Ujme to tak. Wczoraj kupiłem na Allegro karme dla kota. Cena ostatnio w sklepie stacjonarnym 5,90, cena w sklepie internetowym ta sama+przesyłka. Cena na allegro 5,35. Kiedyś obniżali w stacjonarce do ceny na allegro ale teraz nie chcięli. więc kupiłem w innym sklepie na allegro za 4.99. Darmowy odbiór mam w Żabce pare metrów od bramy więc nie muszę też ani tracić czasu ani dźwigać jej przez pól miasta.
Więcej? Prawie połowa
4pietrowydrapaczchmur - Ujme to tak. Wczoraj kupiłem na Allegro karme dla kota. Cena ...

źródło: comment_1660494734k8D3RcU2uXVKl6cKI49GK2.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypokowykapec123: trochę rozumu i godności człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy my jako polacy naprawdę zawsze musimy żulić i cebulić? :p no offence, też mi czasami takie myśli przechodzą przez głowę, ale 8 zł piechotą, naprawdę, chodzi.
  • Odpowiedz
@Hangry: Tzn. to jest najprawdopodobniej ogłoszenie prawdziwego chińczyka, bo allegro jakiś czas temu zaprosiło azjatyckich braci na swoją platformę i stąd mnogość takich ogłoszeń, to nie jest dropshipping w znaczeniu polski janusz zamawia u chińczyka na twoje dane. Tyle, że to najprawdopodobniej nie są oryginalne produkty - a że allegro ma to w głębokim poważaniu dopóki ktoś nie zgłosi, no cóż xD
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, szukam #router #lte dla teściów, którzy mieszkają w domku letniskowym w okresie letnim i potrzebują w miarę pewnego i uzywalnego dostępu do #internetmobilny. Mają kartę #sim od #orange z pakietem 400gb. Ogólnie 200-300 metrów od nich zasięg orange jest już akceptowalny, ale akurat na ich działce łapie max jedną kreskę lte a z reguły jest h+. Mają dwie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joiny20: Ja polecam huawei b535 232, s mam, też mam podłączona antenę signalflex i trytytka przyczepioną do komina i neta mam tak około 150/20 przy 4 kreskach zabiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pierwszy raz kupiłem na Allegro tak okropną podróbkę, że szkoda gadać... Zdjęcia oczywiście towaru z oficjalnej strony, ale sprzedawca w dalszym ciągu upiera się, że to oryginał... Teraz tylko 2 tygodnie czekania na zwrot pieniędzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
#allegro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@allegro_pl: Nie, nie założyłem. Jest jakiś sens zakładać? Paczkę odebrałem dzisiaj, od razu po jej odpakowaniu zdałem sobie sprawę, że obok oryginału, to nie stało. Skontaktowałem się ze sprzedającym, który twierdzi, że sprzedają tylko oryginalne produkty. Towar oczywiście już zwróciłem.
  • Odpowiedz
Ja j---e, #januszex z Polski zastrzegł w europejskim urzędzie patentowym czapkę mikołaja i strój mikołaja xD

Przed sezonem #allegro będzie na jego zgłoszenie usuwać z serwisu wszystkie czapki i stroje jako podróbki XD

https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/designs/009067234-0001

https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/designs/009067234-0002
Wychwalany - Ja j---e, #januszex z Polski zastrzegł w europejskim urzędzie patentowym...

źródło: comment_16603198120mGQMvdkKlfdsaetDBim5E.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Różowa odebrała przesyłkę od kuriera inpost, gdzie był w środku komputer stacjonarny.
Kurier przekazał paczkę trzymając ją od dołu, a sama paczka trochę ważyła więc różowa odebrała, zapłaciła i położyła w mieszkaniu. Po otworzeniu przesyłki okazało się, że cała obudowa jest potłuczona, widać wgniecenia itp.
Po dokładniejszym obejrzeniu kartonu okazało się, że rączka wewnętrzna jest urwana ale bardzo dobrze zamaskowana by nie było widać tego na pierwszy rzut oka.
Zgłoszenie do inpostu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystał ktoś z przesyłki Allegro One? Faktycznie przyjdzie paczka tego samego dnia, czy gdzieś jest drobny druczek, którego niezauważyłem typu "może się uda w jeden dzień a może nie"? xd

#allegro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupilem na #allegro słuchawki za około 1k. Rozpakowałem, przetestowałem i stwierdziłem, że mi nie pasują - przeszkadza mi anc. I teraz pojawił się problem. Sprzedawca chce mi potrącić 300zl za to ze "utraciły na wartości". Czy idea zwrotu do 14 dni nie polega właśnie na tym ze towar można przetestować?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atx0937 On ma prawo potrącić, Ty masz prawo się nie zgodzić, możesz iść z tym do rzecznika konsumentów lub sądu.

Co za bzdura z tym odsyłaniem do producenta. Jedyne co może zrobić sprzedawca, to ponownie sprzedać ten towar. Teraz na niego popatrz i sam sobie odpowiedz, czy jakby te słuchawki przyszły do Ciebie w takim stanie, to co byś pomyślał.
  • Odpowiedz
@marek321: chyba Ci sie pomylilo z momentem gdy byl LHR unlock na poziomie 80-83% (wtedy to tak działało, że bujało prądem). Z żywotnością nie wiem, ale działają ludziom po 2 lata i nie słyszałem o jakieś lawinie awarii.
Ukopie minimalnie mniej lub podobnie. Prąd też jest podobny lub ciut niższy w bez LHR ale to nie są duże róznice.
A najnowsze sterowniki nikogo nie interesują, problem może być jak wprowadzą
  • Odpowiedz
moze glupie pytanie ale o co chodzi z ofertami tego typu na allegro:
https://allegro.pl/oferta/roborock-s7-10877717618#
https://allegro.pl/oferta/robot-odkurzacz-mop-sprzataja-roborock-s7-12153279035
taniej o 200 zł niz w normalnych sklepach ale trzeba czekac 2-7 albo 8-9 dni. ktos to serio kupuje w innym kraju (gdzie jakos jest taniej) i wysyla do Polski?
#robotsprzatajacy #agd #allegro #pytanie #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Łukasz, po co Ci głowa? Jem niom żelki. Audio nie najlepsze, ale za to ucięło mój łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogłoby się wydawać, że tą sprzedaż internetową żelków odpaliłem pstrykając palcami. Pewnie i tak by było, gdybym nie popełnił przy tym wielu różnych błędów ( ͡ ͜ʖ ͡) Tak się zdarzyło, że trafili się ludzie, którzy chcieli posłuchać o początkach żelkowego #
ecco - Łukasz, po co Ci głowa? Jem niom żelki. Audio nie najlepsze, ale za to ucięło ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach