Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko120
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
michal123654
michal123654

michal123654

Dołączył 2 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3924
  • Znaleziska 77
  • Mikroblog 3847
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
GoodGuyChucky93
GoodGuyChucky93
18 godz. i 11 min temu
  • 21
Ustawa przyklepana, za mniej niż 24h tragedia i śmierć lub trwałe kalectwo kozoloba w wyłonieniu jacy i mamy ostatefseczne dopięcie klątwy walki Muran vs Najman. Tajemnicą pogrzebu Matiego rozwiązana, kubkarze i ich lizodupy wyjaśnieni przez jace, biseks zatacza koło i wraca tam gdzie zaczął możemy gasić światło, #gra skończona. Jutro widzimy się ostatni raz na wykopie podczas screenowania tego wpisy a później już tylko osobiście na oddziale w Choroszczy.
Było
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 16 godz. i 30 min temu via Android
  • 4
@GoodGuyChucky93: mnie tak poważnie to najbardziej zastanawia jak k---a można w trakcie pogrzebu własnego dziecka,wyciągnąć sobie telefon i to nagrywać wszystko łącznie z ciałem leżącym w trumnie .... K---a wesela to rozumiem że ludzie nagrywają żeby kiedyś tam sam sobie obejrzeć i przeżyć tę piękną chwilę raz jeszcze ale k---a pogrzeb własnego dziecka i jego zwłoki leżące w trumnie ? Trochę to wygląda jakby po śmierci młodego odrazu obmyślili plan
  • Odpowiedz
takijeden123
takijeden123
takijeden123
21 godz. i 33 min temu
  • 11
#primemma W historii Jacy coś się nie zgadza. Twierdzi, że zginął telefon, który miał icloud, ale Jaca chyba niewie, że w icloud jest też opcja znajdz urzadzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 20 godz. i 30 min temu via Android
  • 14
@takijeden123: w tej całej historii przeraża mnie najbardziej fakt że umarł im syn a oni nagrywali sobie z tego filmik z jego ciałem w otwartej trumnie .... P------y świat
  • Odpowiedz
imie-krk
imie-krk
24.04.2026, 23:14:23
  • 65
#primemma

Korczarowski to diament który z każdą chwilą lśni coraz mocniej, jestem oczarowany tą szczerą nienawiścią jaką nieślubny syn austriackiego malarza darzy potomka socjalnego pasibrzucha. Podobne emocje budził we mnie ówczesny konflikt między Murańskim a talerzykiem.
imie-krk - #primemma 

Korczarowski to diament który z każdą chwilą lśni coraz mocnie...

źródło: FB5CF3F9-C233-4CB7-842A-DF76DB608E49

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 25.04.2026, 06:12:54 via Android
  • 4
@regularne_ekspresje: ale z drugiej strony ta furia z której tak śmiejemy to jest tak naprawdę krzyk rozpaczy , jemu powinni jakiegoś psychologa ogarnąć bo niedługo przeczytamy że się wychuśtał i znowu będzie nagonka na friki jak c--j
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski
25.04.2026, 05:50:31
  • 21
#primemma Te faszywe k... godzą się. Tylko jeden człowiek od 30 lat nie zmienił poglądów.
Wilczynski - #primemma Te faszywe k... godzą się. Tylko jeden człowiek od 30 lat nie ...

źródło: Korczarowski

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 25.04.2026, 06:05:49 via Android
  • 8
Ułanowi znowu estrogen skoczył ale tym razem to byl tak potężny wyrzut że jeszcze chwile dłużej i ułan by dostał laktacji xd
Z jednej strony chłop dostarcza rozrywkę i sam cisnę z niego bekę, ale z drugiej strony po tym wczorajszym ataku histeri to aż mi się go jakoś szkoda zrobiło , powinni mu ogarnąć jakiegoś psychologa, bo to przecież sznurem śmierdzi na kilometr
  • Odpowiedz

583

Ukraiński oligarcha kupuje najdroższy apartament na swiecie za 2 miliardy ! pln

Ukraiński oligarcha kupuje najdroższy apartament na swiecie za 2 miliardy ! pln

A dokładnie 471 milionów euro! = 2 miliardy złotych. W Monaco. Nie żeby na Ukrainie była jakaś wojna czy pomoc finansowa tam wysyłana

login-znaki-alfanumeryczne
z
brusselstimes.com
dodany: 21.04.2026, 16:40:00
  • 209
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
michal123654
michal123654
michal123654 22.04.2026, 15:18:43 via Android
  • -1
@invit: być może dla niektórych to za dużo myślenia i myślą że jakby w Polsce albo gdzieś indziej na świecie wybuchła wojna to miliarderzy ,by nagle całe swoje majątki przekazywali dobrowolnie na rzecz wojny i przestali by robić interesy xd
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
14.04.2026, 12:28:51
  • 8
Piotrek ma potencjalnego partnera do starć 2 na 2

#primemma #izrael
Pomorski_Wilk - Piotrek ma potencjalnego partnera do starć 2 na 2

#primemma #izrael

źródło: 2961

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 14.04.2026, 14:59:03 via Android
  • 0
@PrzechodzimyNaCzasZimowy: albo np .boks oświęcimski Pietia z grabieżcą z Ikei w mundurach SS i z bronią ( nie nabita ale mogą zadawać ciosy kolbą) kontra jakichś dwóch gości w pasiakach którzy wcześniej nie mogą jeść nic przez tydzień i żebra muszą mieć na wierzchu
  • Odpowiedz
PeckhamLondyn
PeckhamLondyn
PeckhamLondyn
19.03.2026, 19:11:22
  • 12
#primemma Gali oglądał nie będę ale najśmieszniej by było jakby od razu gdzieś w 3 sekundzie Szachta wyprowadził pierwszego cepa a Denis padł jak drzewo i KO. Wyjazd. Z Denisa musi być kręcona beka jak najwięcej. Jak wygra to meh
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 19.03.2026, 21:46:26 via Android
  • 0
@PeckhamLondyn: raczej nie realne ,co jak co Denis może i ma psyche twarda niczym ciepłe masło ale akurat szczękę na twardą świniak ,nawet jak go omielańczuk sfaulował pod siatką i mu takilą soczystą tube w pysk strzelił jak Denis siedział to nie było widać żeby fizycznie go to naruszyło a gdzie szlachcie do omielańczuka jak idzie o siłe ciosu .
  • Odpowiedz
MichalMusicManiac
MichalMusicManiac
16.02.2026, 08:30:17
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 17.02.2026, 08:06:09 via Android
  • 0
@MichalMusicManiac: to prawdziwy ojciec ferrariego ?
  • Odpowiedz
pretocozi
pretocozi
24.01.2026, 23:08:27
  • 2
#primemma denisek normalnie dostal dyskwalifikacje, spoko spoko swarzedzccy kubkarze w formie nagle zmieniaja zasady, mozna bic zawodnikow po gongu no problem, sedzia kalosz wprowadza bandyckie zasady, najgorszy zespol sedziowski na swiecie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 24.01.2026, 23:14:18 via Android
  • 0
@pretocozi: było już po walce tak ? Walka jest od pierwszego gongu do ostatniego gongu ,jak się ktoś w szatni pobije po walce też mają dyskwalifikację dać ?
  • Odpowiedz
adreno420
adreno420
24.01.2026, 22:24:26
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 24.01.2026, 22:32:52 via Android
  • 2
@raszko754: mistrz świata w AMATORSKIM kickboxingu , w zawodowym to nawet tu na poziomie mistrzostw polski maks brąz wywalczył 4 wygrane i 4 porażki
  • Odpowiedz
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu
15.12.2025, 09:42:31
  • 7
#primemma

Omg, co ten marek kiep gada o pokazaniu charakteru, jak się tłumaczy po przegranej. Typowe, dostać na dziurę i potem się tłumaczyć. Jak ziomek mi mówi, że ktoś jest kiep, to jest kiep dla mnie.

A jak łeb to łeb.
Czego nie rozumiesz.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 15.12.2025, 11:29:17 via Android
  • 0
@Cztero0404: dokładnie a jak potem taki jeden z drugim Oskarek lądują na komendzie bo ich złapią z jakimś skrętem to wystarczy że pies w biurku łapą p--------e i Oskarek ze łzami w oczach strzela z ucha xd
  • Odpowiedz
michal123654
michal123654
michal123654 15.12.2025, 12:28:56 via Android
  • 0
@Cztero0404: xd
  • Odpowiedz
v.....7
v.....7
konto usunięte 14.12.2025, 23:01:30
  • 5
#primemma

Tiger z tego co gada to chyba śpi na forsie. Twierdzi że od freakow nigdy nie dostał propozycji, dwa lata temu chciano mu zrobić gdzieś walkę z Roy Jonesem to zaśpiewał sobie że chce za to 10mln euro. Adamek więc schyla sie po drobne.
v.....7 - #primemma

Tiger z tego co gada to chyba śpi na forsie. Twierdzi że od frea...

źródło: 1000000659

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 15.12.2025, 12:07:37 via Android
  • 0
@Wilczynski: jakby nie patrzeć to nasz najlepszy bokser w historii i do tego chyba jedyny co miał łeb na karku i tera żyje jak król
  • Odpowiedz
L.....1
L.....1
konto usunięte 15.12.2025, 09:34:04
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 15.12.2025, 11:32:24 via Android
  • 1
@L0GIN1: ty dalej nie skumałeś że Denis jest gejem ? Wystarczy zwrócić uwagę jak często komentował wygląd/ atraktyjność innych mężczyzn ( np.Diego czy bułe) do tego torebeczki,ciasne spodeneczki ,farbowanie na blond ....
  • Odpowiedz
szyderczy_szczur
szyderczy_szczur
15.12.2025, 10:22:19
  • 66
#primemma
szyderczy_szczur - #primemma

źródło: 8703e7913bee21abbf8da2e52a570333e1de6e0380e8260ea481d1899f4d6305

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 15.12.2025, 10:40:05 via Android
  • 3
@boolProptestingCheatsEnabledtrue: brudna budda
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
13.12.2025, 15:57:46
  • 5
Od kiedy Marcin Wrzosek to taki kukolda ze broni nikity onlyfabsiary?
#primemma
Henson_ - Od kiedy Marcin Wrzosek to taki kukolda ze broni nikity onlyfabsiary?
#prim...

źródło: IMG_6330

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 13.12.2025, 18:43:50 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
michal123654
michal123654
michal123654 13.12.2025, 22:28:25 via Android
  • 0
@gabapentyn mówię o skrzywdzeniu normalnej osoby ,nie o skrzywdzeniu damy lekkich obyczajów która sama wcześniej tak samo kogoś skrzywdziła i wykorzystała
  • Odpowiedz
michal123654
michal123654
michal123654 14.12.2025, 03:37:47 via Android
  • 0
@gabapentyn magicala wykorzystała dokładnie tak samo jak creditboy teraz wykorzystał ją,przykleiła się bo miał zasięgi ,wkręcała że kocha, a potem zostawiła jak tylko się trafiła do tego dobra okazja
  • Odpowiedz
aNiechBedzieTakiLogin
aNiechBedzieTakiLogin
13.12.2025, 16:03:09
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 13.12.2025, 18:32:55 via Android
  • 0
Aż mi się taki piękny cytat tego stricklanda z UFC przypomniał
michal123654 - Aż mi się taki piękny cytat tego stricklanda z UFC przypomniał

źródło: temp_file6243719183013097584

Pobierz
  • Odpowiedz

1907

Rosja domaga się rozbrojenia Polski i całej Europy Środkowej

Ale przecież wg pewnych "polskich" polityków i ich wyborców Rosja nic nie chce od Polski i to Ukraina jest zagrożeniem. A w ogóle to wyjdźmy z UE i NATO. Wyłącz tv, włącz myślenie.

ameneos
z
oko.press
dodany: 12.12.2025, 11:45:58
  • 398
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    trump
  • #
    polityka
michal123654
michal123654
michal123654 12.12.2025, 19:18:29 via Android
  • 4
michal123654

źródło: temp_file5094130604527881369

Pobierz
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michal123654
michal123654
michal123654 12.12.2025, 19:18:50 via Android
  • 0
@bregath Brauniewicz jeśli już albo Braunienko xd
michal123654
michal123654
michal123654 13.12.2025, 16:35:23 via Android
  • 2
@AvaDalush
michal123654 - @AvaDalush

źródło: temp_file5761878614201467116

Pobierz
michal123654
michal123654
michal123654 13.12.2025, 17:43:00 via Android
  • -1
@eSUBA94 nie zajączkowska tylko towarzyszka zajcewa jeśli już
michal123654
michal123654
michal123654 13.12.2025, 17:50:39 via Android
  • 0
@eSUBA94 ototo albo coś typu
szczęść boże towarzysze,Talmud to mroczna,mordercza religia ,eekhm jak napisał wielki rabin żydowski Szmul goldberg mówił że goje to som jak zwierzęta i wgl że Polaków trzeba zabić !!

-Yyyyy Hurr durr Pan Gszekorz Brałn to wielki Polak i patriota !
-Yyuyyuyy Niech Madka PRZENAJŚWIENTSZA ma w opiece Pana Grzekosza !!!
- hehehe Pan Braułn jak Zawrze w punkd ,lewactwo Kwiczt
michal123654
michal123654
michal123654 13.12.2025, 18:11:04 via Android
  • 0
@eSUBA94 dużo ruskich botów ,wejdź na kanał "sztywna noga z zasadami " na YT i zoba komentrzae pod ich postami albo filmikami , pod każdym jednym jak z generatora po 3-4 takie komentarze i pod każdym z 150-300 łapek w górę

-Jedyny ,cudowny wielki patriota ,Grzegorz Braun ❤️🇵🇱🎉🎉
michal123654
michal123654
michal123654 13.12.2025, 18:29:49 via Android
  • 0
@eSUBA94 najbardziej mnie bawią ludzie którzy p------ą że Ukraińcy to dzicz stepowa a całkowicie zapominają że Ruskie to jeszcze gorsza dzicz i jedynie duże miasta jako tako przypominają "zepsutą zachodnią cywilizacje" pod względem warunków życia a reszta kraju to wystarczy zobaczyć na statystyki
michal123654 - @eSUBA94 najbardziej mnie bawią ludzie którzy p------ą że Ukraińcy to ...

źródło: temp_file6022434997125159954

Pobierz
danek-krakoski
danek-krakoski
13.12.2025, 17:17:55
  • 1
#primemma nazywanie Papjeża Polaka grubasem, to bezpodstawny hejt. On jest dużym chłopem, a nie grubasem. Grubas ma bebzon i mordę spuchniętą od tłuszczu, a duży chłop jest proporcjonalnie zbudowany i dzięki temu silny.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 13.12.2025, 18:03:41 via Android
  • 0
@ElMurano nie no to są napakowane karki , a duży chłop to goście typu minda ,widać że było ćwiczone coś ciężarami kiedys ale widać też że to taki nabity "cham" typowy i że genetycznie jest bykiem poprostu
  • Odpowiedz
b.....d
b.....d
konto usunięte 12.12.2025, 15:55:03
  • 83
#primemma Zdrowia panie Jacku!
b.....d - #primemma Zdrowia panie Jacku!

źródło: comment_1667726427owEZgymCF3qv0EIsdj1qDW

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal123654
michal123654
michal123654 12.12.2025, 16:02:05 via Android
  • 1
@bajazyd ona jest jakaś opóźniona że nie potrafi się napić jak czlowiek czy tak z nawyku pcha do dzioba całą szyjke od butelki? Xd
  • Odpowiedz
michal123654
michal123654
michal123654 12.12.2025, 16:14:42 via Android
  • 18
@notakk to że suszy bo chleje to wiadome ,ale żeby taka wykształcona wielka hrabina nie potrafiła pić z butelki jak człowiek to mnie śmiech ogarnia xd kojarzy mi się to z takim upośledzonym typem od nas z osiedla ,no gość był taki dość poważnie upośledzony i identycznie pił z butelki dopóki nie nauczyliśmy go kiedyś zjarani jak się pije normalnie i odrazu załapał xd
  • Odpowiedz
michal123654
michal123654
michal123654 12.12.2025, 22:24:31 via Android
  • 0
@BigSW domyśliłem się że to też mógłby być powód ale zastanowiłem się chwilę i nie widziałem w życiu żeby dziewczyna czy kobieta tak piła ( pewnie dlatego że większość ludzi potrafi napić się bez moczenia warg nie wkładając do mordy całej szyjki od butelki xd)
  • Odpowiedz
michal123654
michal123654
michal123654 12.12.2025, 22:32:42 via Android
  • 0
@BigSW jacula daj już spokój ,lwica chyba się sama potrafi bronić
  • Odpowiedz
michal123654
michal123654
michal123654 13.12.2025, 13:26:38 via Wykop
  • 0
@BigSW: no mam od dawna i nie widziałem żeby piła jak upośledzone dziecko wpychając se pół butelki do ryła xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Michał

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.07.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking