Hej! Oddamy/sprzedamy za symboliczną kwotę zestaw do nauki mikrokontrolerów/Arduino/PIC, dużo MCU, peryferiów, części, nawet moduły WiFi i inne bajery.

W zestawie nawet silnik krokowy, DC, piloty, jakieś zasilacze, wszystko, I2C, SPI

Zestaw nadaje się dla średnio-poczatkujących by tanio rozpocząć przygodę!

Mix
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będę za miesiąc zmieniał kompa. Ile można za takie coś dostać i czy w ogóle to się sprzeda?

1. i5 6600K kręcony na 4,5GHz
2. Chłodzenie Macho rev b + dodatkowy dedykowany gumowy adapter na tył. Zakładany na radiator i tylny wentylator obudowy. Zaciągnięte powietrze nie wraca do obudowy tylko jest wyrzucane poza nią.
3. Płyta MSI M7 Z170
4. Obudowa SilentiumPC PAX M70. Mega wyciszona.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@c43amg: pierdu pierdu. Procesory to niemal najrzadziej psujący się podzespołem komputera. Jeśli był podkręcany ponad swoje siły to po prostu nie pracował lub wyłączał komputer z przegrzania.
  • Odpowiedz
Kupiłem telefon, który okazał się być wzięty na raty w Plusie (nic o tym nie było napisane w ofercie). W pudełku razem z telefonem była faktura, a na niej, że do zapłaty pozostało ponad 4 tys. zł. Od razu napisałem do sprzedawcy żeby zwrócił pieniądze i odeślę mu telefon, na co on mi odpisuje, że już pieniędzy nie ma i żebym się bawił z allegro. Co ciekawe, po kilku dniach w jego
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedałem iphona 13 pro max przez allegro lokalne. Jako, że jest to dość duża kwota, więc przychodzę z pytaniem. Jak go przygotować do wysyłki? Porobić czegoś dokładnie zdjęcia? Zapisać iemi telefonu? Nie chodzi mi o wyłączenie blokad, tylko jak się zabezpieczyć, żeby kupujący mnie czasem nie w-----ł xD #apple #iphone #allegro
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aktywowałem allegro pay i jak dostane 50 monet to sobie je zużyje i od razu mogę zrezygnować z tego allegro pay czy muszę poczekać jakiś czas?
#allegro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Produkt pochodzi z nadwyżek magazynowych.


@Jane_k: produkt, który nadal jest w sprzedaży, od firmy, która sprzedaje te telefony NA PĘCZKI, ale tu się jakaś okazja, perełka, nadwyżka trafiła. Dobrze, że z folią, bo by musieli rozdać. A tak to tylko gratisy dorzucają jeszcze
  • Odpowiedz
#allegro

da się na tym gównie wysyłać paczki smart 'bez etykiety' jak na OLX?
Tzn. numerek się na paczce ręcznie zapisuje do paczkomatu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem chromebooka w pewnym znanym sklepie z poleasingowym sprzętem tzn. prawie kupiłem, bo po kupnie przed wysyłką okazał się być z-----y, ale do rzeczy... Mają mi zwrócić hajs. Kupiłem przez allegro i tak się zastanawiam gdzie ten hajs zostanie zwrócony? Na konto payU w allegro (bodajże zakładka finanse)?

#kiciochpyta #allegro #payu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach