Pytanie głównie do @allegro_pl ale może ktoś inny rozwiązał ten irytujący problem.

Od jakiegoś czasu allegro zmieniło tryb wyświetlania w taki sposób, że trzeba dokładnie analizować co właściwie się ogląda - jak na załączonym zdjęciu.

Z jednej strony mam nazwę jednego przedmiotu, a z prawej przy opcji zakupu zupełnie innego. Po co tak? Nie mam pojęcia. Czy da się to jakoś wyłączyć i wrócić do starego trybu wyświetlania?
Tooroo - Pytanie głównie do @allegro_pl ale może ktoś inny rozwiązał ten irytujący pr...

źródło: comment_1660065326DYSZ07U8xUszTp4KtUsoUH.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli sprzedający źle podpinają ofertę do produktów w bazie allegro?


@Tooroo: Niekoniecznie sprzedający, często Allegro robi to automatycznie, niestety.
Podstawowa zasada, to zawsze zwracaj uwagę przede wszystkim na tytuł oferty ten po prawej stronie, bo on jest pisany przez sprzedającego.
  • Odpowiedz
W nawiązaniu do wpisu @Wychwalany mam pewien pomysł.
Jest ktoś ciekawy, co by było, gdyby jakiś randomowy człowiek z czasem i zasobami, zamówił kilka „oryginałów” #perfumy na #allegro, odebrał przesyłki w asyście świadków, po czym przekazałby je biegłym rzeczoznawcom w tym temacie i po stwierdzeniu, że to fejki rozpoczął oficjalne działania na gruncie cywilnym przeciwko sprzedawcom i Allegro, w tym zgłosił do UOKiK praktyki?

Jeśli będzie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duozoner: Chyba każdy jest ciekawy, ale to będzie walka z wiatrakami - Allegro ma na pewno legion prawników, tam od lat są podróbki i jeszcze nikt z tym nie wygrał
  • Odpowiedz
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: opinię – skróconą lub pełną – dodasz: gdy odbierzesz przesyłkę – jej status w zakładce Moje zakupy to Przesyłka odebrana lub po upływie 7 dni roboczych od zakupu (w przypadku, gdy dla wybranej przez Ciebie metody dostawy nie śledzimy przesyłki automatycznie).
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: W aukcji następnym razem dopisz, że jeżeli nie będzie wpłaty w ciągu 3 dni to anulujesz zakup czy coś takiego. Nie ma co czekać tylko wystawiać aukcję jeszcze raz.
  • Odpowiedz
Jak zakupiłem modele, które według opisu miały byc kompletne a okazało się, że mają braki to mozna sie pruć by dostać np częściowy zwrot kasy? Cena byla i tak spoko nawet zważając na braki więc zwracać bym nie chciał
#allegro
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jatylkopolink: najpierw kolego dogadaj się ze sprzedającym. Też miałem kilka razy problemy ze czegoś brakowało w paczce i dosylali.
Częściowy zwrot też jest możliwy.
  • Odpowiedz
X lat temu ludzie wystawiali normalne monety obiegowe i banknoty na portalach typu #allegro i pamiętam, że miało to jakiś konkretny cel - ktoś pamięta o co chodziło? Pamiętam, że było o tym dość głośno, ale nie pamiętam jakie miało to mieć profity #numizmatyka #biznes #sprzedaz

Nic kolekcjonerskiego, bodajże to były oferty typu 10x5zł za 50zł (1:1 wartość)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem na #allegro przedłużacz. Działał miesiąc i nagle przestał. Odesłałem do sprzedawcy (po upływie 14 dni) z zadaniem zwrotu kwoty która zapłaciłem za przedłużacz plus za koszt przesyłki zwrotnej (18zl).
Sprzedawca zwrócił mi tylko cenę przedłużacza. Czy mam prawo domagać się zwrotu kosztów przesyłki zwrotnej? #prawokonsumenckie #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy takie cudo może się przydać?


@matka19002: jak chcesz coś ziomkowi wysłać, albo pożyczyć a nie chce ci sie do niego jechac xD albo jest z innego miasta, np. na forach mozesz sie grami wymieniac itd
  • Odpowiedz
  • 0
Pytanie mam... gościu z alledrogo wysłał złe łóżko, po interwencji dosłałem już dobre ale poprzedniego kurier nie zabrał, nie miał żadnego zlecenia by je wziąść a miał mieć, taka była umowa ze sprzedawca. Jak długo czekać na jakiś krok z jego strony? To jest w jego interesie a nie moim.
#allegro #niewiemjaktootagowac
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest w jego interesie a nie moim.


@pepa81: prawda, to jego interes a twoj problem bo nic nie mozesz z lozkiem zrobic

Jak długo czekać na jakiś krok z jego strony?


@pepa81: im szybciej tym lepiej, po co masz magazynowac nie swoja wlasnosc
  • Odpowiedz
Do osób korzystających z OLX, czy ostatnie zmiany (głownie w tym roku) są dla was na PLUS?
IMO. (Moje odczucia)
- Strona działa dużo dużo wolniej,
- dziwne wywalanie strony (podczas dodawania ogłoszenia),
- częste wywalanie (wylogowywanie) jak jest się zalogowanym,
- podwyższenie cen w wielu kategoriach,

OLX po zmianach: OK or Nah

  • Jest w pyte 3.0% (1)
  • Raczysko jakich mało 33.3% (11)
  • Z Portalu z ogłoszeniami zrobili gunwo-ściek 63.6% (21)

Oddanych głosów: 33

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Nagminny problem ze sprzedawcami na Allegro.

Trzy tygodnie czekałem na zwrot kasy z Allegro. Odsyłałem 1 z 2 rzeczy. Potwierdzili, że dostali.
Czekałem i brak zwrotu kasy. W grudniu coś odesłałem, to dopiero po upomnieniu się cofnęli wpłatę w marcu.

A tutaj się nie upominałem, tylko wystawiłem negatyw.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach