@DarkZizi: Wyjątek to jak dojdzie później, niż D+1. Korzystam bardzo regularnie i się od wprowadzenia nowej oferty nie zawiodłem, a cenowo bez konkurencji. Pocztex odrobił lekcje.
  • Odpowiedz
#allegro
Wypłaciłem środki ale miałem podany zły numer konta (stare konto, ostatni raz coś sprzedawałem z 6 lat temu), kasa zostanie automatycznie cofnięta czy muszę to jakoś odkręcać?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agareas:
Nikt ci nie odpowie na to pytanie, bo w każdym mieście, a nawet na każdej stacji jest inaczej.
Nie ma jakichś ogólnopolskich godzin, więc w jednym mieście kurier będzie jeździł np. do 11:00, a w innym nawet do 23:00.
  • Odpowiedz
Jakiś koleś wylicytował ode mnie produkt i już prawie tydzień mija i nic nie odzywa się, nie odpisuje nie odbiera..
Nawet nie mam żadnych opcji anulowania zamówienia. Powalony jest ten system, mogę sobie ot tak licytować i potem nie zapłacę bo i tak nic mi nie zrobią...
Co mam zrobić wystawić od nowa aukcje, a tam jak zapłaci nagle anulować i zwrócić płatność?

#allegro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś mieszka koło paczkomatu allegro? Jest oferta żeby był pod blokiem niby ma mieć jakieś wyciszane drzwiczki.

Jak z tym jest? Nawalają cały dzień czy może jest ciszej niż starsze paczkomaty
#allegro #warszawa #inpost #paczkomaty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak są oceny allegro to przy daniu mniej niż 5 gwiazdek powinien być obowiązek, żeby kupujący napisał co było nie tak...
Wkurza mnie to, że gość daje 4 gwiazdki pomimo, że wysyłka była w tym samym dniu. Może liczył na gratis za zakup za 40 zł... gdzie sprzedawca przecież dopłaca do smarta 2,5 zł...
#allegro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janemba: Mifa robi dobre i tanie głośniki. Jeśli liczy się rozmiar - Mifa F10. Jeśli rozmiar może być odrobinę większy - Mifa A10+ (sam go posiadam i jestem zaskoczony jakością dźwięku). Oba wodoszczelne.
  • Odpowiedz
Czego lepiej nie kupować na #allegro? Z uwagi na podróbki lub na wyjątkowo niską jakość. Ja zacznę:
- perfumy
- ubrania

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Autoresponder że "odpowiemy w jak najkrótszym czasie" w centrum wiadomości na #allegro to najgłupsza opcja ever. #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jaki sposob moge przegladac opienie sprzedawcy? XD widze tylko opinie o produkcie, a ostatni raz pewnie z 7-10 lat temu jak korzystalem to na bank byla opinia o sprzedawcy.

#allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NewBlueSky: obecnie na naszej platformie możesz sprawdzić zarówno opinie o produkcie (główne zdjęcie oferty, pod nazwą), jak i o sprzedawcy (po prawej stronie pod nickiem). W aplikacji opinię o produkcie znajdziesz również przy głównym zdjęciu, pod nazwą, a o sprzedawcy przewijając stronę niżej - pod nickiem.
Ten sam produkt może sprzedawać wielu sprzedawców, więc opinie produktowe mogą pochodzić z kilku ofert podpiętych pod dany artykuł. Opinie o sprzedającym dotyczą między
  • Odpowiedz