoś Auchan bo mu się nie podoba syf z paletami w biedrze
To już nie te czasy jak się jezdzilo
źródło: IMG_3446
PobierzMam trochę racji?
- Tak 75.9% (44)
- Nie 24.1% (14)
#biedronka
P------o już ich z tym opisem ceny
P------o już ich z tym opisem ceny
źródło: GE2Dz97WEAAdeSt
Pobierz@Monsieur_V: dostana jakas kare to im przejdzie a ze maja obrot jaki maja to pewnie dostana tej kary z 800mln xD i bedzie placz xD
@Monsieur_V: 99 groszy za rolkę to żadna rewelacja, tanio to jest 65-70 groszy za rolkę, ale to przeważnie przy kupnie wielopaku - 40 rolek
konto usunięte via Wykop
- 4
@Kotlet_Rybny: bo kto nie umie liczyć ten zawsze w życiu będzie dymany, lub będzie dymał sam siebie i będzie szczęśliwy do tego xD
@Kotlet_Rybny w sumie ja zawsze sobie przeliczam na litr, bo jak inaczej porównać ceny różnych napojów.
- 0
#listaproduktow
#czekoladagorzka deserowa Allegro #biedronka
aktualny skład oraz producent: Millano sp. z o.o. S.K.A., Przeźmierowo.
#czekoladagorzka deserowa Allegro #biedronka
aktualny skład oraz producent: Millano sp. z o.o. S.K.A., Przeźmierowo.
Składniki:
cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory: lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu;
źródło: czekolada_gorzka_millano_biedronka_2024-01
Pobierz- 1
#listaproduktow
#czekoladamleczna Allegro #biedronka
aktualny skład oraz producent: Millano sp. z o.o. S.K.A., Przeźmierowo.
#czekoladamleczna Allegro #biedronka
aktualny skład oraz producent: Millano sp. z o.o. S.K.A., Przeźmierowo.
Składniki:
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu;
źródło: czekolada_mleczna_millano_biedronka_2024-01
Pobierz- 1
#listaproduktow
#surowkagotowa z białej kapusty z ogórkiem, marchewką i koperkiem VitalFresh #biedronka
aktualny skład oraz producent: Maga Foods Sp. z o.o., Dawidy (Raszyn).
#surowkagotowa z białej kapusty z ogórkiem, marchewką i koperkiem VitalFresh #biedronka
aktualny skład oraz producent: Maga Foods Sp. z o.o., Dawidy (Raszyn).
Składniki:
kapusta biała 77%, ogórki 6%, cukier, olej rzepakowy, marchew 2,3%, cebula, ocet spirytusowy, koper 1%, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny, przeciwutleniacz: kwas
źródło: surowka_kapusta_ogorek_maga_foods_biedronka_2024-01
Pobierz- 1459
@sztywny_misza schludnie, choć nasrane
@sztywny_misza: ciekawe, że każdy inny dyskont, jak Netto, czy Lidl potrafią dbać o porządek na alejkach, a w biedronce zawsze r-------y syf z paletami.
- 1
Stworzyłem arkusz Excel gdzie zapisuję ceny produktów z różnych sklepów żebym wiedział gdzie najbardziej opłaca mi się kupować. Ale doszedłem do wniosku, że prowadzenie tego arkusza to zbyt żmudne zajęcie. Jest jakaś strona lub aplikacja, która pozwala porównać ceny w najpopularniejszych sklepach? #zakupy #biedronka #carrefour #zabka #lidl
@placebo_ przecież cały koszyk zakupów między jednym a drugim sklepem to kilka złotych różnicy
konto usunięte via Wykop
- 2
@placebo_: Jak chcesz tanio to musisz niestety się bawić w apki/kupony/wielokrotności.
Cena podstawowa zawsze jest zawyżona żeby mieli z czego schodzić.
Tylko Aldi się reklamuje, że nie odwala takiej maniany.
Cena podstawowa zawsze jest zawyżona żeby mieli z czego schodzić.
Tylko Aldi się reklamuje, że nie odwala takiej maniany.



























Kiedyś wziąłem jakieś polędwiczki z kurczaka w panierce i po zjedzeniu jednej resztę w-------m do kosza.
#jedzenie