• 0
#opony #auto #motoryacja
Panowie polecicie jakieś opony 16/205/55 ? Na allegro jest tego od groma gdzie komplet można wyrwać już za 800zl. Oponki będą u różowej w astrze G 1.8 więc nie muszą to być jakieś super hiper oponki ale też żeby nie płakała że nic nie trzymają.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, doradźcie.

Zastanawiam się nad #auto #samochody
Chciałabym coś, co nie będzie wymagało większych napraw i wytrzyma jakies 8-10 lat.
No i oczywiście rozsądny budżet.

Lepiej
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gobi12: Wyszukaj na allegro Uchwyt samochodowy Samsung EE-V200SA UNIWERSALNY

Cos pieknego. Uzywam z OnePlus 6. Dla mnie ideal.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuję sobie kupić samochód. Nie znam się na tym za bardzo, będzie to mój pierwszy samochód. Chciałbym was mirki prosić o opinię.
Budżet: 15 000 zł
Typ samochodu: Kompakt
Paliwo: Benzyna + LPG
samochód będzie używany głównie do jazdy po mieście, ewentualnie wyjazdy do rodziny - ok. 100 km
Wypatrzyłem coś takiego: KLIK
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mayah94: Miałem Focusa mk2 2.0 tdci 136km 2009r przez 3 lata tj 130tys km. ŚWIETNY SAMOCHÓD!

Miałem mk1 1.6 benzyna zetec 2 (ten sam silnik co w mk2 ale bez Ti-VCT) - świetny silnik chociaż trochę (niewiele) podpijał olej przy długiej jeździe po autobahnie.
  • Odpowiedz
@calkiemnaserio 225/45/18 lub nawet 215/45/18. Moim zdaniem 225 beda optymalne na takie auto. 225 na 8j jest równej szerokości co felga. Mam taka kombinacje u siebie. Przy 215 będzie minimalny naciąg.
  • Odpowiedz
w paru miejscach znalazłem informacje, że jest duża różnica pomiędzy #toyota #corolla hybrid z silnikiem 1.8 vs silnik 2.0 (w prowadzeniu, w głośności, skrzynia automatyczna etc). Niestety nigdzie nie było napisane na korzyść którego wariantu... Czy ktoś może jest właścicielem tego auta i może potwierdzić/skomentować to? Byłbym bardzo wdzięczny - planuję zakup auta na początku 2021 i zaczynam powolny research ;-)

#zakupauta #auto #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dalekoblisko: to nie jest takie proste. Jeśli chodzi o same auto, w prowadzeniu, głośność czy skrzynie to wielkich różnic tu nie ma. Różnica jest w samym silniku - 1.8 jest rozprężone, z sprawdzonym wtryskiem pośrednim bez filtra GPF (ze względu na ten rodzaj wtrysku). 2.0 natomiast ma wtrysk bezpośredni, ma filtr GPF oraz dodatkowo również i wtrysk pośredni z tego co wiem no i oczywiście więcej mocy. Jeżeli zależy Ci
  • Odpowiedz