Idzie gdzieś sprawdzić ile zostało mi pieniędzy na karcie podarunkowej #allegro?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
#allegro ile macie oszczędzone na allegro Smart dzieciaczki?
źródło: comment_1660468809JOi27uiqIzBGvQMHQgyLxa.jpg
Pobierzczy myk na zamówienie rzeczy które łącznie kosztują +40zł, a potem odesłanie tych niechcianych (rzecz która zostaje kosztuje <40zł) za darmo smartem nadal przzechodzi? chcę coś kupić za 25zł a 8zł mi szkoda na przesyłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#allegro #allegrosmart #smart #inpost
#allegro #allegrosmart #smart #inpost
@wypokowykapec123: trochę rozumu i godności człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy my jako polacy naprawdę zawsze musimy żulić i cebulić? :p no offence, też mi czasami takie myśli przechodzą przez głowę, ale 8 zł piechotą, naprawdę, chodzi.
- 3
Konto od 2 miesięcy, 0 ocen, wysyłka z Mongolii, a ludzie kupują? :o
#allegro #streetwear #buty #oszukujo
#allegro #streetwear #buty #oszukujo
źródło: comment_16604153878SayVc1DB70NmdfItKtsjA.jpg
Pobierz@Hangry: pani redaktur kup teraz było, cena okazyjna, kazali klikać a teraz trzeba czekać 3 miesiące na chińską p-----ę
@Hangry: Tzn. to jest najprawdopodobniej ogłoszenie prawdziwego chińczyka, bo allegro jakiś czas temu zaprosiło azjatyckich braci na swoją platformę i stąd mnogość takich ogłoszeń, to nie jest dropshipping w znaczeniu polski janusz zamawia u chińczyka na twoje dane. Tyle, że to najprawdopodobniej nie są oryginalne produkty - a że allegro ma to w głębokim poważaniu dopóki ktoś nie zgłosi, no cóż xD
@jascen: Nie musisz na allegro. Są tutaj, mamy też swoich poza wykopem.
@jascen: @GoddamnElectric: zapraszam do mnie, sprzedawaliśmy kiedyś już na wykopie. Z nie popularnych miodów mamy faceliowy i mniszkowy
@BrodatyAnon: napisz że laptop odebrać tylko w trójcy jedyny prawdziwy
Mirki i Mirabelki, szukam #router #lte dla teściów, którzy mieszkają w domku letniskowym w okresie letnim i potrzebują w miarę pewnego i uzywalnego dostępu do #internetmobilny. Mają kartę #sim od #orange z pakietem 400gb. Ogólnie 200-300 metrów od nich zasięg orange jest już akceptowalny, ale akurat na ich działce łapie max jedną kreskę lte a z reguły jest h+. Mają dwie
@Joiny20: Ja polecam huawei b535 232, s mam, też mam podłączona antenę signalflex i trytytka przyczepioną do komina i neta mam tak około 150/20 przy 4 kreskach zabiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwszy raz kupiłem na Allegro tak okropną podróbkę, że szkoda gadać... Zdjęcia oczywiście towaru z oficjalnej strony, ale sprzedawca w dalszym ciągu upiera się, że to oryginał... Teraz tylko 2 tygodnie czekania na zwrot pieniędzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
#allegro
#allegro
@Lychee: czy założyłeś już Dyskusję ze sprzedającym?
- 1
@allegro_pl: Nie, nie założyłem. Jest jakiś sens zakładać? Paczkę odebrałem dzisiaj, od razu po jej odpakowaniu zdałem sobie sprawę, że obok oryginału, to nie stało. Skontaktowałem się ze sprzedającym, który twierdzi, że sprzedają tylko oryginalne produkty. Towar oczywiście już zwróciłem.
- 20
Ja j---e, #januszex z Polski zastrzegł w europejskim urzędzie patentowym czapkę mikołaja i strój mikołaja xD
Przed sezonem #allegro będzie na jego zgłoszenie usuwać z serwisu wszystkie czapki i stroje jako podróbki XD
https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/designs/009067234-0001
https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/designs/009067234-0002
Przed sezonem #allegro będzie na jego zgłoszenie usuwać z serwisu wszystkie czapki i stroje jako podróbki XD
https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/designs/009067234-0001
https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/designs/009067234-0002
źródło: comment_16603198120mGQMvdkKlfdsaetDBim5E.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
allegro wy śmiecie pazerne
#allegro
#allegro
- 0
Różowa odebrała przesyłkę od kuriera inpost, gdzie był w środku komputer stacjonarny.
Kurier przekazał paczkę trzymając ją od dołu, a sama paczka trochę ważyła więc różowa odebrała, zapłaciła i położyła w mieszkaniu. Po otworzeniu przesyłki okazało się, że cała obudowa jest potłuczona, widać wgniecenia itp.
Po dokładniejszym obejrzeniu kartonu okazało się, że rączka wewnętrzna jest urwana ale bardzo dobrze zamaskowana by nie było widać tego na pierwszy rzut oka.
Zgłoszenie do inpostu
Kurier przekazał paczkę trzymając ją od dołu, a sama paczka trochę ważyła więc różowa odebrała, zapłaciła i położyła w mieszkaniu. Po otworzeniu przesyłki okazało się, że cała obudowa jest potłuczona, widać wgniecenia itp.
Po dokładniejszym obejrzeniu kartonu okazało się, że rączka wewnętrzna jest urwana ale bardzo dobrze zamaskowana by nie było widać tego na pierwszy rzut oka.
Zgłoszenie do inpostu
Korzystał ktoś z przesyłki Allegro One? Faktycznie przyjdzie paczka tego samego dnia, czy gdzieś jest drobny druczek, którego niezauważyłem typu "może się uda w jeden dzień a może nie"? xd
#allegro
#allegro
@esko: z Allegro One możesz dostać swoje przesyłki już w następnym dniu roboczym po opłaceniu zamówienia, a w przypadku dostawy Allegro One Kurier – również tego samego dnia w wybranych miastach. Szczegółowe informacje: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-dostawy/allegro-one-informacje-dla-kupujacych-8dZv6Dv2KtL
dojdzie w max 5 dni
@Wychwalany: fajnie gdyby dochodziły ( ͡° ͜ʖ ͡°) to najgorsza kurierka na rynku PP przy tym to super firma.
konto usunięte via iOS
- 0
Kupilem na #allegro słuchawki za około 1k. Rozpakowałem, przetestowałem i stwierdziłem, że mi nie pasują - przeszkadza mi anc. I teraz pojawił się problem. Sprzedawca chce mi potrącić 300zl za to ze "utraciły na wartości". Czy idea zwrotu do 14 dni nie polega właśnie na tym ze towar można przetestować?
@Atx0937 Udowodnij mu, że nie utraciły i sprzedaj za tyle co kupiłeś ¯_(ツ)_/¯
@Atx0937 On ma prawo potrącić, Ty masz prawo się nie zgodzić, możesz iść z tym do rzecznika konsumentów lub sądu.
Co za bzdura z tym odsyłaniem do producenta. Jedyne co może zrobić sprzedawca, to ponownie sprzedać ten towar. Teraz na niego popatrz i sam sobie odpowiedz, czy jakby te słuchawki przyszły do Ciebie w takim stanie, to co byś pomyślał.
Co za bzdura z tym odsyłaniem do producenta. Jedyne co może zrobić sprzedawca, to ponownie sprzedać ten towar. Teraz na niego popatrz i sam sobie odpowiedz, czy jakby te słuchawki przyszły do Ciebie w takim stanie, to co byś pomyślał.
8
Nie daj się nabrać oszustowi. Właśnie trwa nowy przekręt "na Allegro"

Eksperci z NASK ostrzegają przed nowym oszustwem. Przestępcy podszywają się pod najpopularniejszy polski serwis aukcyjny – Allegro.pl, a dokładniej podmarkę Allegro Lokalnie – i próbują wyłudzić od ofiary dane osobowe oraz wyczyścić jej konto bankowe. Oto na co warto uważać.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wypokowicz93: bo tak naprawdę nigdy nie chodziło o kryptowaluty...?
- 2
@marek321: chyba Ci sie pomylilo z momentem gdy byl LHR unlock na poziomie 80-83% (wtedy to tak działało, że bujało prądem). Z żywotnością nie wiem, ale działają ludziom po 2 lata i nie słyszałem o jakieś lawinie awarii.
Ukopie minimalnie mniej lub podobnie. Prąd też jest podobny lub ciut niższy w bez LHR ale to nie są duże róznice.
A najnowsze sterowniki nikogo nie interesują, problem może być jak wprowadzą
Ukopie minimalnie mniej lub podobnie. Prąd też jest podobny lub ciut niższy w bez LHR ale to nie są duże róznice.
A najnowsze sterowniki nikogo nie interesują, problem może być jak wprowadzą
moze glupie pytanie ale o co chodzi z ofertami tego typu na allegro:
https://allegro.pl/oferta/roborock-s7-10877717618#
https://allegro.pl/oferta/robot-odkurzacz-mop-sprzataja-roborock-s7-12153279035
taniej o 200 zł niz w normalnych sklepach ale trzeba czekac 2-7 albo 8-9 dni. ktos to serio kupuje w innym kraju (gdzie jakos jest taniej) i wysyla do Polski?
#robotsprzatajacy #agd #allegro #pytanie #pomocy
https://allegro.pl/oferta/roborock-s7-10877717618#
https://allegro.pl/oferta/robot-odkurzacz-mop-sprzataja-roborock-s7-12153279035
taniej o 200 zł niz w normalnych sklepach ale trzeba czekac 2-7 albo 8-9 dni. ktos to serio kupuje w innym kraju (gdzie jakos jest taniej) i wysyla do Polski?
#robotsprzatajacy #agd #allegro #pytanie #pomocy
@SmugglerFan: Bo pewnie tam ma Chińczyk hub przerzutowy. Ogólnie bym unikał kupowania od takich sprzedawców, jeśli zależy Ci na gwarancji.
@SmugglerFan: najłatwiej to odsiewać takich sprzedawców poprzez filtrowanie po Smarcie.
- 21
Łukasz, po co Ci głowa? Jem niom żelki. Audio nie najlepsze, ale za to ucięło mój łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogłoby się wydawać, że tą sprzedaż internetową żelków odpaliłem pstrykając palcami. Pewnie i tak by było, gdybym nie popełnił przy tym wielu różnych błędów (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Tak się zdarzyło, że trafili się ludzie, którzy chcieli posłuchać o początkach żelkowego #
Mogłoby się wydawać, że tą sprzedaż internetową żelków odpaliłem pstrykając palcami. Pewnie i tak by było, gdybym nie popełnił przy tym wielu różnych błędów (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Tak się zdarzyło, że trafili się ludzie, którzy chcieli posłuchać o początkach żelkowego #

- 3
@jatylkonapiwo: tylko gadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ci co byli chociaż mogli się najeść żelków za darmo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 3
69 wyświetleń, jestem zaspokojony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_16602023170UJdLtwnWuLoZ2kqeuiSpq.jpg
Pobierz- 0
@xiv7: daj na priv co masz. Jest strona chyba złotenumery coś tam. Porównaj ceny.
























Więcej? Prawie połowa
źródło: comment_1660494734k8D3RcU2uXVKl6cKI49GK2.jpg
PobierzGośc sprzedawał 10 letnie dyski jako nowe niby leżakowane. Smart był nawet zresetowany. Dopiero sprawdzanie czasów dostępów dały takie wyniki że dysk padłby pewnie w pierwszym roku użytkowania.