Jakie gotowe dania z #biedronka (poza zupkami) polecacie?
Kiedyś wziąłem jakieś polędwiczki z kurczaka w panierce i po zjedzeniu jednej resztę w-------m do kosza.
#jedzenie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I cyk, apka Biedry usunięta, mam dość tego pola minowego. Mam w dupie te ich promocje. Od paru dni dokładnie przyglądam się promocjom i paragonom. I w 3 przypadkach coś się nie zgadzało. Dziś kupiłem ser, ten sam, który kupuję od lat. Przy kasie brak promocji, patrzę a na promocji produkt w innej gramaturze 250g zamiast 300g.

No nic, trzeba zacząć jeździć dalej do Lidla.

#biedronka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Matpiotr nie trafiłem w Lidlu na takie sztuczki promocyjne. W Biedronce z miesiąca za miesiąc pojawia się coraz więcej sztuczek, które mają nakłonić mnie do zakupów. Niektóre, przyglądając się uważniej i przeliczając okazują się słabą promocją. Najczęściej wygląda to tak jakby coś się dostawało za darmo bądź z gigantycznym rabatem, gdzie ostatecznie oszczędza się 15-20%.
  • Odpowiedz
@cmhqwidget: oni wszyscy siebie warci, haczyki się trochę różnią lub stosują w różnym czasie ale w każdym markecie trzeba uważać. Brak promocyjnej masy zdarza się również w lidl, np. promo na kurczak XXL, w lodówce zwykłe, ale baner promo musi być.
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: pewnie "marka własna", czyli personalizowany nadruk, producent wtedy może być różny. Najlepiej sprawdzać z tyłu mały druk i podawać firmę przy opinii, żeby wiadomo było którego konkretnie towaru dotyczy.
  • Odpowiedz
Ale dzisiaj fajnie w #biedronka
Czyściutko, zero palet i toitoiów, pełno towaru, cisza, spokój, aż przyjemnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś w #biedronka mi wszedł rabat 50% na #kofola i zapłaciłem 2.49
Nawet nie było info o jakiejś promce, więc chociaż jedna miła niespodzianka w tym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wam powiem że rozumiem to narzekanie na cenowki. Jakbym miał chodzić w ciemno i rozwiązywać w sklepie te łamigłówki to by mnie c**j strzelił. Ja robię inaczej - wszystkie łamigłówki rozwiązuje w domu, spisuje sobie wszystko w telefonie i zasadniczo to jak wchodzę to personelu mogłoby nie być. Wiem co gdzie jest, cyk na samoobsługę i gitara. A tak żeby chodzić w ciemno i to wszystko czytać na miejscu to średnio
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plinius: tylko niestety klienci beda oplacac ta kare xd juz biedronka dostawala srogie kary i co? Podnosili ceny zeby sobie odbic. Na koncu to zawsze klient jest ruchany
  • Odpowiedz
#biedronka nadal emituje w mediach bezczelna reklamę, ze jakoby po uzyciu wlasciwej metodologii to ich koszyk zakupowy jest najtańszy (bo #lidl twierdził w swojej reklamie, że lidlowy jest najtańszy). A tymczasem klient jest dymany w obu sieciach bo ceny produktów "koszykowych" byly chwilowo obniżone tylko na czas "pomiaru cen". UOKIK nie widzi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

biedaronka tak mnie irytuje tymi swoimi żenującymi reklamami porównawczymi, że hej. Pamiętam w zeszłym roku jak zaczęli tę durną kampanię to jeszcze oprócz Lidla do Dino się porównywali. Teraz już Dino nie wymieniają hmm ciekawe czemu. Haloo, bedaronka, wyzwij lidla na jakąś patogalę mma i tam zakończcie ten temat raz na zawsze
EDIT a i jeszcze oszął jako czwarty był porównywany i też już do niego się nie porównują
  • Odpowiedz
Możecie psioczyc wszyscy na #biedronka ale prawda jest taka że zawsze ludzie będą tam chodzić i będą giga kolejki w godzinach popołudniowych co by nie zrobili

Powód jest prosty, duża część ludzi ma po prostu ten sklep najbliżej i mało kto specjalnie nie będzie zasuwał np parę km dalej do jakiegoś Auchan bo mu się nie podoba syf z paletami w biedrze

To już nie te czasy jak się jezdzilo
Herato - Możecie psioczyc wszyscy na #biedronka ale prawda jest taka że zawsze ludzie...

źródło: IMG_3446

Pobierz

Mam trochę racji?

  • Tak 75.9% (44)
  • Nie 24.1% (14)

Oddanych głosów: 58

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#listaproduktow
#surowkagotowa z białej kapusty z ogórkiem, marchewką i koperkiem VitalFresh #biedronka
aktualny skład oraz producent: Maga Foods Sp. z o.o., Dawidy (Raszyn).

Składniki:

kapusta biała 77%, ogórki 6%, cukier, olej rzepakowy, marchew 2,3%, cebula, ocet spirytusowy, koper 1%, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny, przeciwutleniacz: kwas
wkto - #listaproduktow
#surowkagotowa z białej kapusty z ogórkiem, marchewką i koperk...

źródło: surowka_kapusta_ogorek_maga_foods_biedronka_2024-01

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stworzyłem arkusz Excel gdzie zapisuję ceny produktów z różnych sklepów żebym wiedział gdzie najbardziej opłaca mi się kupować. Ale doszedłem do wniosku, że prowadzenie tego arkusza to zbyt żmudne zajęcie. Jest jakaś strona lub aplikacja, która pozwala porównać ceny w najpopularniejszych sklepach? #zakupy #biedronka #carrefour #zabka #lidl
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@placebo_: Jak chcesz tanio to musisz niestety się bawić w apki/kupony/wielokrotności.
Cena podstawowa zawsze jest zawyżona żeby mieli z czego schodzić.
Tylko Aldi się reklamuje, że nie odwala takiej maniany.
  • Odpowiedz