Może warto dodać dodatkowy akumulator który będzie ładować się podczas jazdy w poslizgu? Wtedy kierowcy pod koniec stintu zaczną driftowac #f1
źródło: 1000022924
Pobierz
źródło: 1000022924
Pobierz
źródło: 1000022350
Pobierz
źródło: 1000022349
Pobierz
źródło: 1000022348
PobierzRocznica
od 25.08.2025
Gadżeciarz
od 25.08.2018
Mikroblogger
od 27.10.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Poratuje ktoś linkiem? Strumyk nie działa
źródło: 1000023279
Pobierz