Ustawa przyklepana, za mniej niż 24h tragedia i śmierć lub trwałe kalectwo kozoloba w wyłonieniu jacy i mamy ostatefseczne dopięcie klątwy walki Muran vs Najman. Tajemnicą pogrzebu Matiego rozwiązana, kubkarze i ich lizodupy wyjaśnieni przez jace, biseks zatacza koło i wraca tam gdzie zaczął możemy gasić światło, #gra skończona. Jutro widzimy się ostatni raz na wykopie podczas screenowania tego wpisy a później już tylko osobiście na oddziale w Choroszczy. Było
@GoodGuyChucky93: mnie tak poważnie to najbardziej zastanawia jak k---a można w trakcie pogrzebu własnego dziecka,wyciągnąć sobie telefon i to nagrywać wszystko łącznie z ciałem leżącym w trumnie .... K---a wesela to rozumiem że ludzie nagrywają żeby kiedyś tam sam sobie obejrzeć i przeżyć tę piękną chwilę raz jeszcze ale k---a pogrzeb własnego dziecka i jego zwłoki leżące w trumnie ? Trochę to wygląda jakby po śmierci młodego odrazu obmyślili plan
#primemma W historii Jacy coś się nie zgadza. Twierdzi, że zginął telefon, który miał icloud, ale Jaca chyba niewie, że w icloud jest też opcja znajdz urzadzenie ( ͡°͜ʖ͡°)
@takijeden123: w tej całej historii przeraża mnie najbardziej fakt że umarł im syn a oni nagrywali sobie z tego filmik z jego ciałem w otwartej trumnie .... P------y świat
Korczarowski to diament który z każdą chwilą lśni coraz mocniej, jestem oczarowany tą szczerą nienawiścią jaką nieślubny syn austriackiego malarza darzy potomka socjalnego pasibrzucha. Podobne emocje budził we mnie ówczesny konflikt między Murańskim a talerzykiem.
@regularne_ekspresje: ale z drugiej strony ta furia z której tak śmiejemy to jest tak naprawdę krzyk rozpaczy , jemu powinni jakiegoś psychologa ogarnąć bo niedługo przeczytamy że się wychuśtał i znowu będzie nagonka na friki jak c--j
Ułanowi znowu estrogen skoczył ale tym razem to byl tak potężny wyrzut że jeszcze chwile dłużej i ułan by dostał laktacji xd Z jednej strony chłop dostarcza rozrywkę i sam cisnę z niego bekę, ale z drugiej strony po tym wczorajszym ataku histeri to aż mi się go jakoś szkoda zrobiło , powinni mu ogarnąć jakiegoś psychologa, bo to przecież sznurem śmierdzi na kilometr
@invit: być może dla niektórych to za dużo myślenia i myślą że jakby w Polsce albo gdzieś indziej na świecie wybuchła wojna to miliarderzy ,by nagle całe swoje majątki przekazywali dobrowolnie na rzecz wojny i przestali by robić interesy xd
@PrzechodzimyNaCzasZimowy: albo np .boks oświęcimski Pietia z grabieżcą z Ikei w mundurach SS i z bronią ( nie nabita ale mogą zadawać ciosy kolbą) kontra jakichś dwóch gości w pasiakach którzy wcześniej nie mogą jeść nic przez tydzień i żebra muszą mieć na wierzchu
#primemma Gali oglądał nie będę ale najśmieszniej by było jakby od razu gdzieś w 3 sekundzie Szachta wyprowadził pierwszego cepa a Denis padł jak drzewo i KO. Wyjazd. Z Denisa musi być kręcona beka jak najwięcej. Jak wygra to meh
@PeckhamLondyn: raczej nie realne ,co jak co Denis może i ma psyche twarda niczym ciepłe masło ale akurat szczękę na twardą świniak ,nawet jak go omielańczuk sfaulował pod siatką i mu takilą soczystą tube w pysk strzelił jak Denis siedział to nie było widać żeby fizycznie go to naruszyło a gdzie szlachcie do omielańczuka jak idzie o siłe ciosu .
@pretocozi: było już po walce tak ? Walka jest od pierwszego gongu do ostatniego gongu ,jak się ktoś w szatni pobije po walce też mają dyskwalifikację dać ?
Omg, co ten marek kiep gada o pokazaniu charakteru, jak się tłumaczy po przegranej. Typowe, dostać na dziurę i potem się tłumaczyć. Jak ziomek mi mówi, że ktoś jest kiep, to jest kiep dla mnie.
@Cztero0404: dokładnie a jak potem taki jeden z drugim Oskarek lądują na komendzie bo ich złapią z jakimś skrętem to wystarczy że pies w biurku łapą p--------e i Oskarek ze łzami w oczach strzela z ucha xd
Tiger z tego co gada to chyba śpi na forsie. Twierdzi że od freakow nigdy nie dostał propozycji, dwa lata temu chciano mu zrobić gdzieś walkę z Roy Jonesem to zaśpiewał sobie że chce za to 10mln euro. Adamek więc schyla sie po drobne.
@L0GIN1: ty dalej nie skumałeś że Denis jest gejem ? Wystarczy zwrócić uwagę jak często komentował wygląd/ atraktyjność innych mężczyzn ( np.Diego czy bułe) do tego torebeczki,ciasne spodeneczki ,farbowanie na blond ....
@gabapentyn mówię o skrzywdzeniu normalnej osoby ,nie o skrzywdzeniu damy lekkich obyczajów która sama wcześniej tak samo kogoś skrzywdziła i wykorzystała
@gabapentyn magicala wykorzystała dokładnie tak samo jak creditboy teraz wykorzystał ją,przykleiła się bo miał zasięgi ,wkręcała że kocha, a potem zostawiła jak tylko się trafiła do tego dobra okazja
Ale przecież wg pewnych "polskich" polityków i ich wyborców Rosja nic nie chce od Polski i to Ukraina jest zagrożeniem. A w ogóle to wyjdźmy z UE i NATO. Wyłącz tv, włącz myślenie.
@eSUBA94 ototo albo coś typu szczęść boże towarzysze,Talmud to mroczna,mordercza religia ,eekhm jak napisał wielki rabin żydowski Szmul goldberg mówił że goje to som jak zwierzęta i wgl że Polaków trzeba zabić !!
-Yyyyy Hurr durr Pan Gszekorz Brałn to wielki Polak i patriota ! -Yyuyyuyy Niech Madka PRZENAJŚWIENTSZA ma w opiece Pana Grzekosza !!! - hehehe Pan Braułn jak Zawrze w punkd ,lewactwo Kwiczt
@eSUBA94 dużo ruskich botów ,wejdź na kanał "sztywna noga z zasadami " na YT i zoba komentrzae pod ich postami albo filmikami , pod każdym jednym jak z generatora po 3-4 takie komentarze i pod każdym z 150-300 łapek w górę
-Jedyny ,cudowny wielki patriota ,Grzegorz Braun ❤️🇵🇱🎉🎉
@eSUBA94 najbardziej mnie bawią ludzie którzy p------ą że Ukraińcy to dzicz stepowa a całkowicie zapominają że Ruskie to jeszcze gorsza dzicz i jedynie duże miasta jako tako przypominają "zepsutą zachodnią cywilizacje" pod względem warunków życia a reszta kraju to wystarczy zobaczyć na statystyki
#primemma nazywanie Papjeża Polaka grubasem, to bezpodstawny hejt. On jest dużym chłopem, a nie grubasem. Grubas ma bebzon i mordę spuchniętą od tłuszczu, a duży chłop jest proporcjonalnie zbudowany i dzięki temu silny.
@ElMurano nie no to są napakowane karki , a duży chłop to goście typu minda ,widać że było ćwiczone coś ciężarami kiedys ale widać też że to taki nabity "cham" typowy i że genetycznie jest bykiem poprostu
@notakk to że suszy bo chleje to wiadome ,ale żeby taka wykształcona wielka hrabina nie potrafiła pić z butelki jak człowiek to mnie śmiech ogarnia xd kojarzy mi się to z takim upośledzonym typem od nas z osiedla ,no gość był taki dość poważnie upośledzony i identycznie pił z butelki dopóki nie nauczyliśmy go kiedyś zjarani jak się pije normalnie i odrazu załapał xd
@BigSW domyśliłem się że to też mógłby być powód ale zastanowiłem się chwilę i nie widziałem w życiu żeby dziewczyna czy kobieta tak piła ( pewnie dlatego że większość ludzi potrafi napić się bez moczenia warg nie wkładając do mordy całej szyjki od butelki xd)
Było