Założyłem sobie badoo do picu.

Jak to jest z tymi like? jak np polubie a druga osoba odrzuci to u mnie nie powinno czasem zniknac te "serduszko" czy tego nie widać że odrzucono.

#badoo #randkujzwykopem #randki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patronas75: w sumie sprytnie to wymyśliłeś. 6 to będzie 3.6 czyli poniżej przeciętnej, 7 to przeciętniak (4.9/10) 8 dopiero ujdzie (6.4) a mężczyźni zaczynają się od 9.

W sumie to genialny wzór. Biorąc pod uwagę jak oderwane od rzeczywistości są kobiety jak myślą o "przeciętnym" mężczyźnie to rzeczywiście dla nich przeciętny 5/10 to jest w rzeczywistości top 30%. https://igotstandardsbro.com/
  • Odpowiedz
CynicznyKangur: > Jakie macie doświadczenia?

Takie, że dwie matki, które gdy jeszcze nie były matkami, to byłem dla nich niewidzialnym lamusem, a go zostały samotnymi matkami, to latami za mną latały i błagały, żebym z nimi był. To było dla mnie bardzo upokarzające, bo gdy nie miały bękartów, to byłem be, ale gdy już miały to nagle byłem super. Tym swoim zachowaniem jasno wskazywały mi moje miejsce w szeregu. Oczywiście olałem
  • Odpowiedz
@Cecill: nie, wrecz przeciwnie. To nie jest "nauka kobiet" a cecha ich wieku. do 24 lat wiekszosc bzika sie bez opamietania i bawia sie z kim popadnie. A jak juz zrobia sie stare to nagle facet ma na nie "zasluzyc". Tylko ze w dzisiejszych czasach kazdy facet widzi jakie sa kobiety, jest bardziej swiadomy, i jest to dla niego upokarzajace jak laska ksiezniczkuje ("na mnie musisz zasluzyc, ja nie jestem
  • Odpowiedz
Nie wiem co mam robić.
Lvl 22. Jestem typowym oskim. Wygląd jest, kasa jest, wzrost jest.
Wchodze na jakiś portal randkowy to bez problemu znajduję pary.

Problem w tym, że ja mam jakieś lęki i niskie poczucie własnej wartości. Boje się pisać do tych ludzi, robię sobie w głowie jakieś dziwne wizje na temat tego, że coś złego się stanie na tej potencjalnej randce, boje się ośmieszenia. Ja się strasznie czegoś boję i to sprawia,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comamtuwpisac: a i dodam, że mężczyźni wcale nie lecą na wygląd i wcale to nie oni wymyślili kosmetyki, medycynę estetyczną, i to nie oni rozpowszechniali i kreowali w reklamach, filmach itd kanon kobiecego piękna...
  • Odpowiedz
sytuacje w których bogaty facet wiąże się z w---------a/tępą/ mało zarabiająca kobietą to norma i występuję ultra często


@comamtuwpisac: No i? xD za to kobiety będące bogate nie wezmą biednego faceta.

Rzekłbym że to faceci patrzą bardziej na wygląd niż
  • Odpowiedz
Nie macie wrażenia ze dziś sporo związków jest budowanych nie na uczuciu miłości do drugiej osoby a bardziej tak z nudów aby nie być sam?

Znam trochę osób w takich związkach, przy zerwaniu wtedy jakoś nie tęskni się za taka osoba ani nawet specjalnie o niej nie myśli. Trochę to oszukiwanie drugiej osoby jeżeli nic się do niej nie czuje i przedewszystkim oszukiwanie samego siebie

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie na uczuciu miłości


@Herato: miłość nie istnieje. A hormonalne i emocjonalne więzi w miarę ilości związków w jakich się było są coraz słabszym spoiwem. Zamiast haju "miłości" (niech ci już będzie) jest lekkie smyranie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

te Badoo chyba jest dla upośledzonych, żadna kobita nawet mi nie odpisze, widać że odwiedzą mój profil jak jakieś gestapo w papierach grzebią w dodatku trzeba płacić żeby pisać czy inne takie p-------e
#badoo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aleale2: no niestety.... nie ma na obecną chwile porządnego portalu do poznania kogoś ciekawego bez płatności, normalności na pewno nie znajdziesz raczej na takich portalach aczkolwiek nie mówię, że nie...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mają jakąś awarie czy co? Jak podaję swój email albo dowolny inny jak chcę się zarejestrować to wychodzi że błędny adres email, próbowałem na komputerze na telefonie na innym internecie i to samo.
#badoo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach