Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Peter1096PL: no to jazda z januszem, dyskusja na Allegro - tylko dopiero dzień minął, może jeszcze wyśle, napisał coś ?
@Peter1096PL: jeszcze nic straconego. Być może sprzedający ma więcej towaru na stanie, stąd nowa oferta. Nie minął jeszcze przewidywany czas dostawy, więc spokojnie zaczekaj. Potem ewentualnie mediacja lub nawet już teraz pytanie do sprzedającego, na jakim etapie jest realizacja Twojego zamówienia i będziesz w domu.
#airpods #airpodspro #sluchawki #apple #allegro Co uważacie o tej atrakcyjnej ofercie na Allegro na AirPods pro? Myślicie że to podróbki jest opcja zwrotu jak coś https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-apple-airpods-pro-12611622624?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=c7f7709f-25af-432f-8386-96d8b2e4f92c#
- 0
#allegro
Miał ktoś tak ostatnio przy zamówieniu z allegro rodzaj dostawy-"automat ORLEN Paczka", dotarła nie do paczkomatu a za lade do orlenowców i jeszcze na jakieś inne nazwisko i numer telefonu. Przewoźnik to PP numer przesyłki się zgadzał.
Miał ktoś tak ostatnio przy zamówieniu z allegro rodzaj dostawy-"automat ORLEN Paczka", dotarła nie do paczkomatu a za lade do orlenowców i jeszcze na jakieś inne nazwisko i numer telefonu. Przewoźnik to PP numer przesyłki się zgadzał.
Koniec kuponu -15zł. Tym samym koniec z shopee. Piękny to był sklep. Pękło grubo 2000 zamówień. Batoniczki zaraz bezdomnym będe rozdawał bo będą sie przeterminowywać.
#shopee #allegro #aliexpress
#shopee #allegro #aliexpress
źródło: comment_1663165364KsMmQOc6ThFrA8pJ2dqN6z.jpg
Pobierz502
Jak Allegro może zająć pieniądze firmy i nic sobie z tego nie robić.

Jak Allegro może zablokować wszystkie środki firmie nie mając do tego żadnych podstaw .
z- 65
- #
- #
- #
- #
- #
Drogie wykopki, brał ktoś z Was coś na raty zero z allegro? Można robić nadpłaty lub spłacić coś od razu? #raty #allegro #ratyallegro
@majka92: ja brałem raty 0% i padło na aliora, za każdym razem nadpłata polegała na tym, że po prostu można było w każdej chwili przelać wielokrotność raty np. 2x na raz i jedna rata szła na poczet bieżącego zobowiązania a druga skracała okres kredytu i szła na ostatnią ratę
- 1
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Na allegro Klient otwiera dyskusje i chce zwrócić uszkodzony towar . Wrzuca do dyskusji zdjęcia połamanego pudełka termoizolacyjnego ( uszkodzone ale kompletne ) ok zdarza się kurierzy rozwalają paczki przyjmujemy takie bez problemu . Przychodzi zwrot ( nie zgadza się z tym co na fotkach w dyskusji ) pojemnik jest brudny i osrany przez jakieś ptactwo tak samo jak opakowanie wewnątrz . Przyjelibyscie taki zwrot ? Co zrobi allegro ? #zalesie
źródło: comment_1663142484fimnS5Hei4fOhfz9TLOZ85.jpg
Pobierz- 3
@wacek901: jeżeli sam towar nie jest uszkodzony to zwrot musisz przyjąć, chyba że opakowanie towaru to tak jakby integralna część towaru. Możesz obniżyć kwotę zwrotu na podstawie uszkodzeń, allegro pewnie dorzuci resztę aby klient był zadowolony. Klient będzie mógł wystawić Tobie negatywna.
Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto się bić z klientem bo on i tak dostanie kasę od allegro(chyba że towar jest uszkodzony), a po dupie zawsze dostaje
Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto się bić z klientem bo on i tak dostanie kasę od allegro(chyba że towar jest uszkodzony), a po dupie zawsze dostaje
@wacek901 To napisz mu, że towarr jest zniszczony i potrącasz 100% kwoty. Niech zdecyduje czy zabiera go z powrotem i wysyła pieniądze na przesyłkę, czy zgadza się na utylizację przez Twoją firmę (możesz mu nawet wysłać protokół zniszczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Zwrot masz obowiązek przyjąć, ale nie musisz mu zwracać wszystkich pieniędzy
Zwrot masz obowiązek przyjąć, ale nie musisz mu zwracać wszystkich pieniędzy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Fritzowski: Dlaczego? Cały zeszły tydzień coś zamawiałem i dzień po dniu paczki dochodziły, każda legancko w mniej niż 24h. Zdarzają się wtopy, wiadomo, ale to u każdego przewoźnika.
- 1
wiecie może skąd sprzedawcy na allegro mają produkty np Xbox live gold 3 miesiące za 25zl??? Jak normalnie klucz kosztuje 90..
#allegro
#allegro
@Shirooo: sprzedaja ten sam 20x
- 0
Ale klucz można aktywować jedynie raz potem jest już przecież nieaktualny
@Kosopietek będzie tak przebijać aż do ustalonego przez ciebie limitu
@Kosopietek tak
#allegro
Dostałem informację o kupnie wystawionego przedmiotu, mam prowizję do zapłaty, ale nie mam środków od kupującego, bo w mejlu od Allegro jest info, że Nie posiadasz aktywnych Przelewów24, środki będą dostępne od 14.09.2022 - możesz wysłać przedmiot.
Mam aktywne PayU i wygląda na to, że ta drogą będę mógł wypłacić jutro przedmioty.
Czy to scam czy legit?
Dostałem informację o kupnie wystawionego przedmiotu, mam prowizję do zapłaty, ale nie mam środków od kupującego, bo w mejlu od Allegro jest info, że Nie posiadasz aktywnych Przelewów24, środki będą dostępne od 14.09.2022 - możesz wysłać przedmiot.
Mam aktywne PayU i wygląda na to, że ta drogą będę mógł wypłacić jutro przedmioty.
Czy to scam czy legit?
Mam trochę niewdzięczne zadanie sprzedać parę maneli, każda w wartości 10-15k.
Nie mam pojęcia o ecommerce od drugiej strony, bo się tym nie zajmuję i zajmować nie będę.
Istnieje rozwiązanie wysyłkowe, gdzie nie zapłacę jakieś horendalnej prowizji, a równocześnie będzie mnie chroniło przed nieuczciwością i upierdliwością kupujących, gdzie nie skończę z zablokowanym escrow cash na miesiące, tonąc w sporach, pomimo kosior towaru? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta
Nie mam pojęcia o ecommerce od drugiej strony, bo się tym nie zajmuję i zajmować nie będę.
Istnieje rozwiązanie wysyłkowe, gdzie nie zapłacę jakieś horendalnej prowizji, a równocześnie będzie mnie chroniło przed nieuczciwością i upierdliwością kupujących, gdzie nie skończę z zablokowanym escrow cash na miesiące, tonąc w sporach, pomimo kosior towaru? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta
@nietrudny wykop
@nietrudny: OLX i allegro lokalne rownolegle, na tym drugim tez sie nie placi jak sie wybierze platnosc przy odbiorze czy cos (dokladnie sprawdz bo gdzies to pisali co zaznaczyc). Na OLX bez wysylek OLX bo moga cie w teorii o-----c i zaraz OLX bedzie dop... do skanow dowodu bo duza suma. OLX jako slup ogloszeniowy, ktos bedize chcial to przyjedzie i kupi albo jak odwazny to wplaci na konto np
- 2
Hej! Oddamy/sprzedamy za symboliczną kwotę zestaw do nauki mikrokontrolerów/Arduino/PIC, dużo MCU, peryferiów, części, nawet moduły WiFi i inne bajery.
W zestawie nawet silnik krokowy, DC, piloty, jakieś zasilacze, wszystko, I2C, SPI
Zestaw nadaje się dla średnio-poczatkujących by tanio rozpocząć przygodę!
Mix
W zestawie nawet silnik krokowy, DC, piloty, jakieś zasilacze, wszystko, I2C, SPI
Zestaw nadaje się dla średnio-poczatkujących by tanio rozpocząć przygodę!
Mix
- 1
Będę za miesiąc zmieniał kompa. Ile można za takie coś dostać i czy w ogóle to się sprzeda?
1. i5 6600K kręcony na 4,5GHz
2. Chłodzenie Macho rev b + dodatkowy dedykowany gumowy adapter na tył. Zakładany na radiator i tylny wentylator obudowy. Zaciągnięte powietrze nie wraca do obudowy tylko jest wyrzucane poza nią.
3. Płyta MSI M7 Z170
4. Obudowa SilentiumPC PAX M70. Mega wyciszona.
1. i5 6600K kręcony na 4,5GHz
2. Chłodzenie Macho rev b + dodatkowy dedykowany gumowy adapter na tył. Zakładany na radiator i tylny wentylator obudowy. Zaciągnięte powietrze nie wraca do obudowy tylko jest wyrzucane poza nią.
3. Płyta MSI M7 Z170
4. Obudowa SilentiumPC PAX M70. Mega wyciszona.
Skąd taki wysyp OLEDów po 1300 na olx i allegro? Po wstępnej weryfikacji wygląda legitnie (oczywiście bez odbioru osobistego bym i tak nie kupił). To jakieś kradzione czy refubrished czy o co chodzi? #nintendoswitch #nintendo #olx #allegro
źródło: comment_1663069150NhN1FqEWDAi6Q7rdwxOaUM.jpg
Pobierz@Ktore_to_juz_konto: jaki wysyp to może być jedna sztuka, ludzie tak zwiększają zasięgi
@Ktore_to_juz_konto: Ostatnio można było nowe OLEDY po 1300-1400 zł kupic z francuskiego czy hiszpańskiego Amazona, więc 1300 za używke, to żaden rarytas ¯\_(ツ)_/¯
źródło: comment_1663085749IwcdCeRhPZSnlMaD1bzgoH.jpg
Pobierz- 1
Kupiłem telefon, który okazał się być wzięty na raty w Plusie (nic o tym nie było napisane w ofercie). W pudełku razem z telefonem była faktura, a na niej, że do zapłaty pozostało ponad 4 tys. zł. Od razu napisałem do sprzedawcy żeby zwrócił pieniądze i odeślę mu telefon, na co on mi odpisuje, że już pieniędzy nie ma i żebym się bawił z allegro. Co ciekawe, po kilku dniach w jego
@Boobr: Telefony z wałków:) Napisz do allegro i idź na policje pogadać to będziesz chroniony! Mój kumpel tak jezdził na Niemcy na wałki;)
@Piskariota: Plus może zablokować taki telefon....

































@Hyackk: nie sprzedawać na allegro