Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
kompletnie nie wiem już co pisać w pierwszej wiadomości do #rozowepaski na apkach randkowych, serio zawsze staram się nawiązać do opisu jeżeli taki jest lub do zdjęć, ostatecznie kończy się, że miłe zdjęcie, fajnie wyglądasz i jak samopoczucie ale sprawdziłem ostatnie 100 lasek z którymi się spasowałem to tylko 21 odpisało ale tylko z 4 zamieniłem więcej niż dwie wiadomości

więc różowe jak to z wami jest? jakiej wiadomości na wstępie oczekujecie bo ja już nie czaję co robię źle? nie piszę chamsko, wulgarnie, zero o seksie czy głupich płytkich tekstów typu - hej co tam?

#randki #podrywajzwykopem #przegryw #logikarozowychpaskow #tinder #badoo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635d70459ab149d41b70c022
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety dostają tam dużo wiadomości i mogą sobie wybierać komu odpiszą, raczej nie zaczną rozmawiać ze wszystkimi, bo nie nadążą odpisywać. Jak mają taki wybór to przerywają rozmowę bo ktoś nowy zagada i może będzie fajniejszy. One często tam szukają atencji i to dostają, niektóre czegoś więcej i jak trafisz, to pogadasz dłużej.
Wyobraź sobie, że do jednego pomieszczenia wchodzi 1 kobieta i 30 chłopa, każdy próbuje jakoś zagadywać i
ostrzegam: Ile trzeba wam wrzucać,że aplikacje randkowe żerują na samotności mężczyzn, mają 3 razy więcej facetów w bazie jak kobiet i sprowadzają relację do kliknięcia w bok przy byle głupocie ? Będzie ci cholernie trudno i grozi ci załamanie nerwowe od tego opie. Idź na normalna imprezę (nie do klubu bo kluby to taki sam rak - nie bez przyczyny często kluby wpuszczają dziewczyny za darmo) czy gdzieś albo zagadaj na