Ale zacząłem się zastanawiać nad dywersyfikacją. Myślałem o wrzuceniu części w
cały świat: https://www.justetf.com/en/etf-profile.html?isin=IE00B6R52259
lub w rynki rozwinięte: https://www.justetf.com/en/etf-profile.html?isin=IE00B4L5Y983
Wiem, że często jak ktoś wyskakiwał z taką propozycją to pojawiał się argumenty, że to nie ma sensu bo USA w obu to jakieś 60 lub 70% i to tylko pozorna dywersyfikacja.


























Głównie inwestuję na GPW, ale czasem też kupuję coś na rynkach zagranicznych. Jak wygląda np. realizacja zleceń, dostęp do rynków, ewentualne ukryte opłaty, podatek u źródła itp.? Ktoś ma
@Bobokkk: no że za darmo do 40 tys euro obrotu miesięcznie.