Wpis z mikrobloga

Okazało się, że typiara z tego wątku https://www.wykop.pl/wpis/68448791/i-tyle-z-waszym-dickpill-%E1%83%9A-%E1%83%9A-%E1%83%9A-tinder-divyzw/"

Jest mirabelka i ma tu konto na wykopie. Tak, mirabelka lubująca się w mikrusach xD

Miała problem z tym, że udostępniam rozmowy na wykopie. Oczywiście nie pozwoliła sobie wytłumaczyć, że robię tak w wyjątkowych sytuacjach a wszelkie dane usuwam, cenzuruje, bo od razu mnie zablokowała, czyli #logikarozowychpaskow mocno.

Jeśli to czytasz, to w wiedz ze jesteś kolejna stereotypową mirabelka i być może #p0lka Jakbym nie cenzurował danych to mogłabyś się mnie czepiać a nie wtedy, gdy pilnuje anonimowości ludzi, których rozmowy tutaj wstawiam.

Tak czy inaczej, ona gustuje głównie w kobietach xD typowe. I kolejny raz dowodzi że nie da się znaleźć na tego typu z-------h stronach normalnych dziewczyn, bo normalne dziewczyny nie istnieją.

#tinder #rozowepaski #badoo #blackpill
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pralko-suszarka: Cenzura czy nie, to w sumie kłóciłbym się, czy udostępnianie prywatnych rozmów jest normalne, szczególnie że ty po prostu chcesz pocisnąć z niej bekę publicznie XD

Pewnie tobie też zajebiście miło byłoby czytać komentarze na swój temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cenzura czy nie, to w sumie kłóciłbym się, czy udostępnianie prywatnych rozmów jest normalne, szczególnie że ty po prostu chcesz pocisnąć z niej bekę publicznie XD


@Kryskamatyska:Tamten temat nie polegał na ciśnięciu jej, tylko zwróceniu uwagi, że są laski które lubią małe.

Pewnie tobie też zajebiście miło byłoby czytać komentarze na swój temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kryskamatyska: Pewnie, ja mogę ( ͡°
  • Odpowiedz
Tak samo są faceci, którzy wolą grube, wow. Nobla chcesz?


@Kryskamatyska: Chodzi o to, że ja jestem największym pechowcem na świecie xD Jak już na kogoś trafię, to zawsze jest to jakiś wyjątek xD No i pstryczek w kierunku dickpilla to bardziej miało być.

Ta, ta xD


@Kryskamatyska: No a co w tym takiego strasznego?? XD Ja tam mogę czytać a nawet się do nich odnosić, nie jestem
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: W dupie tam z nią. Prawda jest taka, że laski wolą grubsze od dłuższych.
Na wszystkie swoje laski w życiu tylko jedna była tak pojemna, że w sumie nie wiem co by ją wypełniło. Była BARDZO pojemna xD
Kutangengs 20 cm+ w górę to tylko laski boli xD Ile razy nie mogłem do końca bo "boli" to nawet nie liczę.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: uważaj, bo one może wstawić twoją mordę xD Ja wielu screenów nie wrzucam bo się boje właśnie że jakaś typiara moją morde wstawi.

Najlepiej rób tak, że usuwasz para i czekasz rok czasu dopiero wrzucasz post. Środki ostrożności
  • Odpowiedz