Siemka,
kupiłem od chińczyka telefon Xiaomi Mi 11 na #allegro . Po tym jak moja przesyłka od dwóch tygodni utknęła w statusie "oczekuje na wysłanie" się zapytałem gościa gdzie jest mój telefon. Na co on odpisuje że "zabroniono mu sprzedawać na Allegro". Co ciekawe jego konto wcale nie jest zawieszone bo to widać na profilu sprzedającego. Gościu proponuje mi zwrot pieniędzy, ale chciałbym jednak dostać ten telefon bo taniej obecnie
chix - Siemka,
kupiłem od chińczyka telefon Xiaomi Mi 11 na #allegro . Po tym jak mo...

źródło: comment_1659972250LjcR4P1x6xk129TVBjvXOc.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam takie pytanie dostałem od kumpla powerball (dodałem zdjęcie poglądowe)
Ale podkręciłem nim 2/3dni. Naprawdę nie wiele razy i nagle kulka zaczęła nieregularnie się kręcić.
Powerball został zakupiony przez allegro. Wysłaliśmy kulkę na reklamację. I teraz dostaliśmy od sprzedającego zwrotna wiadomość z reklamacji. Że kulka się zabrudza i mechanizm się zużywa i trzeba to czyścić. Tylko że kulka miała 3dni i się już coś zepsuło, że był spadek 10% wydajności.
Ale najdziwniejsze
mdlejtecole - Mam takie pytanie dostałem od kumpla powerball (dodałem zdjęcie poglądo...

źródło: comment_1659957595TRTWElN3GPfud0DwRLhoDJ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak coś się sprzedało na allegro to można było bezpośrednio zlecić kuriera przy zamówieniu, jaka strona obsługiwała sprzedających allegro?
#pytanie #allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś się ostatnio pozmieniało na Allegro dla chińskich sprzedawców? Obserwowałem sobie kilka telefonów z wysyłką z Chin. Teraz patrzę oferty zakończone a sprzedawcy nic nie sprzedają. Niektórzy po 2 lata na Allegro, setki pozytywnych opinii.

#allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jeżeli z winy sprzedającego przekroczyłem termin 180 dni dla POK oraz dlatego, że czekałem na opinię autoryzowanego serwisu, że tel jest podrobiony (aukcja opisana jako nowy - miał to być dropshipping wersji Samsunga spoza UE, to czy istnieje szansa na indywidualne rozpatrzenie wniosku? Jeśli nie to co dalej - UOKiK/Sąd?
#allegro #kiochpyta #prawo #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki ktoś wie o co chodzi?

Zamówiłem rzecz z Amazon.de - ponad 500 euro.
Opłaciłem zamówienie, przyszedł email potwierdzający zakup.
Dziś rano dostałem informację o wysłaniu przesyłki.
Sprzedawca to Amazon EU.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro
czy ja dobrze widze ze teraz mozna tylko cos wystawic na allegro lokalnie?

nie da sie na "starym" allegro ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wy tez mieliscie takie problemy z amebami sprzedajacymi sprzet na olx/ allegro? Pytasz barana o stan roweru, czy przechodził jakies serwisy lub przegląd a tam "odczytano" i cześć.
Wybieram sprzet koło 5k zł wiec logiczne ze w ciemno nie kupię. Piszę a nie dzwonię by mieć jakąś 'podstawę' na 'papierze' gdyby przyjechał rozjeb pomaratonowy. Co jeden głąb to lepsza olewka albo zero świadomości nt stanu.

I tak leci 6 miesiąc poszukiwań roweru.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vauecki: kupiłem używany rower w ciemno przez allegro (groszowe sprawy 800 zł - zależało mi tylko na ramie.) Wg ogłoszenia wszystko sprawne tylko parę rysek.

Po otwarciu paczki :
- złamany hak przerzutki.
- tylna przerzutka deore pokręcona
- amortyzator po rozkręceniu zajechany - wżery
  • Odpowiedz