Wpis z mikrobloga

#oszukujo #allegro

Przestrzegam przed sprzedającym SFERAMOBILE_PL na allegro. Ma wystawione iPhony oznaczone jako nowe, jednak w rzeczywistości są odnowione. Niektóre oferty mają w opisie informację o zastępczym opakowaniu, ale też nie wszystkie.

Skuszony dość niskimi cenami 7 września kupiłem ten telefon - w opisie nie ma ani słowa o zastępczym opakowaniu i jest oznaczony jako nowy. Towar został oczywiście zwrócony jednak do teraz nie otrzymałem zwrotu pieniędzy, a sprzedający kombinuje jak tylko może, żeby ich nie zwrócić.

Mój błąd, że nie dopilnowałem żeby wymazać telefon przed zwrotem. Odebrała i zwracała go młodsza siostra. Teraz sprzedający twierdzi, że kod do odblokowania telefonu jest niepoprawny i po 3 tygodniach odsyła go do mnie z powrotem twierdząc że jest na śmietnik, mimo, że odblokować mógłby sam, nawet z niepoprawnym kodem link.

Najbardziej martwi mnie bierność allegro w tej sprawie, wystąpiłem o Allegro Protect, dostałem w zeszłym tygodniu pozytywne rozpatrzenie wniosku i obietnicę zwrotu pieniędzy w ciągu dwóch dni roboczych, a nadal nie dostałem pieniędzy, a jedynie ankietę czy jestem zadowolony z usług xD
  • 1